The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
بابا بشین اسکایریمخوب بازی کن :|!
یجوری میگی انگار اسکایریم بی باگ بود!
بعدشم پس چرا من با سیستم سیو و لودش مشکل ندارم؟
برا من اتو سیو هم میکنه !
اگه مشکلت جدیه اتو سیو رو خاموش کن خودت دستی سیو بکن وقتی هم که بمیری از لود آخرت راحت میتونی بیای!
دیگه الکی گیر ندین بابا!

سیوشو کاری ندارم....
اسکاریمم 87 ساعت اینطورا بازی کردم
و نمیگم بی باگ بود
فقط این باگ مسخره که تو کوئست اصلی بهش برخورد کردم اعصاب مارو خورد کرد....
تازه داشتیم با بازی حال میکردیم
وسایل توپول گرفته بودیم)x

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
خیلی حال کردم با یه سایتی که راهنمای کاملشو نوشته بود البته انگلیسی.
اقا من با یه چیز این بازی مشکل دارم نمیدونم چیکار باید بکنم
تو بازی های تکاملی تو این سبک از جمله oblivion -skyrim-two worlds و... همیشه اولش کارکتر خوب مشخصا قدرتش کمه و در مقابل جک و جونورا و دشمنان خوب نمیتونه کار کنه اما یه روندی هست که پیش میره و دیگه دشمنان سابق مثل اب خوردن میمونن . اما من لولم الان 8 ته اونم به زور شده 8 اول بازیم ولی بازم دشمنا منو درب و داغون کردم
الان یه ماموریتم که کایرن یک غول هشت پا مانندو ظاهر کرده و دو تا بیشتر ازش نمیخورم دوتا میزنه میمیرم نامرد
نمیدونم والا جریاناتش چیه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
الان یه ماموریتم که کایرن یک غول هشت پا مانندو ظاهر کرده و دو تا بیشتر ازش نمیخورم دوتا میزنه میمیرم نامرد
جریانش اینکه شما باید یه دیاگرام برای ساخت تله واسه اون غول بخرید از اون یارو الفه که میاد کمک برای کشتنش. فک کنم 261 هم قیمتش هست ولی خوب اثر میکنه روش.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه دیگه نمیدونستم وگرنه بیکار نیستم که بیام پست بدم!
لباس خودش که تو نسخه 360 از اول تنشه خیلی بیخوده!
لباسای دیگه ـش بیستن!

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
[FONT=&quot]دوستان بین [/FONT]Scoia'tael[FONT=&quot] و [/FONT]Vernon Roche[FONT=&quot] بهتره کدوم رو انتخاب بکنم؟[/FONT]

---------- نوشته در 06:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:27 PM ارسال شده بود ----------

خیلی حال کردم با یه سایتی که راهنمای کاملشو نوشته بود البته انگلیسی.
اقا من با یه چیز این بازی مشکل دارم نمیدونم چیکار باید بکنم
تو بازی های تکاملی تو این سبک از جمله oblivion -skyrim-two worlds و... همیشه اولش کارکتر خوب مشخصا قدرتش کمه و در مقابل جک و جونورا و دشمنان خوب نمیتونه کار کنه اما یه روندی هست که پیش میره و دیگه دشمنان سابق مثل اب خوردن میمونن . اما من لولم الان 8 ته اونم به زور شده 8 اول بازیم ولی بازم دشمنا منو درب و داغون کردم

[FONT=&quot]شما هر بار که لولت میره بالا توانایی هات رو آپگرید میکنی؟ آخه دشمنای چاپتر یک که اصلاً چیزه خاصی ندارن[/FONT]
[FONT=&quot]در مورد کایرن که خیلی آسونه به دوتا بازو وسطیش کاری نداشته باش اول برو به حساب دوتا بازو سمت راست به این صورت که اول که میری پیشش 2 تا تله رو زمین هستن میتونی از اونا استفاده کنی تله رو که کار گذاشتی همونجا وایسا تا بازوش رو ببره بالا که بزنه بهت (البته منظورم دوتا بازو وسطی نیست) و سریع جاخالی بده با [/FONT]B[FONT=&quot] بازوش میخوره رو تله و میری از اون قسمت قرمز رنگش که تابله بازوش رو با شمشیر نقره ای قطع میکنی بعدش از جادو [/FONT]Yrden [FONT=&quot] استفاده کن دقیقاً همون کار تله رو انجام میده و دوتا بازو دیگش رو قطع کن که بعش به شدت عصبانی میشه و پل میریزه رو سرش و گیر میفته و برو بالا سرش یه بمب نسارش کن و تمام ( البته بعدش بدنش رو بگرد)[/FONT]

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
نه دیگه نمیدونستم وگرنه بیکار نیستم که بیام پست بدم!
لباس خودش که تو نسخه 360 از اول تنشه خیلی بیخوده!
لباسای دیگه ـش بیستن!
اون لباسی که کلاه دلقکی داشت خیلی باحال بود:D
حیف دیگه نیست!
منم سلمونی ندیدم ولی میدونستم داره!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
خب بالاخره تموم شد باید بگم عالی بود به جز مشکل سیو هاش که اونم با لود کردن حل میشد
جونم براتون بگه از اول تا اخر هر کسی اومد طرفم زدم نابودش کردم خیلی حال داد:dاصلا دیپلماسی میپلوماسی سرم نمیشد

و اما نمره من به این بازی
داستان 9
گیم پلی 9
گرافیک 9.5
صدا 8.5
در مجموع 9

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
منم سلمونی ندیدم ولی میدونستم داره!

کلا به غیر از مدل موی اصلیش که خیلی خوبه یه مدل دیگه ی خوب داره (بقیه ش جواده :D) که دم اسبی کامل هست که اونم به درد این میخوره که اون حالت باگ مانند موهاش وقتی رو شونه اش میریزه برطرف بشه. :)
در کل موهای خودشو عشق است. :D

micky

کاربر سایت
Aug 13, 2011
150
نام
حسین
خب بالاخره تموم شد باید بگم عالی بود به جز مشکل سیو هاش که اونم با لود کردن حل میشد
جونم براتون بگه از اول تا اخر هر کسی اومد طرفم زدم نابودش کردم خیلی حال داد:dاصلا دیپلماسی میپلوماسی سرم نمیشد

و اما نمره من به این بازی
داستان 9
گیم پلی 9
گرافیک 9.5
صدا 8.5
در مجموع 9

سلام بازی چند ساعت طول کشید

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
قیافه این یارو Geralt توو این عکس یه شکل دیگه نیس؟؟!

The-Witcher-2-HD-Desktop-wallpaper-02.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر