The Wolf Among Us | pc

Telltale

قسمت اول بازیThe Wolf Among Us در نیمه سوم امسال عرضه خواهد کرد
.در این بازی ما در نقش کارآگاهی به نام Bigby Wolf هستیم.او یک گرگ میش است. در بازی سیستم انتخابی The Walking Dead هم وجود دارد Bigby Wolf می تواند تسلیم غرائز گرگی خود شودید یا این که مقاومت کند و سعی کند همه را خوش حال کند

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
شاید برند سیگارش رو عوض کنه! همه سر این Huff&Puff بهش گیر میدن :d شاید ازون اپیزود به بعد دیگه کلا سیگار نکشه!
شاید یکی از شرط های عروسی اسنو، کنار گذاشتن سیگار باشه!!:D
البته به اضافه 1500 تا سکه مهریه!:-" :D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
شماها همتو تهش سیگار روشن کردین!؟ :D
من جو گرفتن لای اون همه غول به کروک من گفتم باید با من بیای ولی بیگ بی قبل این حرف خودش سیگارو روشن کرد:d
دوستان داستان این کروک من چی بود ؟؟؟واقعیتش درست حسابی نفهمیدم؟؟میخواد فیبلا رو کنترل کنه؟؟اصلا چرا اون دخترا رو کشت؟؟

آخرین ویرایش:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
خوب اپیزود آخر هم از طریق توئیتر معرفی شد و به احتمال زیاد تا دو هفته دیگه در دسترس قرار میگیره و سرنوشت گرگ هم معلوم میشه

اینم عکس منتشر شده (تریلر رسمی هم تو همین یکی دو روزه میاد)

EPISODE FINAL : CRY WOLF

BrYiHezIUAASKyQ.jpg

tired_Crow

کاربر سایت
Jan 8, 2014
10
من جو گرفتن لای اون همه غول به کروک من گفتم باید با من بیای ولی بیگ بی قبل این حرف خودش سیگارو روشن کرد:d
دوستان داستان این کروک من چی بود ؟؟؟واقعیتش درست حسابی نفهمیدم؟؟میخواد فیبلا رو کنترل کنه؟؟اصلا چرا اون دخترا رو کشت؟؟
کروکد من به فیبل ها اون چیزایی که میخوان رو میده ولی با قیمت بالا و اونارو تو قرض نگه میداره. اگرم نتونن قرض رو پرداخت کنن میکشتشون !

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
شک ندارم که به اپیزود پنجم گند میزنه ، Telltale فقط میخواد از شر TWAU و TWD خلاص بشه تا به پروژه های بعدیش مثل Borderlands و GOT برسه ، حجم اپیزود پنجم هم که در استیم برای تست و بررسی آپلود شده حدود 1 گیگ هست که یعنی با اپیزودی در حدود تایم اندازه قبلیها طرف هستیم و خیلی از سوالات بی جواب میمونه. به شخصه حاضر بودم 4 ماه صبر کنم ولی یه اپیزود فوق العاده منتشر بشه در حد قسمت آخر TWD اگر اپیزود پنجم متای 85 به بالا تونست بگیره من رو یک هفته Ban کنید :| :d
سر حرفت هستی دیگه؟؟؟:D
بلی! :d ;)

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
شک ندارم که به اپیزود پنجم گند میزنه ، Telltale فقط میخواد از شر TWAU و TWD خلاص بشه تا به پروژه های بعدیش مثل Borderlands و GOT برسه ، حجم اپیزود پنجم هم که در استیم برای تست و بررسی آپلود شده حدود 1 گیگ هست که یعنی با اپیزودی در حدود تایم اندازه قبلیها طرف هستیم و خیلی از سوالات بی جواب میمونه. به شخصه حاضر بودم 4 ماه صبر کنم ولی یه اپیزود فوق العاده منتشر بشه در حد قسمت آخر TWD اگر اپیزود پنجم متای 85 به بالا تونست بگیره من رو یک هفته Ban کنید :| :d

سر حرفت هستی دیگه؟؟؟:D

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
من امروز اپیزود 4 رو تمام کردم ... واقعا تحت تاثیر روایت داستان قرار گرفتم ! البته هنوز TWD ها رو بیشتر دوست دارم ولی اینم واقعا خوب بود ! منتظر اپیزود بعدی هستم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر