Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,307
نام
مهدی
بتای اینفینیت وارفر رو بازی کردم بد نبود اما انتظار واسه این بازی خیییلی قشنگ تر و بهتر هست.گیم پلی تایتان فال خیلی عالی تر و خوش ساخت تر هست.بتای تایتان رو که با بتای کال اف مقایسه میکنم هیجان و سرعت بهتری نسبت به کال اف داره و گیم پلیشم خیلی بهتره.حالا اگر اشتباه نکنم تا پس فردا هم نمرات بازی میان.

• Like
Reactions: jhoobin

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
با دیدن تریلر های منتشر شده به نظرم در بدترین حالت بخش کمپین بازی متوسط میشه ولی یه حسی بهم بگی با یه کمپین درست حسابی از طرف زامپلا طرفیم این تریلر آخر که نحوه رابطه با تایتان رو نشون میداد فوق العاده بود همین که با یه ربات خشک و خالی طرف نیستیم که فقط بلده انفجارای بزرگ درست کنه امتیاز مثبتی حساب میشه سیستم انتخاب دیالوگ هم که داره
آپدیت روز اول هم همش 88 مگابایته که خودش خبره خوبیه واسه من فقط کافیه دیسکو بذارم تو دستگاه و بازی کنم و دیگه لازم نیست دو شب منتظر دانلود آپدیت روز اول بمونم

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
خب متایه بازی شد 87 که امیدوارم بالاتر هم بره:x
حالا اونایی که تو این تاپیک کوری میخوندن و این که بازی موفق نمیشه خسته کنندس و اون حس خاااااص رو به ادم نمیده بیان وسط زمانی که من میگفتم این بازی میترکونه;)B-)

• Like
Reactions: jhoobin

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
لانچ تریلر بازی عالی بود ، با صدای بانو SIA عالی تر هم شده بود :D

نوید جان بیشتر به این آهنگ نزدیک بود :

اگرم من اشتباه میکنم و یکی از ترک ها اصلی Sia هست لطفاً اسمشو بگو دانلود کنم خیلی خفن بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر