The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy
بازی مفتی است به درد نمی خوره وقت زندیگتو صرف این بازی های مفت کنی من که حالم بهم میخوره از این جور بازی ها :sick: :sick: :sick: :sick:
حالا ما چی کارکنیم؟
این بازی یک شبیه ساز زندگی واقعی هست که خیلی هم فوق العاده است و اگه شما دوست داری فقط با یه اره برقی بیفتی به جون چهار تا زامبی دلیل نمیشه بیای اینجا بدون هیچ گونه دلیل علمی بگی این بازی مفته!

کاملا موافقم
توی بازی‌سنتر تا اونجایی که من یادمه توی تاپیک بازی‌های بیش‌تر درباره‌ی بازی صحبت می‌کنن و اگر ازش انتقاد کنن
یه دو تا دلیل هم بقلش می‌زنن
نه؟

درود دوستان...
من نسخه اضافه شونده سیمز رو خریدم، ولی وقتی میخوام نصبش کنم، گویا نسخه سیمز 3 رو که روی هاردم نصبه نمی شناسه... توی همین ویندوز فعلی هم نصبش کردم. با این پیغام مواجه میشم:

qy4842924vyewp495dt2.jpg

وقتی هم که روی آیکون Sims3Launcher در فالدر نصب سیمز 3 کلیک می کنم، این پیام رو میده:

u8gh47jb63hefuy0j5x.jpg

اون پچ 700 مگی رو هم دانلود کردم و هیچ فایده ای نداشت...
چی کار باید بکنم؟

راحت ترین راهش اینه که دی وی دی بازی را بزاری
منتظر شو اتوران اجرا شه
و
ستاپ بیاد بالا
بعدش شما ببین ستاپ بازی اصلیه یا نه!!!
مثلا
چون بازی مال ای ای هست باید توی ستاپ از شما پسوورد بخواد

درود
ستاپ اصلی نیست دوست عزیز... یکی دیگه هم خریدم باز اونم ستاپ اصلی نیست. شما یک شرکت رو به من معرفی کن که بازیش ستاپ اصلی باشه (خرید اینترنتی)
سپاس.

درود
ستاپ اصلی نیست دوست عزیز... یکی دیگه هم خریدم باز اونم ستاپ اصلی نیست. شما یک شرکت رو به من معرفی کن که بازیش ستاپ اصلی باشه (خرید اینترنتی)
سپاس.
من شرکت خاصی را بدلیل قانون شماره سیزده نمی تونم نام ببرم!
بگرد بازم
اگر پیدا نکردی
بگو برات می فرستم

درود بر شما دوست من، سپاسگزارم از شما...

کمی هم به نکات بازی بپردازیم. نکاتی که تجربه شخصی من از انجام این بازی است.

به دید من هم بازی سیمز بیش از حد فانتزی شده؛ ای کاش کمی واقعگرایانه تر بود. بیهوده نمی گویند سیمز بازی دختران است! من و دوستان استراتژیک باز تنها سیمز را برای هنر مدیریت زندگی و ... انجام می دهیم. در این نقاط ضعیف کار شده. دوستی می گفت چهره ها عروسکی مانند است، دروغ نمی گفت. طراحی پوست و چشم و ... که کمی به واقعیت نزدیک تر باشد، کار چندان دشواری نیست، آن هم برای سازندگان سیمز 3، ولی نمی دانم چرا چنین کرده اند... یک ایراد بسیار بزرگ تر هم وجود نداشتن امکان تفاوت قد در بازی است. چرا باید قد همه در بازی یکسان باشد؟ این یک نوع حالت مصنوعی به بازی می دهد.

دیگر اینکه چرا تنومندی و بدن ورزیده در پیرمردان نیست؟ در دنیای واقعی پیرمردان بسیاری را می بینیم که به دلیل ورزش و تکاپوی زیاد در جوانی، در سنین پیری هم بدنی ورزیده دارند. شاید بگویید سیمز یک بازی است، خواهم گفت که یک بازی که ادعای واقع گرایانه بودن دارد، باید مسائل واقعی را هم در خود بگنجاند. وگرنه چرا شماری را در بازی قرار داده و شماری را خیر؟

دیگر مورد بدآموزی های خرافی است. در هنگام مرگ یک شخص، فرشته مرگ با داس هولناک خود بر حضور شخص در حال مرگ می رسد و روح او را احضار می کند. جدا از راست و یا دروغ بودن این موضوع که جای بحثش اینجا نیست، در دنیای واقعی هیچ گاه نمی بینیم که هنگام مرگ شخص روحی دیده شود و یا فرشته مرگ نمایان گرد...

ای کاش به جای بعضی صحنه های توام با لوس بازی، تلاش می شد تا هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک گردد. در سیمز مسائل بدیهی علم ژنتیک هم رعایت نشده؛ در دنیای راستین، هرگاه یک مرد سیاه پوست و یک زن سفید پوست با یکدیگر آمیخته و بچه دار شوند، بچه این دو شخص سیاه پوست خواهد شد، علاوه بر رنگ پوست سیاه، دیگر ویژگی های بارز نژاد سیاه را به ارث خواهد برد، همانند بینی پهن و کوتاه، موی مجعد، پیشانی اریب و جمجمه کوچک تر ... و خیلی کم پیش می آید که این فرزند خصوصیاتی فیزیکی را از مادر سفید پوست خویش به ارث ببرد. ولی در بازی چنین نیست.

مورد دیگر ورزش است. در سیمز 2 شاهد بودیم که ورزش کردن متمادی، بدن شخص ورزشکار را زیبا ، ورزیده و عضلانی می کرد. ولی این موضوع در سیمز 3 انتخابی است که به راستی بر جذابیت بازی نیز افزوده است، ولی ای کاش ورزش های متمادی بدن را ورزیده تر و عضلانی تر می کرد تا از واقعیت فاصله نگیرد. مثلا بدنسازی سبب حجیم تر شدن و یا نیرومندتر شدن عضلات می شد و ورزش های هوازی (دویدن و...) سبب تفکیک عضلات بدن و زدودن چربی های اضافی بدن می گشت.

در بازی میل به معاشرت مردم را گنجانده اند، ولی بر میل جنسی چشم بسته اند و آن را با میل معاشرت با دیگران یکی پنداشته اند. حال همگان می دانند که چنین نیست، میل به سخن گفتن و معاشرت با مردم به کل متفاوت است با یکی از غریزه های حیاتی انسان و محال است که بتوان این دو را یکی دانست. گویا شرکت سازنده برای اینکه سن مجاز خرید بازی پایین بیاید، تا توانسته بازی را کودکانه و لوس کرده است و همین از جذابیت آن می کاهد.

کلاه برداری EA از اینجا نمایان است که حتی یکی از امکانات نسخه های اضافه شونده سیمز 2 را در بازی نگنجانده است، مثل رفتن به دانشگاه! که جزئی از زندگی واقعی است... در واقع او طمع به فروش اضافه شونده های بسیاری داشته که همین مسائل را در آنها گنجانده و روانه بازار کند و سود کلانی به جیب زند. ولی این بهانه خوبی نیست. این می شود تکرار و تکرار! امکانات پیشین اضافه شونده های سیمز 2 را باید در سیمز 3 قرار می داد و برای نسخه های اضافه شونده کمی نوآوری و ابتکار به خرج می داد...

در سیمز 2 لباس خریدنی بود، یعنی به جز لباس انتخابی نخست، اگر خواهان آن بودیم که لباس هایی نو داشته باشیم، باید به فروشگاه می رفتیم و لباس می خریدیم و درستش هم همین بود. ولی در سیمز 3 خیلی غیرواقعی شده و شما به سادگی می دانید در دراور خود هرنوع لباسی را که بخواهید عوض کنید! این موضوع برای من تفاوتی با رمز زدن (که متنفرم از آن) ندارد، چون بازی را به طرز کودکانه ای ساده کرده است.

با توجه به نکات بالا، و با وجود امکانات بسیار جذابی که در سیمز 3 افزوده شده و در سخنان من نمی گنجد، من ترجیح می دهم سیمز 2 را با تمام اضافه شونده هایش بازی کنم تا سیمز 3 !

با سپاس. بدرود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or