The Testament Of Sherlock Homes | Xbox 360

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
دوستان میشه بگید شبیه به کدوم بازی هست؟
مثل سایلنت هیل یا .....
نه به هیچ وجه!!
بازی بصورت اول شخصه,که مثلاً میری صحنه های قتل و غیره(!) سر نخ گیر میاری پرس و جو میکنی اطلاعات بدست میاری یا اگه طرف یه جنایتکاره معروف باشه و معمایی چیزی برات گذاشته باشه اونو حل میکنی پرونده هاش هم انصافاً سوژه های جذابین البته همه اینا توو بستر یه داستان انجام میشه,در کل هر کاری که یه کارآگاه خصوصی انجام میده توو این بازی گنجونده شده!البته من این نسخه رو هنوز بازی نکردم یکی از نسخه هاش بود sherlock holmes Vs. arsene lupin اصلاً یه چیزه شاهکاری بود!!Jack the ripper ام خوب بود ولی نه به اندازه قبلیش!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
نه به هیچ وجه!!
بازی بصورت اول شخصه,که مثلاً میری صحنه های قتل و غیره(!) سر نخ گیر میاری پرس و جو میکنی اطلاعات بدست میاری یا اگه طرف یه جنایتکاره معروف باشه و معمایی چیزی برات گذاشته باشه اونو حل میکنی پرونده هاش هم انصافاً سوژه های جذابین البته همه اینا توو بستر یه داستان انجام میشه,در کل هر کاری که یه کارآگاه خصوصی انجام میده توو این بازی گنجونده شده!البته من این نسخه رو هنوز بازی نکردم یکی از نسخه هاش بود sherlock holmes Vs. arsene lupin اصلاً یه چیزه شاهکاری بود!!Jack the ripper ام خوب بود ولی نه به اندازه قبلیش!

بازی سوم شخصه شده دیگه اول شخص نیست.

---------- نوشته در 09:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:34 PM ارسال شده بود ----------

يه اشتباه لپي تو عنوان تاپيك هست كه Holmes رو Homes نوشتين.
+
يه سايت هلندي به بازي 4.5 از 10 داده: The Testament of Sherlock Holmes review | GamersNET

یارو هنگیده نمره کم داده:d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان بازی اول شخصه یا سوم شخص؟چون یه تریلر دیدم سوم شخص بود یکی دیگه دیدم اول شخص.
فکر کنم مواقع بازرسی اول شخص میشه در بقیه موارد سوم شخصه.
کسی بازی رو گرفته که بیاد توضیح بده؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان بازی اول شخصه یا سوم شخص؟چون یه تریلر دیدم سوم شخص بود یکی دیگه دیدم اول شخص.
فکر کنم مواقع بازرسی اول شخص میشه در بقیه موارد سوم شخصه.
کسی بازی رو گرفته که بیاد توضیح بده؟
من یه جا خوندم نوشته بود که هر دو حالت میشه، گیمر حق انتخاب داره.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
بازیرو گرفتم....همینجور که دوسته عزیز گفته هم میشه سوم شخص رفت هم اول شخص که مسلماً اول شخص بیشتر به تیپّه بازیش میخوره!خوده بازی و معماها خیلی حرفه ای تر و مجذوب کننده تر از نسخه ها قبل شده,گرافیکش اینا هم خیلی بهتر شده,داستان هم که مثله همیشه محور پرونده های جنایی یا سرقت میچرخه!خلاصه منو که مثله همیشه خیلی جذب کرد برایه کسایی که از این سبک خوششون میاد به شدت عالیه و توصیه میشه!

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
شباهتی به L.A.NOIRE داره؟؟؟
فقط از نظره بررسی صحنه های جرم ولی خـــــــیلی حرفه ای تر و پیچیده تر از اونه!LA Noire معمولاً اینجوری بود که یه چیزی برمیداشتی نگاه میکردی یا میرفتی بالایه جسد یه علامتی چیزی میدیدی توو این باید رمز گشایی کنی,آزمون و خطا کنی,معما حل کنی,بفهمی از سرنخ ها به چه چیزی میرسی.......تا تازه یه چیزی دستگیرت شه!!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
فقط از نظره بررسی صحنه های جرم ولی خـــــــیلی حرفه ای تر و پیچیده تر از اونه!LA Noire معمولاً اینجوری بود که یه چیزی برمیداشتی نگاه میکردی یا میرفتی بالایه جسد یه علامتی چیزی میدیدی توو این باید رمز گشایی کنی,آزمون و خطا کنی,معما حل کنی,بفهمی از سرنخ ها به چه چیزی میرسی.......تا تازه یه چیزی دستگیرت شه!!

میشه مجرم اشتباهی گرفت یا فقط درستا رو میشه گرفت:d.
پرونده هاش مشکل هست یا مثل L.A Noire اسونن؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
میشه مجرم اشتباهی گرفت یا فقط درستا رو میشه گرفت:d.
پرونده هاش مشکل هست یا مثل L.A Noire اسونن؟
نه ببین اصلاً LA یه فازه دیگست!!این تعداد پرونده هاش کمه یعنی اصلاً شاید 1 دونه پرونده وسیع باشه توو کل بازی,داستان هم رو همون بچرخه!نه اونجوریم نیس که مثلاً مجرم و اشتباهی بگیری و اینا یه جوریه که معماهاش و سرنخا مستقیماً حرکتت میده سمته مجرم اما مجرما خیلی حرفه این به این راحتی گیر نمیان مثلاً ممکنه یارو از قصد یه سرنخ بذاره که تورو گمراه کنه!!البته اینایی که گفتم بیشتر واسه نسخه های قبل بود که هلمز یه حریف اصلی داشت!این نسخه یه نَمه داستانش فرق داره اما ماهیت بازی حفظ شده!ولی معماهاش اصیله ها یعنی 1% هم کمکت نمیکنه اصلاً نمیگه قضیه چیه و باید چیکار کنی خودت باید آزمون و خطا کنی بفهمی داستان از چه قراره بعد تازه متوجه شی چجوری حل میشه یه دونه بود دقیقاً 45 دقیقه وقتمو گرفت!!:|

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
من عاشق Broken Sword ام.
سبکشون نزدیکه؟ارزش خریدن داره.نمیخوام فقط وقت پر کن باشه.چون الآن بازی زیاد هست واسه وقت پرکردن هوس ادونچر کردم.

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
من عاشق Broken Sword ام.
سبکشون نزدیکه؟ارزش خریدن داره.نمیخوام فقط وقت پر کن باشه.چون الآن بازی زیاد هست واسه وقت پرکردن هوس ادونچر کردم.

بازی خوبیه فقط به نظر میاد از ریشه ها مقدارکی فاصله گرفته و موارد نه چندان دل چسبی هم وجود داره به هر حال من 60 درصد از پارت آخر دانلودم مونده بود که نتم قطع شده بود و امروز که دوباره وصل شد می زنم رو دانلود و فردا اطلاعات کاملتری می ذارم ولی مطمئنا ارزش وقت گذاشتنو داره

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
چقدر احتیاج به دونستن خوب زبان انگلیسی داره ؟
خیلی!!:d
==================
به هیچ وجه بازی از ریشه هاش فاصله نگرفته اتفاقاً در کنار اونا خیلی هم بهتر شده از همه لحاظ حتّی داستان,تنها فرق این نسخه با قبلیاش اسمه بازیه!در ضمن این بازی واسه خودش یه سبکه از بازی دیگه ای گرفته نشده....برا کسی که انگیلیسیش خوبه و حوصله حل کردنه nتا معما داره 100% ارزش داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر