The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy
این پچ جدید هست.
بعد از دانلود داخل فولدری که دانلود کردی رو ببین. یه فایل هست به نام Sims3_1.0.632.00002_from_1.0.631.00002 که نام پچ هست. این فایل رو اجرا کن. کاری نمیخواد بکنی. خودش اتوماتیک میریزه روی بازی. فقط صبر کن تموم بشه. بعدش از داخل فولدری که دانلود کردی تمام فایلهایی که در پوشه کرک هست رو کپی کن جایی که بازی رو نصب کردی. درواقع کپی کن اینجا \The Sims 3\Game\Bin

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خودم یه سوال هم دارم. شهر جدید از کجا باید دانلود کنم؟؟ سایت برای اضافات سیمز 3 معرفی کنین.

اقا یک دنیا ممنونت،دارم دانلودش میکنم،امیدوارم نصب بشود!!!
چون قبلن یک پچ امدم نصب کنم هرکاریش کردم نشد.
اگر این شهر جدیدش رو توانستی پیدا کنی یک نداییم به ما بدی ممنونت میشم.مرسی

این پچ جدید هست.
بعد از دانلود داخل فولدری که دانلود کردی رو ببین. یه فایل هست به نام Sims3_1.0.632.00002_from_1.0.631.00002 که نام پچ هست. این فایل رو اجرا کن. کاری نمیخواد بکنی. خودش اتوماتیک میریزه روی بازی. فقط صبر کن تموم بشه. بعدش از داخل فولدری که دانلود کردی تمام فایلهایی که در پوشه کرک هست رو کپی کن جایی که بازی رو نصب کردی. درواقع کپی کن اینجا \The Sims 3\Game\Bin

دوست خوبم من این پچ رو که میخواهم نصب کنم این ارور رو میده:

get-7-2009-upload2world_com_bbg.JPG

بازی رو پاک کن. یه بار دیگه نصب کن و قبل از اینکه کرکی نصب کنی پچ رو بریز و بعد کرکی که همراه خود پچ هست رو روش بریز.

اگه نشد باید پچ قبلی رو اول بنصبی که ورژن بازیت بشه 1.0.631.00002 بعد بدون نصب کرک، پج جدید رو روش نصب کنی.

فکر کنم به خاطر اینه که ورژن سیمزتون 1.0.615.00107 ـه. برای نصب کردن این پچ سیمزتون باید 1.0.631.00002 باشه.

آره رفیق ورژن اولیه هست ماله من.لینک ورژن دومی رو میدی؟

بازی رو پاک کن. یه بار دیگه نصب کن و قبل از اینکه کرکی نصب کنی پچ رو بریز و بعد کرکی که همراه خود پچ هست رو روش بریز.

اگه نشد باید پچ قبلی رو اول بنصبی که ورژن بازیت بشه 1.0.631.00002 بعد بدون نصب کرک، پج جدید رو روش نصب کنی.

نه گزینه ی اول نمیشه.
لینک پچ اول لطفا؟

بچه ها من تو این بازی فقط 2 تا مغازه دیدم یکی همون سوپر مارکت.یکی دیگه هم کتابفرشی.
به جز اینا وجود نداره؟
لباس از کجا میشه خرید؟
-----------------------------
یکی از چیزهایی که آدمم میخواد اینه که بره تو پارک گیتار بزنه چه طوری میتونه بره تو پارک گیتار بزنه؟؟

آخرین ویرایش:
چجوری میشه رفت به یه خونه ی دیگه؟(یعنی اسباب کشی کرد)من توی Map View هیچ گزینه ای رو نمیبینم اموزش های خود بازی هم هیچ کمکی نمیکنن....

چجوری میشه رفت به یه خونه ی دیگه؟(یعنی اسباب کشی کرد)من توی Map View هیچ گزینه ای رو نمیبینم اموزش های خود بازی هم هیچ کمکی نمیکنن....
با تلفن و موبایل و این جور چیزا فقط میشه Move کرد کلا توی Sims 3 همه ی کارا رو خود Simت باید انجام بده از map نمیشه کاری کرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or