The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
دیگه تکرار نشه.

جان؟
تکرار نشه؟منظورت از تکرار نشه سوال پرسیدن درباره بازیه؟چون من چیزی جز سوال درباره بازی نپرسیدم یه خورده شما جوونی واسه اخطار دادن باز اگه سوالم ناراحتت کرد شرمنده:pواقا انقدر سوالم مشکل شرعی داشت؟:cheesygri
کسیکه جوابه مارو نداد که ببینیم این باگه یا ماله خود بازیه:cheesygri

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
اين يكي از The Sims اولي تا الان هست! پس 100% باگ نيست و مال خود بازيه!!

مرسی جواب دادی و مارو ازین تعجب کردن:laughing: بیرون اووردی!!چون واقا باورم نمیشد دارم درست میبینم یه همچین چیزیو تو سیمز یا باگه!!!بازم ممنون:p

zahra1

کاربر سایت
Sep 2, 2009
2
سلام
من قبل از اینکه سیمز3 رو بگیرم یه ویدیو از تبلیغ سیمز که داخل بازی رو نشون میداد دیدم بعد که سیمزو خریدم دیدم این منو هایی که داره با ماله فیلمه فرق داره ماله من این عکس اولیست

اینارو هم از اون فیلمه گرفتم دقت کنین خیلی باهم تفاوت دارن

ماله من اصلا قسمت های منو از هم جدا نمیشن و به هم متصلا آیا باید تنظیمی بکنم که اینطوریه شه ؟ :confused: یا اینا نسخه اصلشه ؟:((

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
سلام
من قبل از اینکه سیمز3 رو بگیرم یه ویدیو از تبلیغ سیمز که داخل بازی رو نشون میداد دیدم بعد که سیمزو خریدم دیدم این منو هایی که داره با ماله فیلمه فرق داره ماله من این عکس اولیست

اینارو هم از اون فیلمه گرفتم دقت کنین خیلی باهم تفاوت دارن

ماله من اصلا قسمت های منو از هم جدا نمیشن و به هم متصلا آیا باید تنظیمی بکنم که اینطوریه شه ؟ :confused: یا اینا نسخه اصلشه ؟:((
زیاد فیلمشو جدی نگیر دوست من
منو های نسخه اصلی همونیه که خودت داری
ممکنه قبلا مث فیلم بوده بعد عوضش کردن

کاش عکس هارو تو اسپویلر میزاشتی

zahra1

کاربر سایت
Sep 2, 2009
2
یعنی منوهای به این قشنگی رو تبدیل کردن به یه چیز ساده؟:(
به نظرم اینا قشنگترن چرا باید به جایی که بهتر کنن بدترشو درست کنن؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
یعنی منوهای به این قشنگی رو تبدیل کردن به یه چیز ساده؟:(
به نظرم اینا قشنگترن چرا باید به جایی که بهتر کنن بدترشو درست کنن؟
دیگه اینارو باید از خودشون بپرسی
اما به نظر من اینایی که تو بازین قشنگترن و به قولی user friendly تر هستن

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
آقا نمیشه تو سیمز 3 ازدواج کرد؟؟؟
قبلا یه گزینهی Propose یا یه همچین چیزی موقعی که به هم علاقه مند میشدید میومد اما تو این سیمز دختره داشت تو تب عشق من میسوخت:biggrin1: من هر کاری کردم نامزدم نشدیم.........:confused:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
آقا نمیشه تو سیمز 3 ازدواج کرد؟؟؟
قبلا یه گزینهی Propose یا یه همچین چیزی موقعی که به هم علاقه مند میشدید میومد اما تو این سیمز دختره داشت تو تب عشق من میسوخت:biggrin1: من هر کاری کردم نامزدم نشدیم.........:confused:
چرا میشه ولی مث سیمر 2 نیست باید خیلی شدتش بیشتر بشه یه دت هم با هم باشن

josef2600

کاربر سایت
Oct 23, 2008
31
نام
به تو چه
من امشب اومدم کل صفحات و نظرات این قسمت sims 3 رو از اولی تا اینجا تک به تک خوندم . خیلی حال کردم .
در مورد ازدواج که خیلی راحته . من روز دومی که بازی میکردم ازدواج کردم ;) و در مورد شرعیش هم باید بگم تو بازی لزبین هستم ! :love: برای ازدواج فقط کافی اول بهترین دوستش بشی بعدش move کنیش خونه خودت بعدش هم بری تو Romantic به ترتیبی که به عقلت میرسه بزنی بزنی بزنی !!!! بعدش هم که ماچ و... بعد از یه روز هم گزینه ی اینگیج یا نامزدیتون میاد بعد از اون هم 5 یا 6 تا ماچ و ... دیگه بعدش هم گزینه ی ازدواج خصوصی میاد و ازدواج میکنین و تمام . جنس موافق و مخالف هم مهم نیست در ازدواج !
حالا اگه تونستم از سیمز خودم یه عکس میزارم .

josef2600

کاربر سایت
Oct 23, 2008
31
نام
به تو چه
سلام.
الان این بازی ورژن کاملش+کرک همانند آن ورژنی که اجنبی ها استفاده می کنند در وطن موجود است؟!
بله ! همانند آنکه اجنبی ها بازی مینمایند در وطن موجود است ! :biggrin1::love: شما یه سر به سوپر محلتون بزن حتما دارند :cool: ما که این کلوپ اجنبی صفت دم خانه مان داردش !;)

mahdi_o

کاربر سایت
Oct 6, 2008
91
سلام
آقا ما این sims رو نصب کردیم به همراه این فایل های اضافی!!
حدودا 1.5 گیگ فایل های مروبطه رو توی Downloads ریختم و وارد بازی کردم
الان که به فولدر مربوط به این بازی رقتم در داخل document دیدم حجم این فولدر به 4 گیگ رسیده!!
مگه این بازی چی کار داره میکنه که اینقدر حجم میگیره؟
هیچ چیزی نمیشه پاک کرد ازش؟

این فایل هایی رو که توی Downloads ریختم و وارد بازی کردم رو میتونم حذف کنم؟
اگر هم حذف کنم بازم 2.5 گیگ هست که حجم زیادی هست!! :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر