Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
صحبت بچه هارو دیدم چندنفر گفته بودن تکراری میشه.ی سوال دارم

من مولتی بلک آپس ۳ خیلی بازی کردم و لذت بردم.بنظرتون تایتان ۲ میتونه جای اونو برام پر کنه؟

sent from my s7 edge

mjaz

کاربر سایت
Sep 23, 2010
134
نام
مهدی
صحبت بچه هارو دیدم چندنفر گفته بودن تکراری میشه.ی سوال دارم

من مولتی بلک آپس ۳ خیلی بازی کردم و لذت بردم.بنظرتون تایتان ۲ میتونه جای اونو برام پر کنه؟

sent from my s7 edge
مد Capture the flag بازی کنید بهترین مد بازیه ، من هنوز نسخه اول رو بازی میکنم خسته نشدم
از black ops خیلی بهتره
این ویدیو رو حتما ببینید movement بازیو نشون میده

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
سلام
کسی هست دیتای بازی رو برای ایکس باکس وان داشته باشه؟ هزینه رفت و برگشت دیتا با خودم. تهران
ممنون میشم اگه کمک کنین دیتاهای بازی های دیگه هم دارم میتونم تقدیم کنم در ازای تایتان فال

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
مد Capture the flag بازی کنید بهترین مد بازیه ، من هنوز نسخه اول رو بازی میکنم خسته نشدم
از black ops خیلی بهتره
این ویدیو رو حتما ببینید movement بازیو نشون میده
خود شما یاد گرفتی اینجوری حرکت بکنی ؟ خداییش خیلی سخته تو ویدئو هم میگه به جای اینکه رو به جلو فشار بیارید یه کم به راست حرکت کنید ولی اصلا نمیشه انقدر رون حرکت کرد اون پرش های رو به جلو هم که من اصلا نفهمیدم چجوری انجام میشد

mjaz

کاربر سایت
Sep 23, 2010
134
نام
مهدی
اون پرش های رو به جلو هم که من اصلا نفهمیدم چجوری انجام میشد
crouch رو میگیره هروقت رسید زمین، میپره

خداییش خیلی سخته تو ویدئو هم میگه به جای اینکه رو به جلو فشار بیارید یه کم به راست حرکت کنید
این یکی توی تایتانفال 1 هم بود مثل strafe eject ه
موقعی که میخوای از تایتان eject کنی سمت راست رو بگیر آروم aim رو به راست حرکت بده ، اینطوری راحت تر میشه یاد گرفت
همین کارو وقتی wall run میکنه تکرار میکنه

• Like
Reactions: ezio252

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
منم بازی گرفتم.

قسمتی نداره مثل سرور برازر بتل متناسب با پینگمون سرور انتخاب کنیم؟

sent from my s7 edge
دوست عزیز میشه در مورد گرافیک و گیم پلیی بازی بگی؟ و اینکه بین battlefield 1 و titan fall 2 چرا titan fall 2 رو خریدی؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
دوست عزیز میشه در مورد گرافیک و گیم پلیی بازی بگی؟ و اینکه بین battlefield 1 و titan fall 2 چرا titan fall 2 رو خریدی؟
سلام گرافیک خیلی خوبه ولی عالی نیست واسه من شخصا زیاد مهم نیست.اما گیمپلی جایی که شمارو ترغیب میکنه این بازی بخری و تنها دلیل خرید من چیزی هست به نام سرعت.سرعت بالای گیمپلی منو جذب میکنه.من عاشق مولتی BO3 بودم و این بازی میتونه خاطرات اون واسم زنده کنه.من بتلفیلد هم دارم

sent from my s7 edge

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
سلام گرافیک خیلی خوبه ولی عالی نیست واسه من شخصا زیاد مهم نیست.اما گیمپلی جایی که شمارو ترغیب میکنه این بازی بخری و تنها دلیل خرید من چیزی هست به نام سرعت.سرعت بالای گیمپلی منو جذب میکنه.من عاشق مولتی BO3 بودم و این بازی میتونه خاطرات اون واسم زنده کنه.من بتلفیلد هم دارم

sent from my s7 edge

من بتای بتل 1 رو بازی کردم خیلی خوشم نيومد خیلی در هم بر هم با مپ بزرگ بود که معلوم نبود کی به کیه حالا واسه خودت به نظرت آنلاين این جذاب تره یا بتل 1؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
من بتای بتل 1 رو بازی کردم خیلی خوشم نيومد خیلی در هم بر هم با مپ بزرگ بود که معلوم نبود کی به کیه حالا واسه خودت به نظرت آنلاين این جذاب تره یا بتل 1؟
والا نمیشه مقایسه کرد هرکدومش ی حس خاصی دارن

sent from my s7 edge

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
چند تا نقد از بازی نگاه کردم، بیشتر میگفتن مد Bounty Hunter رو بیشتر دوست داشتن. کسی اینجا بازی میکنه آنلاین رو؟
من ولی زیاد این مد بازی نکردم بیشتر pilot vs pilot بازی کردم

sent from my s7 edge

• Like
Reactions: bigbang0661

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر