The Wolf Among Us | pc

Telltale

قسمت اول بازیThe Wolf Among Us در نیمه سوم امسال عرضه خواهد کرد
.در این بازی ما در نقش کارآگاهی به نام Bigby Wolf هستیم.او یک گرگ میش است. در بازی سیستم انتخابی The Walking Dead هم وجود دارد Bigby Wolf می تواند تسلیم غرائز گرگی خود شودید یا این که مقاومت کند و سعی کند همه را خوش حال کند

آخرین ویرایش:

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
هنوز تاریخ انتشار دقیق ندادن برا اپیزود دوم ؟

من یه اشتباهی کردم و اپیزود اول رو بازی کردم و الان دیگه حال و روز درست حسابی نمونده برام تا اپیزود بعدی بیاد ...

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,192
نام
پوريا
کسی اینجا به حضور سوار بی سر ( The Headless Horseman) اشاره کرد تو بازی ؟
حالا نمیدونم برای ردگم کنی اینو گذاشته بودن یا نه ولی استایل قتل ها دقیقا با شیوه کارش مطابقت داره
ممکنه توی داستان کسی اجیرش کرده باشه برای انجام قتل ها
حضور Ichabod Crane و The Tree of the Dead هم بی ربط نبودن با این قضیه

به نظرم حضور یه جو '' The Legend of Sleepy Hollow '' مدرن شدیدآ توی این اپیزود اول حس میشد

آخرین ویرایش:

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
منم امروز Episode اول رو تموم کردم و کماکان در شک بزرگی باقی موندم :blink1:
می خوام یه بار دیگه هم با انتخاب های متفاوت بازی رو برم ولی نمی دونم تو داستان بازی تاثیری میزاره یا نه...:-@

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
یکی میشه خلاصه داستانو بگه! یک توضیح کلی!
من تا آخرای این اپیزود رفتم و خیلی جالب بوده ولی انگلیسیم در حدی نیست که تمام جملات رو کامل بفهمم!

الان اینا رو نگرفتم چی شد!:
1. این Toad کی بود؟ چه کارست دقیق؟ وقتی اون یارو توی خونش بود چرا هی داشت یک چیزی رو مخفی میکرد؟
2. اون دختره اولیه که سرشو زدن کی بود؟
3. الان کلا خلاصه داستان چیه؟ من بدون اینکه بفهمم قضیه سر چیه و ... بازی رو شروع کردم الان فقط میدونم دنبال اینیم که بفهمیم Woods Man کجاست و ...! کلا قصدش از این کار چیه؟
4. این بازی داستانش از روی چی نوشته شده؟ چرا داستان توی دوران جدید اتفاق میوفته؟

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
یکی میشه خلاصه داستانو بگه! یک توضیح کلی!
من تا آخرای این اپیزود رفتم و خیلی جالب بوده ولی انگلیسیم در حدی نیست که تمام جملات رو کامل بفهمم!

الان اینا رو نگرفتم چی شد!:
1. این Toad کی بود؟ چه کارست دقیق؟ وقتی اون یارو توی خونش بود چرا هی داشت یک چیزی رو مخفی میکرد؟
2. اون دختره اولیه که سرشو زدن کی بود؟
3. الان کلا خلاصه داستان چیه؟ من بدون اینکه بفهمم قضیه سر چیه و ... بازی رو شروع کردم الان فقط میدونم دنبال اینیم که بفهمیم Woods Man کجاست و ...! کلا قصدش از این کار چیه؟
4. این بازی داستانش از روی چی نوشته شده؟ چرا داستان توی دوران جدید اتفاق میوفته؟
خب کلیت داستان اینه که یه قاتل سریالی هست که به یه صورت خاص داره میکشه بعضی شخصیت های خاص رو و اپیزود دوم به بعد احتمالا یکم نزدیک تر شیم بهش که کار کی میتونه باشه ، و حتی اینکه قصدش از این کشتنا دقیقا چیه ! فعلا خیلی از چیزا علامت سواله تا اپیزود بعد بیاد یکم این گره باز شه
توی اپیزود اول سرنخ جدی نداریم فعلا که کار کی میتونه باشه تنها سر نخ ما فعلا dee ( یکی از اون دو تا داداش دو قلوها ) و woodsman ( همون کچل ریشوئه که faith تبرو کرد تو کلش ) که اینا هم فک نکنم خیلی جدی باشن حالا dee یکم قضیش جدی تره
کلا شخصیت های این بازی هم از افسانه ها اومدن و خیلیاش برای ماها و دوران کودکیمون اشناست - fabletown شهریه که تمام این افسانه ها به هر دلیلی اینجا جمع شدن و دارن زندگیشونو میکنن و the farm هم جایی هستش که غیر انسانایی که در افسانه ها و قصه ها وجود داشتن میرن اونجا مگه اینکه قدرت جادویی رو بخرن که معمولا پول بالایی میخواد بابتش بدن و از توانشون خارجه - بعضیا مثل colin هم تونستن فرار کنن و چند بار هم برگردونده شده به the farm در کل گفته که مثل زندان میمونه اونجا برای اینا
woodsman م که پیدا میشه اخرای داستان
woodsman رو میتونی تو انتخابت تو بار که سمت dee بری یا woodsman سمتشون بری - ولی بعدش که جلوتر میری میبینی snow white ( سفید برفی ) سرشو مثل faith دقیقا وسط راه پله گذاشتن و اینجا سوالا بیشترم میشه و تنها سرنخامون توی بار بودن و نمیدونم کار کی بوده یا کسیو اجیر کردن و ...!!!
و در مورد faith :
faith یه پرنسسی بوده که با شاهزاده لاورنس زندگی میکردن تو قلعشون خلاصه اینکه مجبور میشن بیان fabletown و از بی پولی تو حومه شهر میان و faith بعد مدتی شاهزاده لاورنس رو ول میکنه تا بتونه خودش زندگیشو اداره کنه همون که اول از همه قاتل سریالی سرشو برید :D
بازی فوق العادست از لحاظ روایت داستان و اینکه با چه هنری و چه خلاقیتی این شخصیت ها رو کنار هم گذاشتن و چه دنیای زیبا و فانتزی رو درست کردن - درسته تخیلیه 50% بازی ولی واقعا اینو حس نمیکنی
این Mr toad هم واسه این مخفی میکرد چون تهدیدش کرده بودن که اگه به اینا بگه چی شده بچشو میکشن

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
من نسخه ی بازیم مشکل داره یا کلا اپیزوده اول 15 دقیقه س؟؟

واسه من بصورت خلاصه
از پلکان رفتم بالا..دعوا گرفتم ..با دختره صحبت کردم،سیگارو روشن کرد رفت..تیتراژ...:|

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم

واسه من بصورت خلاصه
از پلکان رفتم بالا..دعوا گرفتم ..با دختره صحبت کردم،سیگارو روشن کرد رفت..تیتراژ...:|

بازی از اونجا تازه شروع میشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خب کلیت داستان اینه که یه قاتل سریالی هست که به یه صورت خاص داره میکشه بعضی شخصیت های خاص رو و اپیزود دوم به بعد احتمالا یکم نزدیک تر شیم بهش که کار کی میتونه باشه ، و حتی اینکه قصدش از این کشتنا دقیقا چیه ! فعلا خیلی از چیزا علامت سواله تا اپیزود بعد بیاد یکم این گره باز شه
توی اپیزود اول سرنخ جدی نداریم فعلا که کار کی میتونه باشه تنها سر نخ ما فعلا dee ( یکی از اون دو تا داداش دو قلوها ) و woodsman ( همون کچل ریشوئه که faith تبرو کرد تو کلش ) که اینا هم فک نکنم خیلی جدی باشن حالا dee یکم قضیش جدی تره
کلا شخصیت های این بازی هم از افسانه ها اومدن و خیلیاش برای ماها و دوران کودکیمون اشناست - fabletown شهریه که تمام این افسانه ها به هر دلیلی اینجا جمع شدن و دارن زندگیشونو میکنن و the farm هم جایی هستش که غیر انسانایی که در افسانه ها و قصه ها وجود داشتن میرن اونجا مگه اینکه قدرت جادویی رو بخرن که معمولا پول بالایی میخواد بابتش بدن و از توانشون خارجه - بعضیا مثل colin هم تونستن فرار کنن و چند بار هم برگردونده شده به the farm در کل گفته که مثل زندان میمونه اونجا برای اینا
woodsman م که پیدا میشه اخرای داستان
woodsman رو میتونی تو انتخابت تو بار که سمت dee بری یا woodsman سمتشون بری - ولی بعدش که جلوتر میری میبینی snow white ( سفید برفی ) سرشو مثل faith دقیقا وسط راه پله گذاشتن و اینجا سوالا بیشترم میشه و تنها سرنخامون توی بار بودن و نمیدونم کار کی بوده یا کسیو اجیر کردن و ...!!!
و در مورد faith :
faith یه پرنسسی بوده که با شاهزاده لاورنس زندگی میکردن تو قلعشون خلاصه اینکه مجبور میشن بیان fabletown و از بی پولی تو حومه شهر میان و faith بعد مدتی شاهزاده لاورنس رو ول میکنه تا بتونه خودش زندگیشو اداره کنه همون که اول از همه قاتل سریالی سرشو برید :D
بازی فوق العادست از لحاظ روایت داستان و اینکه با چه هنری و چه خلاقیتی این شخصیت ها رو کنار هم گذاشتن و چه دنیای زیبا و فانتزی رو درست کردن - درسته تخیلیه 50% بازی ولی واقعا اینو حس نمیکنی
این Mr toad هم واسه این مخفی میکرد چون تهدیدش کرده بودن که اگه به اینا بگه چی شده بچشو میکشن
اطلاعات دقیق و مفهومی بود! گرفتم چی شد! با تشکر :x فقط اگه میشه این پرینس لاورنس هم یک توضیح کوتاه در موردش بدید!

همین الانم اپیزود اولو تموم کردم! پایانش واقعا شکه شدم! عالی تموم شد! منم به جمع منتظرات اپیزود بعدی پیوستم! واقعا TellTale Games توی ساخت بازی در این سبک استاده! :x
بازی از نظر انیمیشن و همینطور صحنه های اکشن به شکل چشمگیری از TWD جلوتر هست! صحنه های اکشن این اصلا با TWD قابل قیاس نیست!
یعنی هر لحظه دوست داشتم یک جنگی چیزی بین کارکترا راه بیوفته! واقعا لذت بخشه :x
پشیمونم که چرا دیر رفتم سراغ این عنوان! حتما این عنوان رو تجربه کنید واقعا عالیه!

- - -ویرایش - - -

واسه من بصورت خلاصه
اونجا تیتراژ اولش شروع میشه نه آخرش!

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
اطلاعات دقیق و مفهومی بود! گرفتم چی شد! با تشکر :x فقط اگه میشه این پرینس لاورنس هم یک توضیح کوتاه در موردش بدید!

همین الانم اپیزود اولو تموم کردم! پایانش واقعا شکه شدم! عالی تموم شد! منم به جمع منتظرات اپیزود بعدی پیوستم! واقعا TellTale Games توی ساخت بازی در این سبک استاده! :x
بازی از نظر انیمیشن و همینطور صحنه های اکشن به شکل چشمگیری از TWD جلوتر هست! صحنه های اکشن این اصلا با TWD قابل قیاس نیست!
یعنی هر لحظه دوست داشتم یک جنگی چیزی بین کارکترا راه بیوفته! واقعا لذت بخشه :x
پشیمونم که چرا دیر رفتم سراغ این عنوان! حتما این عنوان رو تجربه کنید واقعا عالیه!
اطلاعات زیادی راجع بهش ننوشته فقط در این حد که با زنش اومدن اینجا و هر روز چشم اندازی که از اومدن به اینجا تصور میکردن رو به کاهش میره تا جایی که زنش ولش میکنه ، لاورنس هم سعی میکنه به خودش انگیزه بده و مقاومت کنه ولی اخرش توی افکارش غرق میشه و افسردگی میگیره و همونطور که دیدیم خودشو میکشه

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
تا وسطای بازی رفتم..خیلی باحال و تاثیر گزاره..مخصوصا استفاده از شخصیتهای داستانی مثل سفید برفی،دیو و دلبر،و...!! دیالوگهاشونم خیلی باحاله.. و داستان معماگونه ش خیلی باحال و چالش برانگیز نوشته شده..!!واکنش شخصیتها به انتخابهامون هم جالبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر