The Testament Of Sherlock Homes | Xbox 360

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
من میگم مخالف زیاد داره حالا نمی دونم براساس کجا دارید میگید قضیه حل شده است اگر منظورتون آمریکاست که خوبه بدونید تا همین دوسال قبل کاملا غیر قانونی بود این داستان...اگر منظورتون ایرانه که حتی کلمه ای هم در موردش نمیشه حرف زد توی انجمن و اینجور جاها ولی مطمئنا ایران همه جای دنیا نیست و البته حل شده هم نیست فقط لاپوشونی شده است تو ایران...

منم نسخه نپیچیدم و فتوا هم ندادم...

من میگم این موضوع که این همه مخالف داره و به نظر خیلی ها از جمله خودم چندش آوره رو توی بازی آوردن یه جوریه و گرنه ملت هرکاری میخوان بکنن به خودشون مربوطه...

راستی خوش به حالتون که می تونید بازی 250 تومنی بخرید،ما که نمی تونیم...

آره تو راست میگی.فقط یه سرچ تو ویکی پدیا میکردی این حرفا رو نمیزدی.
دیگه بیشتر از این بحث تاپیکو منحرف نمیکنم.ولی سعی کن اول کفش دیگرانو پات کنی بعد به راه رفتنشون ایراد بگیری.

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
حالا معماهاش چطوریاست؟خیلی سخت و غیر منطقی نیست که؟

نه زیاد...معمای غیر منطقی نداره به اون صورت...

من امروز دانلود بازیم تموم شد،قسمتی رو هم بازی کردم و توی لحظات آخر هم نگاهی به نمرات بازی انداختم و چند چیز قابل توجه بود چه از نظر خودم و چه توی نقدها:
گرافیک بازی عالیه ولی مقداری لبه دار بودن و کیفیت پایین تکسچر ها توی بعضی صحنه ها به چشم می خوره ولی در مجموع هنوز هم عالیه...
بازی اجازه نمی ده نفس بکشی معما پشت معما...
داستان هم که پلات داستان به این صورته:
در ابتدا چند بچه دیده میشه که توی اتاق زیر شیروانی کتاب داستانی رو پیدا می کنن که دست نوشته های دکتر واتسونه و قسمتی از وسط کتاب رو می خونن که میگه "می دونستم که از همون اول هم نباید بهت اعتماد می کردم" که با توجه به عنوان بازی میشه حدس زد رو به واتسون باشه این جمله...یکی از بچه ها می گه احمق جون از اول بخون کتابو،و بدین صورت داستان آغاز میشه...در ابتدای بازی شما در حال بررسی صحنه گم شدن یک گردنبده و شرلوک هلمز با روش های خاص خودش در چند ثانیه معما رو حل می کنه و گردنبند که توسط میمونی تعلیم دیده شده دزدیده شده بود رو توی آکواریوم پیدا می کنه و به صحبش بر می گردونه...فردا صبح توی روزنامه ها شایعه میشه گردنبند تقلبی بوده و هلمز عمدی اونو گذاشته تا شهرتش حفظ بشه و خودش گردنبند اصلی رو دزدیده...هلمز خودشو بی توجه نشون می ده و میگه که باید بره به قراری که با کشیش کلیسا داره برسه...به محض این که سر قرار می رسه می بینه کشیش به طرز خعععلی فجیعی کشته شده (همون صحنه داخل E3)... و بدین صورت است که داستان پر فراز و نشیب جدید شرلوک هلمر شروع می شود...

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
چرا ایقد سوت و کور...بابا بازی توپیه ها...اگه یه ذره انگلیسی بلد باشید و به فکر کردن توی بازی اعتقاد داشته باشید بازی فوق العاده ایه...در مورد گرفیکش هم هر چی نکته منفی گفتم همینجا اعلام میدارم غلط کردم چون دفعه اولی که بازی کردم روی ال سی دی سامسونگ بود ولی بعدش که گذاشتم رو ال جی هر صحنه اش برای خودش والپیپری بود

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اگر خیلی غیرمنطقی نی معماهاش ما هم بریم سراغش چون حال و حوصله بازی به شدت فکری رو ندارم
یادش بخیر davinci code روی ps2
همون اول یه معمایی بهت میداد کلا قید بازی رو تا آخر میزدی

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
چرا ایقد سوت و کور...بابا بازی توپیه ها...اگه یه ذره انگلیسی بلد باشید و به فکر کردن توی بازی اعتقاد داشته باشید بازی فوق العاده ایه...در مورد گرفیکش هم هر چی نکته منفی گفتم همینجا اعلام میدارم غلط کردم چون دفعه اولی که بازی کردم روی ال سی دی سامسونگ بود ولی بعدش که گذاشتم رو ال جی هر صحنه اش برای خودش والپیپری بود

من چند روزیه بازی رو گرفتم و چند ساعتی هم بازیش کردم. معماهاش خوبن نه زیاد سختن نه راحت. تنها مشکلی که به نظرم داره (در این بخش) توضیح ندادن خوب مکانیزم معماهاس. نصف زمان حل کردن معما ها به اینه که پیدا کنی ازت چی میخواد و باید چیکار بکنی. :|:d
در مورد گرافیک مطمئنی هر دومون داریم یک بازی رو بازی میکنیم؟ :d از نظر تکنیکی که چندان تعریفی نداره از نظر هنری هم یک عنوان متوسطه ولی برای بازیهای در این سبک معموله و البته منم مشکلی باهاش ندارم. :d
همیشه آرزوم بوده یه بار از بازیهای با این سبک حمایت کامل بشه و روش قشنگ سرمایه گذاری کنن. چون واقعا نوآوری تو ایناست.

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
اگر خیلی غیرمنطقی نی معماهاش ما هم بریم سراغش چون حال و حوصله بازی به شدت فکری رو ندارم
نه معمای زیاد سختی نداره اصولا هر چند قبلیه آخراش یه معمای نسبتا سخت داشت ولی هیچکدومشون معمای غیر منطقی نمی شن کلا...

من چند روزیه بازی رو گرفتم و چند ساعتی هم بازیش کردم. معماهاش خوبن نه زیاد سختن نه راحت. تنها مشکلی که به نظرم داره (در این بخش) توضیح ندادن خوب مکانیزم معماهاس. نصف زمان حل کردن معما ها به اینه که پیدا کنی ازت چی میخواد و باید چیکار بکنی. :|:d
در مورد گرافیک مطمئنی هر دومون داریم یک بازی رو بازی میکنیم؟ :d از نظر تکنیکی که چندان تعریفی نداره از نظر هنری هم یک عنوان متوسطه ولی برای بازیهای در این سبک معموله و البته منم مشکلی باهاش ندارم. :d
همیشه آرزوم بوده یه بار از بازیهای با این سبک حمایت کامل بشه و روش قشنگ سرمایه گذاری کنن. چون واقعا نوآوری تو ایناست.

من که گرفیکشو قبول دارم واقعا عالی و چشم نواز بود صحنه ها مثلا اون صحنه که کشیش مرده بود امواج نور که از پنجره می تابید خیلی عالی بود یا مثلا همون فرش و کلا همه چیز...اون دو تا نقصی هم که گفتم با یک ال سی دی خوب و دو متر فاصله اصلا به چشم نمیاد و احساس نمی شه...تازه اگه اشتباه نکنم گیم اسپات هم امتیاز گرافیکو داده بد...

یوزر نیمتون مدل گوشیمه ها باورم نمیشه کسی این گوشی رو دوست داشته باشه اونقد که یوزر نیمشو مدل این گوشی بزاره

killer_godofgames

کاربر سایت
May 13, 2007
26

یادش بخیر اولین بار تو کشور بود فکر کنم سال 83-84 که راهنمای بازی Davinci Code رو ارسال کردم به ماهنامه بازی رایانه و چاپ شد, یه روز و دو شب طول کشید. الان هم بعد از اون موقع دارم The Testament Of Sherlock Holmes بازی میکنم که شاهکاره. دوران Adventure Game یادت خوش. ممنون عزیز که منو یاد دوران خوشم انداختین.

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
راستی یه نکته ای که به تازگی متوجهش شدم و فک نکنم کس دیگه ای متوجهش شده باشه اینه که بازی سوم شخص شده دیگه دوربین ثابت ادونچری نیستش :D

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
منم میخواستم بخرم. چون شرلوک هلمزو خیلی دوست دارم. اما شنیدم معماهاش خیلی سخته :(
دوست عزیز واقعا فک کردی ما هم حوصله داریم بدون گاید بریم بازی رو...بگیر گاید خورش کن مثل همه ی آدمای عادی :D...والا

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
نه برادر نیازی به گاید نیست!شما کمی فکر کنید میبینید که نیازی نیست
کل بازی فقط از کنار هم قردار دادن ایده ها سایز کفش و پیدا کردن اشیا و استفاده اطشون هست!حداقل تا اینجا کلیسا رو اوکی کردم برای من
بینهایت اسون بوده!!!اما اگه زبانتون خوب باشه میتونید ازش لذت کامل رو ببرید

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
نه برادر نیازی به گاید نیست!شما کمی فکر کنید میبینید که نیازی نیست
کل بازی فقط از کنار هم قردار دادن ایده ها سایز کفش و پیدا کردن اشیا و استفاده اطشون هست!حداقل تا اینجا کلیسا رو اوکی کردم برای من
بینهایت اسون بوده!!!اما اگه زبانتون خوب باشه میتونید ازش لذت کامل رو ببرید

سخت میشه آقاجون سخت میشه صبر داشته باش...اصلا همون معمای شطرنج که داخل کلیسا بود اسمشو میذارید آسون شما...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر