Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
اینم یکی دیگه از عجایب بازیسنتر. چرا من میام اینجا واقعا؟

گل من تو بردی این بازیو، منو نابود کردی جلو بچه های بازیسنتر، من دیگه روم نمی شه از مغلطه و سفسطه های منطقی استفاده کنم اینقدر تو زیبا استفاده می کنی ازشون. فقط بهت می گم که جمله " فاجعه ای که بتا بود" رو بهش می گن آرایه تشبیه، بتا رو به فاجعه تشبیه کردم، اگه دقت کنی و تا کلاس پنجم فارسی خونده باشی می تونی متوجه بشی که "کردم" فعل اول شخص مفرده و اول شخص مفرد به من اشاره می کنه، نه شرکت سازنده.
خود Respawn گفته که این فاجعه ای که بتا بود رو قطعا عوض می کنیم....اینجا کلمه منی نمیبینم تو میبینی؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
انگلیسی بلدی؟ نه، چون مشخصا نگاه به اون لینک و متنی که گذاشتم نکردی. توی سایت خود تایتانفال که بالا گذاشتم:
Pilots will once again acquire a small passive amount of Titan meter every few seconds
ترجمه:
پایلوت ها دوباره هر چند ثانیه به صورت اوتوماتیک کمی به تایتان مترشون اضافه می شه.
تروخدا از رو برو دیگه.
تو به من بگو بازی کردی بتا رو یا نه؟
چون تو فاز دوم بتا این تغییر ایجاد نشد حتما تو نسخه اصلی اینطور میشه که امیدوارم نشه

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
بحث کردن با بتل فن ها کار بیخودیه فقط یه نکته رو حیفم اومد نگم اون دوستی که برای تخریب بازی اومده چارت پری اوردر بازی ها رو گذاشته اصلا خودش خبر رو خونده ؟ توی همین خبری که گذاشته تعداد پری اوردر های iw بیشتر از بتلفیلده مسلما توی فروش نهایی هم همین نسبت حفظ میشه الان ما باید چه نتیجه ای بگیریم ؟
در مورد تایتان دراپ هم مطمئنم اون دوستمون اصلا سمت مد bounty hunt نرفته یا اصلا با سیستم رودیو آشنایی نداشته که از زمان طولانی بین تایتان دراپ شکایت میکنه اون ریچارج شدن تایتان میتر به صورت اتوماتیک هم خیلی کنده و اگه فقط یه یه جا بشینی و بازی نکنی خیلی طول میکشه که پر بشه
نگران پلیر دراپ بازی هم نباشید با این سیاست ارئه کانتنت رایگان که در پیش گرفتن این مورد خیلی کمتر میشه بعضیا یه جوری میگن بعد از یک سال بازی خالی شد انگار یه اتفاق غیر عادی افتاده و بازی باید تا 10 سال پلیر داشته باشه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مدیریت تاپیک رو میخوام بدم دست طرفدران بازی و کسی حق اعتراض نداره اینجا. ختم کلام :|

منم بازی کردم دو هفته. بازی اوایل به شدت هیجان بخشه و حال میده اما کم کم حوصله سر بر میشه. طراحی مپ ها مشکل داره و کشش لازم رو ندارن. از در و دیوار پریدن ها تقریبا بی فایده است چون همون مشکلی که توی این CoD های آخری بود، اینجا هم دیدم. وقتی شما میپرید هوا، برای حریفتون یه easy target به حساب میاید. نه که با پرش بپرید و بتونید بزنیدش. موردی که فقط و فقط من توی مولتی پلیر کرایسیس دیدم که به خوبی پیاده شده. اونجا اگه بتونید به خوبی پرش هاتون رو انجام بدید هم میتونید فرار کنید و هم advantage پیدا کنید به حریف. اما اینجا راحت کشته میشید، پس ترجیحا وقتی با دشمن روبرو میشید بهتره مثل شوتینگ معمولی شروع به تیر اندازی کنید.

بخش بونتی رو که این همه دوستمون تعریف میکنه به نظرم مسخره ترین بخشش بود. یه سری بات و AI میریزه ته مپ که هوش مصنوعیشون از یه همستر بالاتر نمیره. بگیر همرو بکش تایتان مترت پر بشه بعد دوباره با تایتان بیفت به جونشون. بخوام با هوش مصنوعی بازی کنم میرم سینگل پلیر. همون مشکلی که توی شماره اول هم داشتم من. باز مدهای دیگه اش خوب بود اما اونجا هم مشکل پر کردن تایتان متر هست که وقتی یه نفر گرفت میتونه قشنگ حکم رانی کنه توی مپ.

در کل بازی میتونه با رفع یه سری ایرادات بازی سرگرم کننده ای باشه. مخصوصا بخش سینگلش که میتونه حال بده. اما به نظرم مولتی بازی اصلا کشش لازم رو نداره که مثلا تا شماره بعدیش ملت بازیش کنن و مثل شماره اول سر یه سال نرسیده سرورهاش خالی میشن. (اگر بخواد اینطوری بمونه البته)

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
اقا شما دارین میگین ما طوری رفتار میکنیم انگار کسی حق اعتراض نداره!!!؟؟؟
اقا بیاین اعتراض کنین نه این که بازی رو بکوبین و سطح فکرتون در مورد خالی شدن سرورا بگین:|:|:|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
تریلر جدید از بازی اومد که تمامی تایتان ها رو نشون میده واقعا اون سه تا تایتان جدید به طرز عجیبی خداااان حتما تریلر رو ببین:)
watch?v=HhDe315kKqY
با دیدن این تریلر و دیدن تایتان های جدید دیگه امکان نداره به موفقیت این عنوان شک کرد\m/

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازی بعد.ی مدتی حوصله سربر و کسل کننده میشه مولتیش کشش لازم نداره مثل شماره 1 فکر میکنم سرورهاش بعد مدتی خالی شن

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
عجیبه بتل گلد نشد این گلد شد!!!!
بتل 1 همین الانشم مراحل ساختش تموم شده چون یک هفته پیش برایه اعضای xone قابل دانلود بود در حقیقت در حقیقت بازی از احاظ دیجیتالی گلد شده یه خورده اخبارو دنبال کن;)
بعدشم قرار نیست همه شرکت ها مثل هم باشن روند ساخت بازیا با هم تفاوت داره انجین فرق داره و کلی مسائل دیگه

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بتل 1 همین الانشم مراحل ساختش تموم شده چون یک هفته پیش برایه اعضای xone قابل دانلود بود در حقیقت در حقیقت بازی از احاظ دیجیتالی گلد شده یه خورده اخبارو دنبال کن;)
بعدشم قرار نیست همه شرکت ها مثل هم باشن روند ساخت بازیا با هم تفاوت داره انجین فرق داره و کلی مسائل دیگه
دیگه انقدر پست گذاشته بودن ما دیگه یادمون رفت الان بتل فقط برا xbox قابل دانلوده؟؟؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
دیگه انقدر پست گذاشته بودن ما دیگه یادمون رفت الان بتل فقط برا xbox قابل دانلوده؟؟؟
اره یک هفته مونده به انتشار هم برا ps4
بازی تایتان هم یک هفته مونده به انتشار برایه ps4 یعنی 30 مهر و برایه xone هم تا هفته اینده برایه وان قابل دانلوده

• Like
Reactions: jhoobin

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
دوستان با توجه به اینکه حجم بازی 40 گیگه و من نمیتونم دانلود کنم اگه میشه یه دیسک فروش معتبر که بازی رو هفته ی اول منصفانه میفروشه واسم پخ کنید

تو لابی این هفته گیم اسپات خیلی از بازی تعریف کرد فقط حیف بازی ایمبارگو داره و نتونستن درباره ی بخش سینگل صحبت کنن ولی طرف گفت بازی نهایی خیلی کاملتر از بتاست و کسایی که از بتا خوششون نیومده با دیدن بازی نهایی نظرشون عوض میشه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
دوستان با توجه به اینکه حجم بازی 40 گیگه و من نمیتونم دانلود کنم اگه میشه یه دیسک فروش معتبر که بازی رو هفته ی اول منصفانه میفروشه واسم پخ کنید

تو لابی این هفته گیم اسپات خیلی از بازی تعریف کرد فقط حیف بازی ایمبارگو داره و نتونستن درباره ی بخش سینگل صحبت کنن ولی طرف گفت بازی نهایی خیلی کاملتر از بتاست و کسایی که از بتا خوششون نیومده با دیدن بازی نهایی نظرشون عوض میشه
حالا که ما با بتا وحشتناک حال کردیم تکلیفمون چیه؟:D

• Like
Reactions: ezio252

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر