The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
عزیز شما cd key خردید؟ اگه نه ممنون میشم پس کرک ورژن 1.1 رو بدید چون من پیدا نکردم
ممنون
جای این سوال اینجا نیست تو بخش مشکلاته

ولی ورژن 1.1 کرک لازم ندارد چون شرکت تولید کنند بازی DRM رو از بازی حذف کرده(یعنی بازی کرک نمی خواهد)

pantera4581

کاربر سایت
Oct 28, 2009
64
نام
MoHaMmAd
سلام کسی پیدا نشد بگه که چه جوری تنظیمات کیبورد را عوض کنیم ( w به up )
در ضمن در لینک پچ باید کدام را دانلود کنیم .. (چون پچ های مختلف وجود داره )

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
سلام کسی پیدا نشد بگه که چه جوری تنظیمات کیبورد را عوض کنیم ( w به up )
در ضمن در لینک پچ باید کدام را دانلود کنیم .. (چون پچ های مختلف وجود داره )

شما پچ ۱۵ مگ رو دانلود کن تا اون رو نصب نکنی نمی تونی روی دکمه های کیبوردت تغییر ایجاد کنی . اصلا یکی از کارهای این پچ فیکس کردن همین کیبورد و تنظیمات کلیدهاش هستش. برای ریختن پچ شما باید اولا پچ قبلی اسکیدرو را داشته باشی بههمراه فایل اجرایی و paul.dll خود بازی بدون کرک. تا پچ اولیه و این پچ جدید بتونه بازی رو شناسایی کنه و نصب بشه . به محض نصب هر دو تا پچ کرک بازی رو یعنی همون کرک اسکید رو یا gog رو بریز و وارد بازی شو . با تشکر از دوست خوبم حسین جان .از لینک زیر می تونید پچ رو با لینک مستقیم دانلود کنید : http://wpc.420c.edgecastcdn.net/00420C/files/P1_1/Patcher_1.1_International.exe . نشانه شخصیت شماست .
ok . im sorry . you right .

آخرین ویرایش:

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
دوستان کسانی که مبارزه کردن در بازی ویچر2 مشکل دارند و می خواهند تمام تکنیک ها رو بدونند می تونند از این تاپیکی که بنده درست کردم و براشون همه چیزو شرح دادم استفاده کنند. اول اصطلاحاتو مطالعه کنید و بعد به سراغ تکنیک های مبارزه ای در چند پست پایین تر بروید. موفق باشید
اینم لینک

Dante_Devil10

کاربر سایت
Mar 14, 2011
36
نام
Dante
خوب بازی نسبت به نسخه اول کوتاه تر بود
اما خیلی جذاب بود حتی یک لحظه هم نبود که اجساس خستگی کنم از بازی
شاید دلیل کوتاه بودن هم همین بوده که کار های بی خودی رو از بازی حذف کردن مثلا 10 دقیقه بیخود بگردی تا به یه جای دیگه برسی
فقط یه سوال من ذخیره های بازی اولمو که 2بار هم تمومش کردم پاک شده
اگر کسی شانی رو انتخاب کرده و آدا رو نکشته باشه تاثیرش تو این بازی هست؟

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
خوب بازی نسبت به نسخه اول کوتاه تر بود
اما خیلی جذاب بود حتی یک لحظه هم نبود که اجساس خستگی کنم از بازی
شاید دلیل کوتاه بودن هم همین بوده که کار های بی خودی رو از بازی حذف کردن مثلا 10 دقیقه بیخود بگردی تا به یه جای دیگه برسی
فقط یه سوال من ذخیره های بازی اولمو که 2بار هم تمومش کردم پاک شده
اگر کسی شانی رو انتخاب کرده و آدا رو نکشته باشه تاثیرش تو این بازی هست؟
باور کن شانی رو به ترس فروختم و نامردی کردم در حقش:d

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان یه چیزی میگم نخندین ، اول بازی تو چپتر 1 هستم ، گیر کردم ، حوصله فکر کردن ندارم ، کسی Guide این بازی رو داره (فارسی) اگه نه بگه چجوری رد کنم .
جایی هستم که اون هیولا (دراگون) که تو آب هست میاد از آب بیرون و اون زن که کنارش هست لول میزنه و اون هیولا میره تو آب ، بعدش میرم تو اون خونه که با یه یارو مچ میندازم و میبرم ، بعد صفحه تار میشه و من توی جنگل کنار یه ماهیگیر بدون لباس هستم ، شمشیر هم ندارم ، چیکار کنم بچه ها ، شمشیر بگیرم و مرحله بعدی برم ، (مهمتر از همه ، خرید شمشیر هست ،)
ممنون میشم حتما کمکم کنید .;)

Dante_Devil10

کاربر سایت
Mar 14, 2011
36
نام
Dante
دوستان یه چیزی میگم نخندین ، اول بازی تو چپتر 1 هستم ، گیر کردم ، حوصله فکر کردن ندارم ، کسی Guide این بازی رو داره (فارسی) اگه نه بگه چجوری رد کنم .
جایی هستم که اون هیولا (دراگون) که تو آب هست میاد از آب بیرون و اون زن که کنارش هست لول میزنه و اون هیولا میره تو آب ، بعدش میرم تو اون خونه که با یه یارو مچ میندازم و میبرم ، بعد صفحه تار میشه و من توی جنگل کنار یه ماهیگیر بدون لباس هستم ، شمشیر هم ندارم ، چیکار کنم بچه ها ، شمشیر بگیرم و مرحله بعدی برم ، (مهمتر از همه ، خرید شمشیر هست ،)
ممنون میشم حتما کمکم کنید .;)
این جایی که میگی همون مرحله نیست که اون ماهیگیر رو پاش رو هیولا گرفته؟
اونجا کار خاصی نمیتونی بکنی فعلا باید بگردی با آدما حرف بزنی و ماموریت هارو انجام بدی
بستگی به خودت داره بخوای اصلی هارو بری یا همه رو وقتی که شاخه اصلی کامل بشه اونوقت میتونی بری به جنگ هیولا
اگر برای خود هیولا هم مشکل داشتی بگو تا کمکت کنم
باور کن شانی رو به ترس فروختم و نامردی کردم در حقش:d

خودم پیدا کردم شانی اصلا تو این بازی نیست
آدا رو هم فقط میگه زنده است یا مرده به هیچ دردی نمیخوره بر عکس 1 !
منم دقیقا نامردی کردم و شانی رو کنار گذاشتم بابا تریس کجا شانی کجا تریس یه چیز دیگس!
اما تازه فهمیدم که بابا ینیفر کجا تریس کجا ینیفر یه چیز دیگس!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر