The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

یکی بی زحمت لینک دانلود همه این چیزایی که تو فروشگاهش هست رو بده...:cheesygri
خودم پیدا کردم...اینجا
البته ماله چند ماه پیشه خواهشا دوستان اگه جدید تر دارن بزارن.

آخرین ویرایش:
Sims

سیمز خاله بازیه ..

هه هه آخرین خاطرم تو این بازی

داداشه من یه سری داشت این سیمزو فکر کنم دو رو بازی می کرد .

یه مرد و یه زن ساخت و کلی کار و زندگی تشکیل داد خلاصه یه هفته از طرف شرکتشون رفت ماموریت :biggrin1::biggrin1: به به !!! منم یک جوان زیبا اندام ساختم با اجازتون رفتم مخ زنه رو زدم و بوق !!!!!!!!!!!! :eek: ( سانسور )

خلاصه !!!!!!!!!! داداشم اومد دید شکم زنه باد کرده ! :eek: بعد رو محبت زنه کلیک کرد دید یکی به اسم من هست که محبتش 1000% :confused:

کلی قاطی کرد و بازی و پاک کرد :evil: :biggrin1:

سیمز خاله بازیه ..

هه هه آخرین خاطرم تو این بازی

داداشه من یه سری داشت این سیمزو فکر کنم دو رو بازی می کرد .

یه مرد و یه زن ساخت و کلی کار و زندگی تشکیل داد خلاصه یه هفته از طرف شرکتشون رفت ماموریت :biggrin1::biggrin1: به به !!! منم یک جوان زیبا اندام ساختم با اجازتون رفتم مخ زنه رو زدم و بوق !!!!!!!!!!!! :eek: ( سانسور )

خلاصه !!!!!!!!!! داداشم اومد دید شکم زنه باد کرده ! :eek: بعد رو محبت زنه کلیک کرد دید یکی به اسم من هست که محبتش 1000% :confused:

کلی قاطی کرد و بازی و پاک کرد :evil: :biggrin1:
تو سیمز 3 زن شوهر دار پا نمی ده :biggrin1:
مگر اینکه خود زنه بری دنبال کسی که اون وقته که یه علامت خیانت زیر Mood های شوهره میاد به اسم خیانت :biggrin1:
بعدش اگه تونستی به شوهرت سلام کن :-"

من که قصد دارم ایندفعه یه زوج لزب بسازم برم ببینم بچه دار میشن:biggrin1:
تنها راهش اینه زنگ بزنی یه بچه بیارن براشون.
مطمئنی؟
حالا تا جای ممکن سعی بکنن خدارو چه دیدی!
تو این دور و زمونه مردا آبستن میشن چه برسه به زنا:biggrin1:

آخرین ویرایش:
من که قصد دارم ایندفعه یه زوج لزب بسازم برم ببینم بچه دار میشن:biggrin1:
:biggrin1:!
تنها راهش اینه زنگ بزنی یه بچه بیارن براشون.

ها می دونستید تو دوران بارداری اگه بخواید بچه پسر بشه باید طرف هی سیب بخوره و اگه میخواید دختر شه، هندونه؟ :peace:

عزیزان دلم هممون از شطرنجی های سیمز 3 تو هموم و دستشویی نفرت داریم یه سایت پیدا
کرردم یه دانلود داره منم گرفتم هم شطررنجی میره هم صفا رو عشقی .تازه دانلود شهر جدید و مو و خانه وغیره هم داره اینم لینک برید بگید من بدم حالا:cheesygri

راستی من نمیدونم چی کار کردم زنم روز اخر حاملگیش بود رو بیمارستان کلیک کردم تا اون جارو دوید:confused:خونمم خیلی دور بود بعد شوهرش با ماشین رفت:confused:بعد همه اومدن دم بیمارستان زنم چهار قلو
icon17.gif
زایید 2 تا دست خودش 2 تا دست مرد.

بچه ها من این پک جدید رو خریدم راستی هیچکی مثل من سیمز بلد نیست الان همه اسکیل هام mastered هستن همه شغلا رو امتحان کردم و آماده آموزش به همه ام درزم اون چالنج ها رو پر کردم درزم بیایید تاپیکو رو نق بدیم

آقا شرمنده من این تایپک رو کامل نخوندم فقط اگه ممکنه یکی بگه تا الان دقیقا چند تا اضافه شونده ( تو ایران موجود باشه یا نه رو کاری ندارم ) واسه این بازی منتشر شده...اگه ممکنه اسماشم بگین...ممنون .

آقا شرمنده من این تایپک رو کامل نخوندم فقط اگه ممکنه یکی بگه تا الان دقیقا چند تا اضافه شونده ( تو ایران موجود باشه یا نه رو کاری ندارم ) واسه این بازی منتشر شده...اگه ممکنه اسماشم بگین...ممنون .

تو کدوم رو میگی الان میلیون ها add-on یا mod وجود داره اما همه یک چیزنمثلا مبل و ... اما پک جدیدی که ea با نام The Sims™ 3 World Adventures Expansion Pack در 2 عدد دی وی دی تو ایران هست میتونی از p30world.com بخری
بازی The Sims 3 World Adventures - جامعه مجازی سیم ها 3 : ماجراهای دنیا

اولین پک Expansion بازی زیبا و بسیار پرطرفدار The Sims 3 با نام World Adventures ! این نسخه بسیار زیبا و مهیج بازیکن را در نقش سیم های مختلف به زیباترین مکان های تاریخی و باستانی و تفریحی و سیاحتی دنیا می برد و ماجراهای بسیار مهیجی را با خود به ارمغان می آورد . تنوع آیتم ها در این نسخه بر زیبایی آن افزوده است و کارکتر مجازی شما همچون دنیای واقعی هر لحظه با اتفاقی خاص روبرو می شود . از مسافرت به شانگاهی چین و انجام ورزشهای رزمی تا مسافرت به فرانسه و حتی سفر به اهرام مصر بازیکن سفر و ماجرای منحصر به فرد خود را در این بازی رقم می زند .
بازی Sims 3 World Adventures را به جرات زیباترین Expansion سری بازی های سیمز می توان نامید.
سازنده : كمپاني The Sims Studio
ناشر : كمپاني: EA Games
تاريخ رسمی انتشار : November 16, 2009
وب سايت اختصاصي : The Sims 3
رده بندي ژانر : استراتژیک شبیه سازی
ميزان دشوار بودن : متوسط ..
زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود نیم ساعت.
درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : Teen - مناسب برای تمامی افراد و گروههای سنی 13 سال و بالاتر .
ویژگی های بازی The Sims 3 World Adventures:
- اولین Expansion برای سری بازی های جدید Sims 3
- گرافیک عالی در قیاس با تمامی نسخه های پیشین .
- دنیای وسیع و نا متناهی بازی که می توانید دنیای مجازی خود را در آن با گذشت زمان رقم بزنید !
- شخصیت های منحصر به فرد برای هر یک از کارکتر های بازی .
- داستان جذاب بازی که به شما در ازای بازی بهتر امکانات بیشتر می دهد.
- ایجاد تغییرات نامتناهی در هر کجا و هر بخشی و هر کارکتری از بازی !
- سفر به مکان های دیدنی دنیا.
و .......

سيستم مورد نياز براي اجراي بازي The Sims 3 World Adventures:
FOR WINDOWS XP
* Windows XP (Service Pack 2)
* 2.0 GHz P4 processor or equivalent
* 1 GB RAM
* At least 6.5 GB of hard drive space with at least 1 GB additional space for custom content
* 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0
FOR WINDOWS VISTA
* Windows Vista (Service Pack 1)
* 2.4 GHz P4 processor or equivalent
* 1.5 GB RAM
* At least 6.5 GB of hard drive space with at least 1 GB additional space for custom content
* 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0
For computers using built-in graphics chipsets, the game requires at least:
* Intel Integrated Chipset, GMA X3000 or above.
* 2.6 GHz Pentium D CPU, or 1.8 GHz Core 2 Duo, or equivalent
* 0.5 GB additional RAM
SUPPORTED VIDEO CARDS
NVIDIA GeForce series FX 5900, FX 5950 6200, 6500, 6600, 6800, 7200, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950 8400, 8500, 8600, 8800 9600, 9800, GTX 260, GTX 280
ATI Radeon™ series
9500, 9600, 9800 X300, X600, X700, X800, X850 X1300, X1600, X1800, X1900, X1950 2400, 2600, 2900 3450, 3650, 3850, 3870, 4850, 4870 Intel® Extreme Graphics GMA X3x00 series

تصاویری از محیط بازی The Sims 3:

حتما تریلرهاشو ببین اگه ببینی معتاد میشی یک چیز عجیبه

راستی من نمیدونم چی کار کردم زنم روز اخر حاملگیش بود رو بیمارستان کلیک کردم تا اون جارو دوید:confused:خونمم خیلی دور بود بعد شوهرش با ماشین رفت:confused:بعد همه اومدن دم بیمارستان زنم چهار قلو
icon17.gif
زایید 2 تا دست خودش 2 تا دست مرد.

کجای کاری من یک بار 6 قلو زاییدم اداره 20 روز مرخصی بهم داد:biggrin1:
مشکل اون WooHoo و Try baby هستش یک بار try baby رو زدی تا 5 روز نزن WooHoo هم نده
تا بچه به دنیا بیاد:cheesygri
درزم ازدواج درد سر داره برو روی تلفن بعد call service رو بزن 3چیزی که نوشته و Free هست بچه است بعد میگه baby یا child باشه و میگه دختر یا پسر بعد اسمشو میزاری و یک بچه میفرستن برات:smile::love:

Back