The Testament Of Sherlock Homes | Xbox 360

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ولی منم با inick موافقم. اگه بدونه راهنما بری و معماهاشو حل کنی بیشتر به آدم مزه میده. احساس هوشمندیم بهمون دست میده :-b ولی اگر گیر کردی دیگه چاره ای نمیمونه دیگه :d

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
ولی منم با inick موافقم. اگه بدونه راهنما بری و معماهاشو حل کنی بیشتر به آدم مزه میده. احساس هوشمندیم بهمون دست میده :-b ولی اگر گیر کردی دیگه چاره ای نمیمونه دیگه :d
اخه تا اینجا من چیزی ندیدم که زیاد به فکر کردن نیازی داشته باشه
کلا همه چیزو خودش نشون میده!

---------- نوشته در 02:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:49 PM ارسال شده بود ----------

سخت میشه آقاجون سخت میشه صبر داشته باش...اصلا همون معمای شطرنج که داخل کلیسا بود اسمشو میذارید آسون شما...
برادر کجاش سخت بود؟مثل شترنج باید عمل میکردی!!!!!دیگه چندتا سورنم ایو نور و اونور گذاشته بود!!!!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام بچه ها یک سوال در رابطه با این بازی اونم اینکه من خوب فیلم ها و سریال جدیدش که از bbc بخش شد رو دیدم و واقعا لذت بردم بخصوص از سریالش البته اون قدیمی که جمهوری اسلامی پخش میکرد رو نمیگم میخواستم بدونم بازیش هم مثل سریال و فیلمش آدم رو مات مبهوت میکنه با معماهاش یا فقط یک سری معماست

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام بچه ها یک سوال در رابطه با این بازی اونم اینکه من خوب فیلم ها و سریال جدیدش که از bbc بخش شد رو دیدم و واقعا لذت بردم بخصوص از سریالش البته اون قدیمی که جمهوری اسلامی پخش میکرد رو نمیگم میخواستم بدونم بازیش هم مثل سریال و فیلمش آدم رو مات مبهوت میکنه با معماهاش یا فقط یک سری معماست
این شماره از نظر داستانی فوق العاده هست و وجه شباهتش به سریالی که توی زمان مدرن هست، همچین کم هم نیست! حتما پیشنهاد میشه بازیش کنید که جدا از معماهای فوق العاده، داستانی زیبا هم داره

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
دوستان يكي راهنماي فارسي شو بزاره دوستم لازم داره
نکنه برا خودت میخوای inick ولی روت نمیشه بگی :)) یادمه میگفتی معماهاش زیاد سخت نیست :d

من این سریال جدیدش را ندیدم ولی از قبلیاش خوشم میومد. اما میگن این بازی جدیده خیلی قشنگه.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
نکنه برا خودت میخوای inick ولی روت نمیشه بگی :)) یادمه میگفتی معماهاش زیاد سخت نیست :d

من این سریال جدیدش را ندیدم ولی از قبلیاش خوشم میومد. اما میگن این بازی جدیده خیلی قشنگه.
کلا سیمو پاک شده بود امروز میخوام از اول بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر