The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy
دوست خوبم ممنونم،ولی 700مگ هست:blink::blink1::dots::shocked:
حجم کمتر از این نیست یعنی:wallbash:
یعنی این رو نصب کنم ردیف میشه!!!!!:flowers::rolleyes:
خودمم هنوز وقت نکردم دانلودش کنم ولی تا اونجایی که میدونم برای این که ورژن سیمزتون رو از نسخهء Reloaded (ورژن 1.0.615.00107) تبدیل به نسخهء Razor (ورژن 1.0.631.00002) کنید، باید همین 700 مگ رو دانلود کنید. :happy:

خودمم هنوز وقت نکردم دانلودش کنم ولی تا اونجایی که میدونم برای این که ورژن سیمزتون رو از نسخهء Reloaded (ورژن 1.0.615.00107) تبدیل به نسخهء Razor (ورژن 1.0.631.00002) کنید، باید همین 700 مگ رو دانلود کنید. :happy:

اقا یک دنیا از راهنمایت ممنونم،لینک از رپید یا جای دیگه سراغ ندارید؟
من نمیدونم چرا با تورنت مشکل دارم،تا 50درصدش رفته،حالا دیگه هر کاری میکنم ادامه نمیده:neutral::bash::hurted1:

ساملك
من تو بازي يه سيم جدا ساختم حالا يه New Gmae باز كردم سيمم ساختم ولي يه پيغام چرت ميده
http://upload.iranblog.com/7/1247820055.jpg
كسي ميدونه اين پيغام برا چيه؟

اين سیمی که ساختی یا احتمالا"Teen هست یا Child باید یه پدر یا یه مادر یا خلاصه ***** همراش باشه....

اقا یک دنیا از راهنمایت ممنونم،لینک از رپید یا جای دیگه سراغ ندارید؟
من نمیدونم چرا با تورنت مشکل دارم،تا 50درصدش رفته،حالا دیگه هر کاری میکنم ادامه نمیده:neutral::bash::hurted1:
خواهش می کنم عزیز :happy:
راستش تو ایـــن پست لینک دانلود پچ از رپیدشر هست ولی مثل این که فایل هاش رو برداشتن. یک لینک دیگه هم از رپید گیر آوردم که اون هم همین بلا سرش اومده. :biggrin1:

بچه ها من تو این بازی فقط 2 تا مغازه دیدم یکی همون سوپر مارکت.یکی دیگه هم کتابفرشی.
به جز اینا وجود نداره؟
لباس از کجا میشه خرید؟
-----------------------------
یکی از چیزهایی که آدمم میخواد اینه که بره تو پارک گیتار بزنه چه طوری میتونه بره تو پارک گیتار بزنه؟؟

جواب اینا لطفا؟

جواب اینا لطفا؟

لباس رو که تو Sims 3 خریدن نداره. تو صفحه های قبل هم گفتند، فقط کافیه یک دراور لباس بگیرید، اون موقع می تونید با استفاده از همون برای هر کدوم از حالت ها (Everyday, Formal, blah blah...) ســه تا Outfit تعیین کنید. هر وقت هم بخواید تغییرش بدید از همون دراور میشه تغییرشون داد.
در مورد اون گیتار زدن هم خب چیز مهمی نیست ولی باید گیتار بخرید، بعد از این که خریدید با Mouse روش کلیک کنید و بکشیدش بندازیدش روی سیمزتون تا بره توی Inventory ـش. بعد وقتی برید پارک و Inventory ـش رو بیارید می تونید روی عکس گیتار کلیک کنید و Play رو بزنید.

اقا من زدم New Game و يه سيم (پير تر از سيم قبلي)حالا سيم قبليم پاك شد:(چه كنم
اصلا چطوري ميشه يه سيم به بازي اضافه كرد
سيم قبليم پاك شد:((
كسي نبود :(
كمكم كنيد لطفا
سيم قبليه من خيلي پيشرفت كرده بود اخه چطوري ميشه در بازي از 2 سيم استفاده كرد؟

خواهش می کنم عزیز :happy:
راستش تو ایـــن پست لینک دانلود پچ از رپیدشر هست ولی مثل این که فایل هاش رو برداشتن. یک لینک دیگه هم از رپید گیر آوردم که اون هم همین بلا سرش اومده. :biggrin1:

باز هم ممنون،ولی متاسفانه لینک ها پاک شدن از رو سرور:dozing:
اقا اگر جایی گیر اوردی لینک،دمت گرم به منم یک ندایی بده:x
چاکرتیم،خیلی حال دادی:rose::punk::thanks:

كمك
من چطوري با يك خانوم با شخصيت ازدواج كنم اخه؟؟با يك خانومي اشنا شدم خيليم با هم نزديك شديم حتي تو ليست دوستام عكس قلب اودمه جلوعكسه دختره اما نميدونم چرا با هم ازدواج نميكنند
دختره نميذاره kissش كنيم
زيادي با حياء:biggrin1:چكار كنم
كمك كنيد
سيم من داره چروكيده ميشه زير فشار مشكلات:(

بابا این سیمی که ساختم نمیمیره واقا خیلی وقته زندس شوهرش مرده بچشم تازه شده 90 سالش همین روزام بچش میمیره .دقیقا 120 سالشه این سیمه من .
خسته شدم ازش مرگ کسیو خواستن درست نیست:) ولی دیگه زیادی زندگی کرده.خودمم نمیخام بکشمش دوست دارم طبیعی فوت بشه:bash:
مرگو میر تو سیمز به ورزش کردن ربطی داره؟آخه ورزشکاره حرفه ایه:laughing:

بابا این سیمی که ساختم نمیمیره واقا خیلی وقته زندس شوهرش مرده بچشم تازه شده 90 سالش همین روزام بچش میمیره .دقیقا 120 سالشه این سیمه من .
خسته شدم ازش مرگ کسیو خواستن درست نیست:) ولی دیگه زیادی زندگی کرده.خودمم نمیخام بکشمش دوست دارم طبیعی فوت بشه:bash:
مرگو میر تو سیمز به ورزش کردن ربطی داره؟آخه ورزشکاره حرفه ایه:laughing:

اگر یکی از Challenge های Athletic رو انجام داده باشه که در مورد دویدنه (یعنی تو کل زندگیش 500 کیلومتر اگر درست یادم باشه پیاده روی (Jog) کرده باشه)، بله عمرش دراز تر میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or