THQ به افسانه‌ها پیوست

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
thq-offset-logo-600x1701.jpg

[و همین طور استودیوی Vigil Games، خالق Darksiders.]

شرکتی که همیشه سعی می کرد در این صنعت تغییر و تحول ایجاد کنه. ممنون بخاطر همه چیز THQ.

RIP THQ. 1989-2013

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
یادمه یه زمانی کمپانی R* گفت که وضعیت THQ به خاطر برخی سیاستهاش مناسب نیست و این چیزا . در جا THQ گفت که دخالت نکنه و از این چیزا ! هِی چه زود گذشت !

برو ، برو به سلامت که تو هم عُرضه نداشتی و ننه من غریبم در نَیار .

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
واقعا بعضی از نظرات رو که میخونم دوست دارم سر به کوه و بیابون بذارم!!!!!
آخه نمیدونم مثلا به شما چی میرسه که از ورشکست شدنش خوشحال شدین!
غیر اینه که یه سری IP شاهکار نابود میشن!
واقعا یکی از محبوب ترین شرکت ها بود برای من ... بازیاش رو عجیب دوست داشتم ...
منی که زیاد از GTA خوشم نمیاد Saints Row رو با چنان اشتیاقی بازی می کردم که حد نداشت ... واقعا اون فضای فان رو تو کدوم بازی میشد دید؟!
و یا شاهکار دارکسایدرز که ظاهرا بین بازی های این شرکت وضعش خیلی خرابه از لحاظ فروش ...
آخه چرا این بازی باید شکست تجاری میخورد؟!
هرجور فکر می کنم یکی از بهترین بازی های امسال بود ...
حیف .. حیف ... حیف ....

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,963
نام
فرهاد
Jason Rubin در صفحه توئیتر از تمامی کارمندان خودش که در استودیوهای مختلف مشغول کار بودند و حالا بی کار شدن پوزش خواست و به بقیه کارکنان خود که به شرکت های دیگر واگذار شدند موفق باشید گفت و اذعان کرد برای نگهداری شرکت THQ همه کار انجام داده است و از کار با شرکتهایی چون Volition, Relic, THQ Montreal, Obsidian, Crytek, TurtleRock و 4A بسیار خرشند بوده و برایش یک افتخار به شمار میاید.
وی در اخر نیز از استودیو Vigil Games نیز پوزش خواست.
bntmzc058xsh8fyzgc3r.jpg

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
حیف شد به خدا یکی از بهترین بازیهای این نسل برام همین Darksiders بود الان کسی نمی خواد بخرش واقعا که:|
سپردم براتون بچه های پلاتینیوم گیمز جمع کنه ip رو بی پدر و مادر نمونه این وسط... دمش گرم آخر نسلی ژاپنیا دارن یارکشی میکنن واسه نسل بعد:>

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بد ترین وغم انگیزترین خبری بود که تا حالا شنیدم واقعا حیف بود من هنوز هم به thq علاقه دارم وهمیشه در یادم هست تا ان روز که میرم زیر خاک حیف شد حیف

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خاطره دلچسب Darksiders و اون لذتی که وقتی بازی Warhammer: Space Marine بهم میداد و اُرک ها تیکه تیکه میکردم و وقتی اون جو بی نظیر Homefront منو تو خودش غرق کرد هیچ وقت یادم نمیره. :|
ترس و وحشت و داستان زیبایی که Metro 2033 داشت و اون محیط تخریب پذیر و عالی که Red Faction داشت. :|
Sad-face.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر