The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy
نه منظور من Expansion رسمی خود بازی بود...حالا این ماد ها و اد آن هایی رو که دیگران میسازن سایت مرجعی واسه دانلودش هست؟!

جریان این Store چیه یه توضیحی میدی؟!

نه منظور من Expansion رسمی خود بازی بود...حالا این ماد ها و اد آن هایی رو که دیگران میسازن سایت مرجعی واسه دانلودش هست؟!

جریان این Store چیه یه توضیحی میدی؟!

خوب The Sims™ 3 World Adventures Expansion Pack تنها پک رسمیه بازیه
http://eastore.ea.com/store/ea/en_U...=2Yuo4goBAiMAAEFDNG0AAAAA&rests=1258715869630
اینم لینک ea
سایت مرجع زیاده تا 20 دقیقه دیگه یک لیست دراز می زارم
منظورت از store چیه:blushing:

ممنون بابت لیست....نمیدونم یکی اینجا یه لینکی در رابطه با Store گذاشته بود...مثل اینکه مثل همین ماد ها و آد آن هاست که یه سری لوازم اضافه میکنه...تو ویکی هم دیدم تعریفش این بود:

The Sims 3 Store

The Sims 3 Store is an online store where players of The Sims 3 can purchase and download content for their game online for additional fees. To date, unlike its counterpart for The Sims 2, The Sims 3 Store only offers exclusive objects, clothing, skins, and hairstyles not found through any other medium.

The store uses a point system in which players can purchase additional SimPoints using a credit card or other payment system. It was launched on June 4, 2009 to coincide with the launch of the game. Players can use the game launcher to download items that they have purchased with their SimPoints. Sets available for purchase at the store include "Tiki", "Storybook", "Hewnsman", and "Bayside".

راستی این آد آنها( مثلا ست نشیمن یا مدل مو ) رو که دانلود میکنیم چجوری باس اجرا کنیم و کجا بریزیمش؟!

ممنون بابت لیست....نمیدونم یکی اینجا یه لینکی در رابطه با Store گذاشته بود...مثل اینکه مثل همین ماد ها و آد آن هاست که یه سری لوازم اضافه میکنه...تو ویکی هم دیدم تعریفش این بود:

The Sims 3 Store

The Sims 3 Store is an online store where players of The Sims 3 can purchase and download content for their game online for additional fees. To date, unlike its counterpart for The Sims 2, The Sims 3 Store only offers exclusive objects, clothing, skins, and hairstyles not found through any other medium.

The store uses a point system in which players can purchase additional SimPoints using a credit card or other payment system. It was launched on June 4, 2009 to coincide with the launch of the game. Players can use the game launcher to download items that they have purchased with their SimPoints. Sets available for purchase at the store include "Tiki", "Storybook", "Hewnsman", and "Bayside".

راستی این آد آنها( مثلا ست نشیمن یا مدل مو ) رو که دانلود میکنیم چجوری باس اجرا کنیم و کجا بریزیمش؟!

اینا رو که دانلود کردی از حالت فشرده خارج کن Simspack فرمتشونه هر کدوم رو جدا اجرا کن باکلیک روشون لانچر سیمز شروع به کار میکنه و نصب می کنه فقط یادت باشه بزار نصب یکی تموم بشه بعدش بعدی رو نصب کن این لینکایی که من دادم مخصوصا اولی مو داره خونه داره لباس داره برای لوازم ههم یک لینک داشتم می گردم اگه پیدا کردم میزارم:love:

Help

سلام خدمت دوستان عزیز

من می‌خوام بازی "The Sims 3" رو برم بخرم خواستم ببینم

چند تا "DVD" هست?

چند تا پچ داره اگه دوستان راهنمای کنین ممنون میشم

من تهران هستم از کجا تهیه کنم.

و اسم پچ هارو بگین ممنون میشم

با تشکر
:(:(:(:(

میدونم بازی قدیمیه و من هم همون موقع که اومد خریدم ولی الان تازه شروع به بازی کردم :-"

یه سوال برای من پیش اومده:

یه دوست دختر دارم که خیلی ثروت داره طبقه اول خونش فقط سه برابر قیمت کل خونه من رو داره

چجوری میتونم برم توی خونه اونا زندگی کنم (یعنی اونجا بشه home) و خونه خودمو ول کنم؟

ممنون :love:

میدونم بازی قدیمیه و من هم همون موقع که اومد خریدم ولی الان تازه شروع به بازی کردم :-"

یه سوال برای من پیش اومده:

یه دوست دختر دارم که خیلی ثروت داره طبقه اول خونش فقط سه برابر قیمت کل خونه من رو داره

چجوری میتونم برم توی خونه اونا زندگی کنم (یعنی اونجا بشه home) و خونه خودمو ول کنم؟

ممنون :love:

اگر درست یادم باشه موقعی که بخوای باهاش ازدواج کنی ازت می‌پرسه که می‌خوای توی خونه‌ی خودت زندگی کنی یا بری تو خونه‌ی اون. فکر نکنم بدون ازدواج راهی داشته باشه. :happy:

سلام دوستان.
من موقعی که میخوام World Adventure رو نصب کنم با این اررو مواجه میشم.بنظر شما مشکل از کجاست؟
Error with the sims 3 update.setup is unable to countinue

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or