Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
شکل یه نواختی دارن مراحل، طراحی هنر ندارن اصلا.
بله خوب بازی کنید هم تایتان می گیرید، این اصلا چیز خوبی نیست. مثل اون قضیه streak مال خود COD شد. هر کسی که بازیش بهتر باشه پس زود به زود تایتان می گیره، اونی که بازیش خوب نباشه کمتر. تو بازیی که اسمش titanfall هست تایتان گرفتن سخته! تمام بازی ها اینجور سیستم ها رو عوض کردن که نشه یه عده که همینجوری بازیشون خوبه بتونن بیشتر بقیه رو له کنن، حالا این بازی اومده سر جای اولش!

خوش به حال شما که بازیکن هستی. منکه درست نفهمیدم چی گفتی یه جمله بندی درست بکن واضحتر بشه. کلا اگر همینجوری ادامه بده، زیر یکسال مثل شماره قبلی کسی تو بازی نمی مونه حالا شما برو skill ات رو بریز تو بازی. همین الان تو پیش فروش جزو 20 بازی اول هم نیست، فروشش نسبت به شماره قبلی افتضاح بوده. اگه فکر می کنی بازی با چند تا "حرفه ای " مثل شما موفق می شه و زنده می مونه، فکر بیهوده ای می کنی.
الان من کاملا منطقو سبت به بازی فهمیدم...تو این بازی هرکی بازیکن بهتری باشه بهتر امتیاز میگیره زود به زود تایتان میگیره کیل بیشتری هم میگیره نکنه انتظار بغیر از این داشتی بازی باید همین باشه نه این که یه سری نوب که از بازی هیچی حالیشون نمیشه بیان تایتان بگیرن دستشون کیل هم بگیرن مشکل نسخه قبلی همین بود بالانس نبود طرف تایتان میگرفت دستش حالا مگه پایولت میتونست اینو بزنه؟اما الان نه...الان اگه بلد باشی بازی کنی بدون تایتان میتونی تایتان حریف رو نابود کنی طوری که طرف مخش هنگ کنه...لازمه بگم نسخه قبلی بدون داشتن هیچ چیزی متاش شد 86 اما اون کالاف با داشتن بخش داستانی مد زامبی و مولتی متاش شد زیر 84...این بازی با هر مدش میشه بیشتر از 30 ساعت زندگی کرد هر مد سبک خودش رو داره هیجان خودش رو داره یعنی چی که پسرفت کرده یا کسالت اوره؟...صبر میکنیم متاش بیاد ببینیم هنوزم جرات دارین بکوبین بازی رو؟...البته بعید نیست چون انچارتد با متا 93 هم دوستان بزگوار داشتن میکوبیدنش...

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
کل اینترنت دارن به Respawn فحش می دن و خود Respawn گفته که این فاجعه ای که بتا بود رو قطعا عوض می کنیم و به خواسته های بازیکن ها توجه می کنیم. اینجا فن های بازی نه تنها کاملا راضی هستن، بلکه به اونایی که ناراضی هستن می گن نوب و ... :-j

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
فرق می کنه با سیستم کیل استریک COD . اینجا نیازی نیست که پشت سر هم بدون مردن کیل بگیرید در نتیجه واسه همه تاثیر گذار هست . ثانیا نیازی نیست حتی کیل بگیرید . فقط به تیم کمک کنید و اسکور بگیرید به هر شکلی ( مثلا پرچم حریف رو بگیرید تو مد کپچر د فلگ) تایتان سریع تر می گیرید و اتفاقا این ها بیشتر از کیل گرفتن اسکور می دن و تاثیر دارن . در ضمن اگه مسلط باشین به بازی و سیستم وال ران و دابل جامپش تک به تک با پایلوت تایتان می تونید بزنید و تایتان ها الزاما نسبت به پایلوت ها برتری ندارن.
این که دلیل نمیشه، بالاخره بازی بابا اسمش تایتان داره ها نا سلامتی!! من که حریف بازیکن معمولی نمی شم چجور برم شاخ به شاخ تایتان؟ اون حرفه ای می خواد بپر بپر کنه ملق نیم وارو بزنه
کلا اینجور که من حس می کردم دیر به دیر تایتان می داد، خیلی وقتا فقط یه بار تو مرحله. رفتم یه سری preview و impression چک کردم از کسانی که بازی قبلی رو داشتن و یه جورایی این کاره بودن دیدم خیلی ها اشاره کردن که سیستم تایتان دادن بیشتر به نفع حرفه ای ها هست، یکی هم مقایسه آماری کرد از نظر امتیاز و kill گرفتن و اینا دید تو قبلی بهتر بود نسبت به این شماره.

الان من کاملا منطقو سبت به بازی فهمیدم...تو این بازی هرکی بازیکن بهتری باشه بهتر امتیاز میگیره زود به زود تایتان میگیره کیل بیشتری هم میگیره نکنه انتظار بغیر از این داشتی بازی باید همین باشه نه این که یه سری نوب که از بازی هیچی حالیشون نمیشه بیان تایتان بگیرن دستشون کیل هم بگیرن مشکل نسخه قبلی همین بود بالانس نبود طرف تایتان میگرفت دستش حالا مگه پایولت میتونست اینو بزنه؟اما الان نه...الان اگه بلد باشی بازی کنی بدون تایتان میتونی تایتان حریف رو نابود کنی طوری که طرف مخش هنگ کنه...لازمه بگم نسخه قبلی بدون داشتن هیچ چیزی متاش شد 86 اما اون کالاف با داشتن بخش داستانی مد زامبی و مولتی متاش شد زیر 84...این بازی با هر مدش میشه بیشتر از 30 ساعت زندگی کرد هر مد سبک خودش رو داره هیجان خودش رو داره یعنی چی که پسرفت کرده یا کسالت اوره؟...صبر میکنیم متاش بیاد ببینیم هنوزم جرات دارین بکوبین بازی رو؟...البته بعید نیست چون انچارتد با متا 93 هم دوستان بزگوار داشتن میکوبیدنش...

شمای حرفه ای و خدای بازی، خود اون COD نیومد سیستم killstreak رو عوض کرد؟ BF3 سازنده اومد گفت اونجوری که باز کردن راکت و اینا تو هواپیما رو به skill طرف ربط دادیم، باید بهمون توگوشی می زدن!
متا پتا رو بذار کنار، متای 100 هم بشه بازی بعد از 6 ماه بازیکن نداشته باشه به درد در کوزه می خوره، شماره قبلیش هم عمرش به یه سال قد نداد و جمعیت بازیکن هاش وحشتناک افت کرد. وقتی توی 20 بازی اول هم نیست معلومه اوضاعش خیلی خرابه. این وسط Uncharted چی میگه حالا؟!

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
کل اینترنت دارن به Respawn فحش می دن و خود Respawn گفته که این فاجعه ای که بتا بود رو قطعا عوض می کنیم و به خواسته های بازیکن ها توجه می کنیم. اینجا فن های بازی نه تنها کاملا راضی هستن، بلکه به اونایی که ناراضی هستن می گن نوب و ... :-j
من ندیدم که شرکت بگه بتا فاجعه بود منبع داری رو کن برام که شرکت کلمه فاجع رو گفته باشه بعدشم از حرفت معلومه بتا رو بازی نکردی اینجا دوستان مخصوصا فن های بتل هم با بازی حال کردن البته هر بازی مخالفانی داره مشکلی نیست;)

• Like
Reactions: pkblog

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
فتم یه سری preview و impression چک کردم از کسانی که بازی قبلی رو داشتن و یه جورایی این کاره بودن دیدم خیلی ها اشاره کردن که سیستم تایتان دادن بیشتر به نفع حرفه ای ها هست
تو نسخه قبل طرف هیچ کاری هم نمیکرد و میرفت یجا کمپ میکرد بعد یه مدت تایتان براش اماده میشد...و این واقعا برام عذاب اور بود که طرف هیچ کاری نمیکنه کیلم نگرفته ولی تایتان داره و این باعث باختمون میشد که خدا رو شکر تو این نسخه اینطور نیست:)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من ندیدم که شرکت بگه بتا فاجعه بود منبع داری رو کن برام که شرکت کلمه فاجع رو گفته باشه بعدشم از حرفت معلومه بتا رو بازی نکردی اینجا دوستان مخصوصا فن های بتل هم با بازی حال کردن البته هر بازی مخالفانی داره مشکلی نیست;)
Concerns From Titanfall 2 Beta Players Are Leading to These Changes

حداقل یه سرچ ساده بزن بعد بیا با اعتماد به نفس بگو. حالا چون شما ندیدی پس وجود نداره؟

• Like
Reactions: saphire

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
فاجعه رو از خودم (و بقیه اینترنت) اضافه کردم، ولی اعتراض اینقدری به تک تک مسائلی که شما دوست داشتید زیاد بود که بیانیه داده شد از طرف Respawn:
Titanfall 2

نکات کلیدی:
We’ll be tuning air speed and wall-running speed to be faster.

Players should once again accumulate and retain more speed when chaining wallruns.

Pilots will once again acquire a small passive amount of Titan meter every few seconds.

First, we’ve changed from Titans having energy shields to a new Titan battery system which we believe improves rodeo gameplay and rewards teamwork. In Titanfall 1, rodeo was lethal to Titans, forcing pilots to disembark and engage in a 50 / 50 fight. In Titanfall 2, the rodeo pilot steals a battery and damages an enemy Titan. If they can give that battery to a friendly Titan, the Titan receives a shield and the Pilot gets Titan meter points. As players become more familiar with the system, we expect that Titans will live longer.

Titan dashes will recharge faster.

We’ll be showcasing more maps over the next couple weeks on our website, including more traditional Titanfall maps.

We’re going to bring in the fade distance for enemy outlines so they don’t reveal pilots at extreme distances.
ولی خوب متاسفانه اینقدر دشمن های بازی نفوذ کردن که خود سازنده ها هم دشمن بازی شدن:(

• Like
Reactions: aiat_gamer

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
فاجعه رو از خودم (و بقیه اینترنت) اضافه کردم، ولی اعتراض اینقدری به تک تک مسائلی که شما دوست داشتید زیاد بود که بیانیه داده شد از طرف Respawn:
Titanfall 2

نکات کلیدی:

ولی خوب متاسفانه اینقدر دشمن های بازی نفوذ کردن که خود سازنده ها هم دشمن بازی شدن:(
این تغییراتیه که شرکت سازنده با دادن بتا ایجاد میکنه پس کلمه فیدبک رو برا خوشگلی گذاشتن؟
دفعه دیگه هم خواهشا کلمه ای رو نیا اینجا برا خودت اضافه کن باشه؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
این تغییراتیه که شرکت سازنده با دادن بتا ایجاد میکنه پس کلمه فیدبک رو برا خوشگلی گذاشتن؟
اینم یکی دیگه از عجایب بازیسنتر. چرا من میام اینجا واقعا؟
اسپم نده بیا جواب منطقی بده گلم:)
گل من تو بردی این بازیو، منو نابود کردی جلو بچه های بازیسنتر، من دیگه روم نمی شه از مغلطه و سفسطه های منطقی استفاده کنم اینقدر تو زیبا استفاده می کنی ازشون. فقط بهت می گم که جمله " فاجعه ای که بتا بود" رو بهش می گن آرایه تشبیه، بتا رو به فاجعه تشبیه کردم، اگه دقت کنی و تا کلاس پنجم فارسی خونده باشی می تونی متوجه بشی که "کردم" فعل اول شخص مفرده و اول شخص مفرد به من اشاره می کنه، نه شرکت سازنده.

Last edited by a moderator:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من نمیگم بازی مشکل نداره بازی تو فاز پری الفاست و مشکل داره تا دلت بخواد ولی دلایلی که تو از بازی اوردی مشکل نیست بهانست
چقدر این سازنده ها به بهانه های یه سری نوب نق نقو گوش کردن که سیستم تایتان دادن رو عوض کردن مثل 1 کردن دوباره. خاک تو سرشون:(

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
چقدر این سازنده ها به بهانه های یه سری نوب نق نقو گوش کردن که سیستم تایتان دادن رو عوض کردن مثل 1 کردن دوباره. خاک تو سرشون:(
کی گفته؟تو الان برو یه جا کمپ کن اگه تونستی تایتان بگیری هر چی تونسی بیا بار من کن

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
کی گفته؟تو الان برو یه جا کمپ کن اگه تونستی تایتان بگیری هر چی تونسی بیا بار من کن
انگلیسی بلدی؟ نه، چون مشخصا نگاه به اون لینک و متنی که گذاشتم نکردی. توی سایت خود تایتانفال که بالا گذاشتم:
Pilots will once again acquire a small passive amount of Titan meter every few seconds
ترجمه:
پایلوت ها دوباره هر چند ثانیه به صورت اوتوماتیک کمی به تایتان مترشون اضافه می شه.
تروخدا از رو برو دیگه.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
برادر کلا دعوا داری نه؟ کلا همیشه یه نفر باید باشه جو رو به هم بریزه، شما این سری تقبل کردی. به هر حال، بازخورد کلی بازی خیلی خوب نیست، خودتم می تونی ببینی، پیشفروش بازی در مقایسه با شماره قبلی افتضاحه که همین خیلی ها رو نگران کرده حتی فن های سرسخت بازی رو.

Titanfall 2 Pre-Orders Are Extremely Low - iTechHeads

مشکلات بازی در اصل پسرفته نسبت یه شماره قبلی، که خودش خیلی بده. به جای اینکه در مورد چیز جدید نظر بدن ملت دارن از تغییرات بیخود بازی صحبت می کنن که برگردونن به سیستم قبلی (مثل قضیه سرعت بازی). کلا پیشخرید بازی نشون می ده چقدر بازی نتونسته جلب مشتری کنه هنوز. اگه واقعا اهل خوندن هستی این لیست خوبیه:

The Good, The Bad And The Ugly Of The 'Titanfall 2' Beta

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر