Thief

Thief.png

سری عناوین THIEF، کار خود را با همراهی استادانی همچون Waren Spector و Ken Levine آغاز کردند و با به تن کردن سبک Stealth Action ، نوعی مخترع آن محسوب می شوند . سال 1998 اولین عنوان از این سری با نام Thief: The Dark Project به صورت انحصار PC روانه ی بازار های جهانی گردید تا سال 2000 که نسخه ی دیگری با نام Thief II: The Metal Age منتشر گردید اما با تغییراتی. از سال 2004 از انحصار خبری نبود و Thief II: The Metal Age برای Xbox نیز آماده به کار شد . عنوانی که انقلاب های بزرگی در صنعت گیم به پا کرد و در ابتدا عنوانی FPS به شمار می رفت تا نسخه ی دوم که با تغییر به TPS با بازخورد هایی همراه شده بود .

حال 9 سال دیگر گذشت و در نسل بعد شاهد جدید ترین نسخه از آن با عنوان Thief خواهیم بود .عنوانی که اینبار به کل انحصار را کنار گذاشته و برای کنسول های نسل بعدی روانه ی بازار خواهد شد . اما اینبار وظیفه ی سنگین ساخت این عنوان را Eidos Montreal متحمل شده و همگان منتظر شاهکاری بزرگ هستند .

Last edited by a moderator:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
من بازی رو گرفتم
۲ تا چپتر رفتم
تا اینجا بازی به نظرم خوبه!!
گرافیک معمولی...گرافیک میان پرده ها خوبه :)
موزیک تا اینجا داغون :d....من به موزیک بازی زیاد اهمیت میدم!
تروفی هاش هم یه نگاه که انداختم سخته!:|

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
من بازی رو گرفتم
۲ تا چپتر رفتم
تا اینجا بازی به نظرم خوبه!!
گرافیک معمولی...گرافیک میان پرده ها خوبه :)
موزیک تا اینجا داغون :d....من به موزیک بازی زیاد اهمیت میدم!
تروفی هاش هم یه نگاه که انداختم سخته!:|

گرافیک معمولی /:)
من رو گرافیکش خیلی حساب کرده بودم.

اقا خدایش ارزش هزینه داره یا نه چون فردا میخوام بخرمش .

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941

تا اینجا که گرافیکش واسه ps4 معمولی حساب میشه!
گرافیک میان پرده ها خوبه ولی بازم چهرها زیاد خوب کار نشده!
اگه واسه گرافیک می خوای بخری به نظرم نخر:d
ولی اگه از سبکش خوشت میاد بگیر

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

به نظره من بازیهایی که رو ps4 و ps3 مشترک میاد خریدشون به قیمته 180-90 تومن اشتباه هست
چون حد اکثر یه کم بالاتر هست

hosseinyz

کاربر سایت
Sep 26, 2011
41
تنوع بازي واسه ٤ كمه الان اين رو هم اگه كسي بخواد براش ٦٠ دلار پول بده از سر ناچاري و كمبود بازي هست، چون اكثرا بازي هاي قبلي مثل بتل و كيل زون و .. رو تموم كردن تو اين مدت. اگه ٣-٤ تا بازي جديد تو اين مدت عرضه ميشد شايد كمتر كسي فكر خرج كردن ١٨٠ تومن پول پاي اين بازي رو ميكرد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من یک 30 دقیقه بازی کردم . هنوز نمیتونم قضاوت کنم اما فکر میکنم بازی باشه در حده 7 الا 7.5 :\
از نظر گرافیکی ok هست و cross gen اما از نظر هنری و اتمسفر به نظرم خیلی خوب بود !
حالا تا فرداش شب بیشتر بازی کنم ببینم چه جوره

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
اقا بازی اونی که فکر میکردم زیباتره :bighug:.تروفی خوب میده به شرت این که با حوصله بازی رو انجام بدی .گرافیک در حد قابل قبوله هست .اتمسفر فوقلعاده .انمیشنها عالی .داستان بسیار خوب.این تاچ دسته هم خوب کار شده .ال ای دی هم وقتی به جاهای کم نور میری نور ملایمی میده وقتی به جاهای که نور زیاده میری نورش زیاد میشه این لامپ کم مصرف:d یعنی سفید.
نمره من 8.5

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من که فن بازیم و بسیار ازش خوشم اومده ولی رو نسل 7 تهیه نمیکنمش تا اینکه 4 بخرم و بعد اون سریعا اینو میگیرم :D !
تنوع سلاح در چه حده ؟ اسلحه گارد ها رو میشه ورداشت ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من که فن بازیم و بسیار ازش خوشم اومده ولی رو نسل 7 تهیه نمیکنمش تا اینکه 4 بخرم و بعد اون سریعا اینو میگیرم :D !
تنوع سلاح در چه حده ؟ اسلحه گارد ها رو میشه ورداشت ؟
بازی کلا Stealth هست . فقط تیر کمون داره با تیرهای مختلف ( تا جایی که من رفتم کلا درگیری تو بازی نبود ! همش stealth هست !)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازی کلا Stealth هست . فقط تیر کمون داره با تیرهای مختلف ( تا جایی که من رفتم کلا درگیری تو بازی نبود ! همش stealth هست !)

تاجایی که یادمه play style دست خودمونه مگه نه :D ؟

- - -ویرایش - - -

اینم مقایسه PC - PS4 - XB1 - X360 -PS3 که تریلرش طولانی بود نصفشو دیدم . کیفیت تریلر 720P بود . چیزی که مشخصه تیره تر بودن تصویر تو نسخه 1 ـه . نسخه نسل 8 کاملا شبیه به نسخه PC ـیه اما وضع نسل 7 خیلی خرابه !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تاجایی که یادمه play style دست خودمونه مگه نه :D ؟
با دشمنها میشه نبرد تن به تن داشت و کشتشون اما اونطوری نیست که بازیباز رو تشویق به این کار کنه . مگر اینکه یک نفر باشه ! عملا در مقابله 2-3 نفر دشمن بیش از حد سخت میشه. فقط خلاصه میشه به dodging و attack

دوستانی که بازی کردن , ایا افت فریم که میگفتن وجود داره یانه الکی میگفتن ؟
مقداری افت فریم توی cut scene ها یا بعضی صحنه های بازی ممکنه در حد 2-3 ثانیه به چشم بیاد مگرنه اصلا در حدی نیست که مثلا خیلی زیاد باشه و کلا توی دید باشه .

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
آقا ارزش داره تخفیف Game Stop رو خرج این بازی کنم بره؟!
خیلی دوست دارم بگیرمش!!!
تا آخر فوریری بیشتر ارزش نداره،چیز دیگه ای هم نیست،با 25 $ میتونم بگیرمش!!!
ارزش 25$ رو داره یا نه؟!

- - -ویرایش - - -

راستی چرا انقد گرافیک رو نسل قبل داغونه؟!
گرافکیش واقعا همونه یا ما چشممون به نسل جدید عادت کرده اونجوری میبینیم؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
راستی چرا انقد گرافیک رو نسل قبل داغونه؟!
گرافکیش واقعا همونه یا ما چشممون به نسل جدید عادت کرده اونجوری میبینیم؟!
انتظار داری کنسول 6-7 ساله چی کار کنه ؟

گرافیکه بازی در حده نسله جدید هم نیست !
من پیشنهاد میدم اصلا این بازی رو روی pc برید . خیلی راحت 60 فریم میده D: نمیدونم چرا برای کنسولها 60 فریم بهینه نشده با موتور عطیقه ای که بازی داره روش اجرا میشه
از نظر هنری و نور پردازی واقعا عالی هست اما از نظر تکنیکی متوسط رو به خوب هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر