The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
بالاخره یکی مسیجمو خوند :) خیلی ممنونم از کمکت ولی من این کارو کردم بازم این ارور نمیره
:(
اصولا باید اون روش کار کنه! ولی یه متد دیگه هم هست:
1- در Documents/Electronic Arts/The Sims 3 فولدر جدیدی باز کنید و اسمشو بذارید: "Mods".
2- داخل Mods هم فولدری بنام Packages و یکی دیگه بنام Overrides باز کنید.
3- Resource.cfg رو هم دانلود کنید و به فولدر Mods بزنید.
4- حالا ماد NoCD رو دانلود کنید و بزنید به همون فولدر Packages.
5- بازی رو از طریق TS3W اجرا کنید.
لطفا نتیجه رو هم بگین. :D

آخرین ویرایش:

kitana

کاربر سایت
Jun 12, 2009
277
من تا همین چند وقت پیشا که تمام سیمزام تا پک سیزن نصب بود راحت بازی میکردم ولی الان که پک university , island paradis , into the future رو نصب کردم ( هر سه تا رو با هم خریدم نصب کردم ) وقتی میرم تو بازی بعد یه ربع تا نیم ساعت ارور stop working میده میپره بیرون !! یعنی هنوز ساختن اون خونواده هم تموم نکردم که ارور میده بعضی وقتها هم که خیلی میخوایم شانس بیاریم تا میریم تو بازی که شروع کنیم میپره بیرون !!
بازیم هم اپدیته نسخه 1.63 که تازه اومده . سوپر پچ هم نصب کردم ویندوز هم محض اطمینان دو بار عوض کردم . انتی ویروس و اینترنت هم قطع کردم . run as admin هم کردم . یه مشت کرک فیکس هم تو سایتها ریخته بود اونم ریختم روش بازم هیچ .
الان همین امروز که تازه سوپر پچ یک و نیم گیگی رو نصب کردم اونقدر تو بازی موند که فکر کردم درست شده یعنی چهار تا ادم که همیشه میساختم و سر سومی یا چهارمی میپرید بیرون رو ساختم رفتم تو بازی در حالیکه هنوز زمان استپ بود یه کم دوریینو تو شهر چرخوندم تا اومدم بگم درست شد پرید بیرون طبق معمول !!!
سیستم هم در اون حدی هست که تونسته بازیهایی مثل بتل فیلد و اساسین و بلک لیست رو راحت بیاره فک نکنم با این مشکلی داشته باشه .
نظر خودم اینه که یکی از این پکها خرابه حالا کدومشون نمیدونم چون نمیتونم بشینم دونه دونه پاک کنم تا ببینم کدومه . into the future رو پاک که کردم چون فکر میکردم مشکل از اونه دیگه بازی درست حسابی نمیومد ارور میداد که اپدیت با کرک نمیخونه و این چیزا . یعنی اجرا میشد ولی مینوشت که اگه اینطور بازی کنین باگ های بازی زیاد میشن راست هم میگفت تقریبا .
حالا هر کی هر نظری داره دریغ نکنه لطفا . موندیم رو هوا ...

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
من تا همین چند وقت پیشا که تمام سیمزام تا پک سیزن نصب بود راحت بازی میکردم ولی الان که پک university , island paradis , into the future رو نصب کردم ( هر سه تا رو با هم خریدم نصب کردم ) وقتی میرم تو بازی بعد یه ربع تا نیم ساعت ارور stop working میده میپره بیرون !! یعنی هنوز ساختن اون خونواده هم تموم نکردم که ارور میده بعضی وقتها هم که خیلی میخوایم شانس بیاریم تا میریم تو بازی که شروع کنیم میپره بیرون !!
بازیم هم اپدیته نسخه 1.63 که تازه اومده . سوپر پچ هم نصب کردم ویندوز هم محض اطمینان دو بار عوض کردم . انتی ویروس و اینترنت هم قطع کردم . run as admin هم کردم . یه مشت کرک فیکس هم تو سایتها ریخته بود اونم ریختم روش بازم هیچ .
الان همین امروز که تازه سوپر پچ یک و نیم گیگی رو نصب کردم اونقدر تو بازی موند که فکر کردم درست شده یعنی چهار تا ادم که همیشه میساختم و سر سومی یا چهارمی میپرید بیرون رو ساختم رفتم تو بازی در حالیکه هنوز زمان استپ بود یه کم دوریینو تو شهر چرخوندم تا اومدم بگم درست شد پرید بیرون طبق معمول !!!
سیستم هم در اون حدی هست که تونسته بازیهایی مثل بتل فیلد و اساسین و بلک لیست رو راحت بیاره فک نکنم با این مشکلی داشته باشه .
نظر خودم اینه که یکی از این پکها خرابه حالا کدومشون نمیدونم چون نمیتونم بشینم دونه دونه پاک کنم تا ببینم کدومه . into the future رو پاک که کردم چون فکر میکردم مشکل از اونه دیگه بازی درست حسابی نمیومد ارور میداد که اپدیت با کرک نمیخونه و این چیزا . یعنی اجرا میشد ولی مینوشت که اگه اینطور بازی کنین باگ های بازی زیاد میشن راست هم میگفت تقریبا .
حالا هر کی هر نظری داره دریغ نکنه لطفا . موندیم رو هوا ...
سیمز 3 کلا از اون بازی هایی هست که اگه رو ابرکامپیوترم اجرا کنین، بازم ممکنه یه کرشی یا اروری بده! اینو من به شخصه تو فروم های بازی دیدم. از ماد و محتوای اضافی (البته پکها رو نمیگم) استفاده میکنین؟ میشه مشخصاته سیستمتونو بدین؟
راستی به این لینک برید و تمام مراحلی که گفته شده رو امتحان کنید.

kitana

کاربر سایت
Jun 12, 2009
277
سیمز 3 کلا از اون بازی هایی هست که اگه رو ابرکامپیوترم اجرا کنین، بازم ممکنه یه کرشی یا اروری بده! اینو من به شخصه تو فروم های بازی دیدم. از ماد و محتوای اضافی (البته پکها رو نمیگم) استفاده میکنین؟ میشه مشخصاته سیستمتونو بدین؟
راستی به این لینک برید و تمام مراحلی که گفته شده رو امتحان کنید.

نه مود و اینا هیچی وصل نکردم . حتی پکهایی مثل hidden spring ,montevista اگه اشتباه نکنم هم وصل نکردم که چیزی اضافه نشه . همه کارای اونم انجام دادم . سوپر پچ رو اصلا از همونجا پیدا کردم . ultimate fix crack هم همینطور .

رم چهار گیگ .
کارت گرافیک یک گیگ NVIDIA GeForce 9500 GT .
سی پی یو AMD Phenom(tm) 8650 Triple-core processor 3 CPUs

بیشتر از این اعصابم به هم میریزه که نمیدونم مشکل از کجاست . یه ارور خیلی کلی میده که هیچی رو مشخص نمیکنه .

sasukeochiha

کاربر سایت
Dec 25, 2013
3
مشکل در نصب

دوستان عزیز مشکل من هم کلا برای ریختن پچ های SIMS 3 حل شد اگر کسی سؤالی در مورد نصب و غیره ی پچ های سیمز داشت خوشحال میشوم از اینکه بتوانم بهش در نصب و غیره پچ های سیمز 3 کمک کنم . اگر با اطلاعات مفیدی که شما در سایت در زمینه نصب پچهای این بازی گذاشته شده بودید مواجه نمیشدم ، فکر نمی کنم می توانستم پچهای این بازی را نصب کنم آن هم بدون هیچ ایرادی . واقعا از اطلاعات مفید شما ممنون هستم .

سلام دوست عزیز میتونی طریقه نصب پکهاشو به من بگی که کجا باید بریزم من هرجا ریختم بازی رو اصلا نمی یاره بالا و می گه باید کرک کنی در صورتی که من کرک تمام پکها رو در ست سر جاهاشون میریزم لطفا سریع کمکم کنید

R00T

کاربر سایت
Aug 27, 2012
121
نام
Mohammad.KH
سلام دوست عزیز میتونی طریقه نصب پکهاشو به من بگی که کجا باید بریزم من هرجا ریختم بازی رو اصلا نمی یاره بالا و می گه باید کرک کنی در صورتی که من کرک تمام پکها رو در ست سر جاهاشون میریزم لطفا سریع کمکم کنید
شما اول sims 3 نصب کن بعد اخرین پکی که امده رونصب کن کرک همون اخرین پکو مثلا into the future اخرین پک بریز تو sims3 تمومه.

sasukeochiha

کاربر سایت
Dec 25, 2013
3
اول همین کارو انجام میدادم که sims 3 اصلی نصب می کردم بعد دونه به دونه پک و کرک میریختم که اشتباه بود حلا برم ببینم اینجور که گفتی درست میشه دیگه حوصلمو داره سر میبره خیلی بازیشو دوست دارم ولی پردردسر
من تا سوپرنچرال دارم پس اول اون باید نصب کنم ؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
داداش مشکل پک ها حل شد ولی از چاله افتادیم تو چاه وقتی نیم ساعت بازی میکنم ارور stop working the program میده این چی کار کنم

متاسفانه بعد از نصب تعداد زیادی اضافه شونده, بازی کمی نامتعادل میشه و هر لحظه ممکنه بپره بیرون. بعضی وقتها همون 20-30 دقیقه ی اول میپره بیرون و بعضی وقتها تا 2-3 ساعت هم مشکلی نداره! آخرین آپدیتشو نصب کن, اگه باز هم مشکلی داشتی, موارد موجود در لینک زیر رو دونه دونه از 1 تا 7, امتحان کن:

The_Sims_3_Update_v1.63.5-FASDOX

The Sims 3 crashes / freezes to Desktop fix. (Updated on: 14-07-2013)

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
سلام ، یه سوالی داشتم منی که کرکی بازی میکنم میتونم بازی رو آپدیت کنم ؟ بعد اینکه از طرق لانچر آپدیت کردم بازی بالا میاد ؟
ممنون

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
سلام ، یه سوالی داشتم منی که کرکی بازی میکنم میتونم بازی رو آپدیت کنم ؟ بعد اینکه از طرق لانچر آپدیت کردم بازی بالا میاد ؟
ممنون
به هیچ وجه از طریق لانچر آپدیت نکنید. چون مشکلات زیادی داره!
این لینک جدیدترین پچ (آپدیت) هست: http://api.viglink.com/api/click?fo..._update.exe&jsonp=vglnk_jsonp_139048027817210
بعد آپدیت کردن، بازی اصلی سیمز 3 رو طبق روال قبلی کرک کنید. دانلود جدیدترین کرک: http://api.viglink.com/api/click?fo...E FIX (PC) !&jsonp=vglnk_jsonp_13904803242509

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
The Sims 3 Update

مرسی میلاد جان دستت درد نکنه,اما در حاله حاظر 1.67 هست این لینکی دادی 1.66،سرچ کردم برای دانلود اما قدیمیا هست همش از چه سایتی میگیری ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر