The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy

parsa_91

کاربر سایت
Feb 15, 2010
15
مراحل بالا رو انجام دادم.
موقعی که بازی رو اجرا میکنم این پیغام میاد*

که continue *رو که میزنم وارد بازی میشه. زمانی که شهر ها میاد یکیو انتخاب میکنم فرقی نداره کدوم. تاییدش که *میکنم تو لودینگ گیر میکنه. alt +tab رو ک میزنم ارور*"Sims 3*has*stopped working"*رو میده. چکار کنم؟

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
پک که به نظرم کاملا چیز سلیقه ای هست پس به نظرم خودتون تحقیق کنید و ببینید کدوم پک رو می‌پسندید.
مشکل به احتمال زیاد از مراحل کرک هست. اون کرکی رو که داخل پوشه #crack هست رو به Game\Bin بازی اصلی زدین؟؟

parsa_91

کاربر سایت
Feb 15, 2010
15
پک که به نظرم کاملا چیز سلیقه ای هست پس به نظرم خودتون تحقیق کنید و ببینید کدوم پک رو می‌پسندید.
مشکل به احتمال زیاد از مراحل کرک هست. اون کرکی رو که داخل پوشه #crack هست رو به Game\Bin بازی اصلی زدین؟؟

اره اولش همون کرک *ک گفتین زدم.
الانم اون کرکی که مال خود سیمز بود که دانلود کردم تو پوشه اش بود رو. ولی باز ارور میده

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
جایی هست که همه DLC ها توی یک پک اومده باشه؟ یعنی بشه یه جا دانلود کرد؟ من چندتاشو دارم ولی خیلی زیادند و پیدا کردن لینک هم سخته.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
جایی هست که همه DLC ها توی یک پک اومده باشه؟ یعنی بشه یه جا دانلود کرد؟ من چندتاشو دارم ولی خیلی زیادند و پیدا کردن لینک هم سخته.

20 گیگ

The Sims 3: Deluxe Edition [Build 10.2 aka Into the Future + The Sims Store] (2009 - 2013) PC | RePack от R.G. Catalyst � скачать игры через торрент - скачать игры на psp

parsa_91

کاربر سایت
Feb 15, 2010
15
سلام... من خونم دزد اومد ، سیمزم که هیچ کاری باهاش نکرد، پلیسم اومد یه کتک مفسلی از دزد خورد.
سگامم همینطوری نگاش میکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه خونه میخوام که لوکس + مختص سگ ( چندین سگ )، ظرفیت هر خونه تقریبا 7-8 تا کارکتر هست. چطوری میشه این ظرفیت رو بیشتر کرد؟؟؟
و یه پت شاپ سگ هم میخوام. کسی داره؟
باغبون نمیشه استخدام کرد؟؟؟؟
شغل شرافت مندانه دزدی کدومه؟؟؟مبخوام استخدام شم

آخرین ویرایش:

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
سلام... من خونم دزد اومد ، سیمزم که هیچ کاری باهاش نکرد، پلیسم اومد یه کتک مفسلی از دزد خورد.
سگامم همینطوری نگاش میکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه خونه میخوام که لوکس + مختص سگ ( چندین سگ )، ظرفیت هر خونه تقریبا 7-8 تا کارکتر هست. چطوری میشه این ظرفیت رو بیشتر کرد؟؟؟
و یه پت شاپ سگ هم میخوام. کسی داره؟
باغبون نمیشه استخدام کرد؟؟؟؟
شغل شرافت مندانه دزدی کدومه؟؟؟مبخوام استخدام شم
خونه که من دوتا آدرس میدم بهتون خودتون بگردین هر کدوم رو که پسندیدید رو بگیرین! (احتمالا باید عضو شین):

ModTheSims: Mod The Sims - Downloads -> Lots & Housing

Sims 3 Exchange: http://www.thesims3.com/exchange/lots
(برای دانلود از Exchange هنگامی که با کروم میرین روی هر نقطه ای از صفحه رایت کلیک کنید و گزینه View Page Source رو بزنید - سپس به تب جدیدی که باز میشه برین و با زدن Ctrl+F فرمت "sims3pack" رو جستجو کنید. اونی که پیدا میکنین لینکتونه!)

ظرفیت رو یه ماد هست با اون میشه بالا برد اسمش هست MasterController. لینک: http://nraas.wikispaces.com/MasterController+Phase+Twelve
طریق استفاده از ماد در بازی:
1- تو این آدرس Documents/Electronic Arts/The Sims 3 فولدر جدیدی باز کنید و اسمشو بذارید: "Mods".
2- داخل Mods هم فولدری بنام Packages و یکی دیگه بنام Overrides باز کنید.
3- Resource.cfg رو هم دانلود کنید و به فولدر Mods بزنید.
4- ماد مدنظر رو دانلود کنید و بزنید به همون فولدر Packages.
نکته: ماد دانلود شده حتما باید با پچ بازی همخوانی داشته باشه وگرنه با انواع ارورها و کرش ها در بازی مواجه میشین.
لینک مستقیم پت شاپ که فقط داخل Limited Edition موجود هست: Graham's Pet Swap Shop احتمالا موقع نصب یه اروری بده اگه داد لطفا به من اطلاع بدین.

باغبون چرا یه ماد براش موجود هست منتها من استفاده نکردم ازش بنابراین نمیتونم بگم خوبه یا بده! لینکش اینه: Mod The Sims - Gardener Service - v2.3 (4th May 2014)
یه Job هم هست که دقیقا برای دزدیه: Criminal Career! میتونید از سه طریق وارد این شغل بشید: کامپیوتر - روزنامه و Rabithole مربوط به این شغل که اسمش abandoned warehouse که میتونید با استفاده از bird view به راحتی پیدا کنید. تو شهر اصلی بازی یعنی Sunset Valley اسم این مکان .Outstanding Citizen Corp هست یا همچین چیزی. متاسفانه Profession ی برای دزدی موجود نیست که بازیکن خودش بتونه کنترل کنه.

parsa_91

کاربر سایت
Feb 15, 2010
15
خونه که من دوتا آدرس میدم بهتون خودتون بگردین هر کدوم رو که پسندیدید رو بگیرین! (احتمالا باید عضو شین):

ModTheSims: Mod The Sims - Downloads -> Lots & Housing

Sims 3 Exchange: http://www.thesims3.com/exchange/lots
(برای دانلود از Exchange هنگامی که با کروم میرین روی هر نقطه ای از صفحه رایت کلیک کنید و گزینه View Page Source رو بزنید - سپس به تب جدیدی که باز میشه برین و با زدن Ctrl+F فرمت "sims3pack" رو جستجو کنید. اونی که پیدا میکنین لینکتونه!)

ظرفیت رو یه ماد هست با اون میشه بالا برد اسمش هست MasterController. لینک: http://nraas.wikispaces.com/MasterController+Phase+Twelve
طریق استفاده از ماد در بازی:

لینک مستقیم پت شاپ که فقط داخل Limited Edition موجود هست: Graham's Pet Swap Shop احتمالا موقع نصب یه اروری بده اگه داد لطفا به من اطلاع بدین.

باغبون چرا یه ماد براش موجود هست منتها من استفاده نکردم ازش بنابراین نمیتونم بگم خوبه یا بده! لینکش اینه: Mod The Sims - Gardener Service - v2.3 (4th May 2014)
یه Job هم هست که دقیقا برای دزدیه: Criminal Career! میتونید از سه طریق وارد این شغل بشید: کامپیوتر - روزنامه و Rabithole مربوط به این شغل که اسمش abandoned warehouse که میتونید با استفاده از bird view به راحتی پیدا کنید. تو شهر اصلی بازی یعنی Sunset Valley اسم این مکان .Outstanding Citizen Corp هست یا همچین چیزی. متاسفانه Profession ی برای دزدی موجود نیست که بازیکن خودش بتونه کنترل کنه.
ظرفیت لینکش کار نمیکنه...
باغبونم عضو سایت شدم ولی وقتی دانلود میخوام بکنم یوزرمو قبول نمیکنه . اگه لینکشو داری بده. ممنون
پک سوپرنشرال رو نصب کردم. میخوام ببینم الان ک من ومپایرم چ کارا میتونم بکنم.گرگینه بشم چی و...

آخرین ویرایش:

xbox t

کاربر سایت
Dec 1, 2013
42
نام
طاها
سلام من نسخه ALL IN ONE GOLD EDTION رو از TOP#2#DOWNLOAD گرفتم.وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم ارور UNABLE TO START.PLAEASE REINASTALL THE BASE GAME
میده چند بار هم بازی رو نصب کردم بازم اینطور شد
قبلا هم این بازی رو نصب کردم و تونستم درستش کنم و بازی کنم ولی الان یادم نمیاد چه غلطی کردم!!
کمک کنید دوستان

Sasha#

کاربر سایت
Mar 24, 2016
7
سلام دوستان خوبین از تمام نظرات دیدن کردم خیلی جالب بود و خیلی از مشکلات و سوالاتی که دز ذهنم بود جواب داده شد دست همه درد نکنه فقط برام یه سوال خیلی خیلی مهم پیش اومده میشه 2 تا پک باهم داشته باشم ؟ من الان دوست دارم Pets با Seasons رو باهم داشته باشم امکان پذیر هس ؟ اگه میشه طلفا یکی برام توضیح بده چه جوری نصب کنم و روش قدم به قدمش برای نصب 2تا پک روی بازی چیه ممنون

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوستان خوبین از تمام نظرات دیدن کردم خیلی جالب بود و خیلی از مشکلات و سوالاتی که دز ذهنم بود جواب داده شد دست همه درد نکنه فقط برام یه سوال خیلی خیلی مهم پیش اومده میشه 2 تا پک باهم داشته باشم ؟ من الان دوست دارم Pets با Seasons رو باهم داشته باشم امکان پذیر هس ؟ اگه میشه طلفا یکی برام توضیح بده چه جوری نصب کنم و روش قدم به قدمش برای نصب 2تا پک روی بازی چیه ممنون

بله, 2 تا پک هم میشه. هر چند تا با هم میشه. فکر نکنم فرقی داشته باشه که کدومو اول نصب کنی ولی مثلا اول pets رو نصب کن و بعدش seasons رو. اگه بعد نصب این دو تا مشکل داشتی, آپدیت زیر رو هم بگیر نصب کن:

Code:
The_Sims_3_Update_v1.63.5-FASDOX

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر