The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy
خوب الان دادی برات تراشکاریش کردن دیگه کاری با اونا نمی تونی بکنی فقط environment رو بالا می برن.

برو تو مپ یه مغازه کتاب فروشی پیدا می کنی البته اگه ماشین داری با استفاده از گزینه ی go shopping.. روی ماشینت راحت تر پیدا میشه

یه سوال دیگه رمزی هست که از اون امتیاز ها بده که به ادمت اضافه میکنی‌.اون امتياز‌ها که وقتی‌ کاری رو میگن براشون انجام میدی بت میده؟

یه سوال دیگه رمزی هست که از اون امتیاز ها بده که به ادمت اضافه میکنی‌.اون امتياز‌ها که وقتی‌ کاری رو میگن براشون انجام میدی بت میده؟
نه ولی می تونی هنگام ساخت آدم آرزوی زندگیش رو swimming in gold ( یا یه چیزی توی این مایه ها ) انتخاب کنی بعد توی بازی از رمز پول استفاده کنی 30000 تا از اون امتیازا میگیری ولی برای انتخاب این آرزو باید اون trait ای که شکل سکه است داشته باشی..:cheesygri

رمز پول هم motherlode است که 50000 تا به پولات اضافه می کنه

نه ولی می تونی هنگام ساخت آدم آرزوی زندگیش رو swimming in gold ( یا یه چیزی توی این مایه ها ) انتخاب کنی بعد توی بازی از رمز پول استفاده کنی 30000 تا از اون امتیازا میگیری ولی برای انتخاب این آرزو باید اون trait ای که شکل سکه است داشته باشی..
رمز پول هم motherlode است که 50000 تا به پولات اضافه می کنه

ممنون رفیق من نفهمیدم trait چی‌ هست.:-" ولی‌ اصلا خوشم نمیاد از رمز پول استفاده کنم چون اونوقت آدم از سیمز خسته می‌شه.;)

یه سوال دیگه:
من هروقت این زن و شوهرم رو با هم خفن رفیق میکنم یه گزنیه try for baby میاد :biggrin1:که برای بچه دار شدن هست.:biggrin1:اون رو میزنم.آدمم میرن تو تخت و یه کارایی انجام میدن :-"ولی خبری از بچه نمیشه چرا حتی یه هفته هم صبر کردم ولی اینا پچه دار نشدن که نشدن.چرا؟

با سلام خدمت تمامی دوستان خوبم
اقا اول این رو بگم که ببخشید اگر سوالم تکراری هست،
اقا این سیمز ما ورژن 1.0.615.00107 هست،حالا از دوستان خواهشی که دارم بهم لینک شهر دوم که ضاهرا هس رو بدبد یا اگر پچ یا چیزه دیگری هست،لطف کنید فقط یک توضیح مختصری هم بدبد که چجور و کجا باید بریزمشون.
با تشکر فراوان از همتون

با سلام خدمت تمامی دوستان خوبم
اقا اول این رو بگم که ببخشید اگر سوالم تکراری هست،
اقا این سیمز ما ورژن 1.0.615.00107 هست،حالا از دوستان خواهشی که دارم بهم لینک شهر دوم که ضاهرا هس رو بدبد یا اگر پچ یا چیزه دیگری هست،لطف کنید فقط یک توضیح مختصری هم بدبد که چجور و کجا باید بریزمشون.
با تشکر فراوان از همتون

این پچ جدید هست.
بعد از دانلود داخل فولدری که دانلود کردی رو ببین. یه فایل هست به نام Sims3_1.0.632.00002_from_1.0.631.00002 که نام پچ هست. این فایل رو اجرا کن. کاری نمیخواد بکنی. خودش اتوماتیک میریزه روی بازی. فقط صبر کن تموم بشه. بعدش از داخل فولدری که دانلود کردی تمام فایلهایی که در پوشه کرک هست رو کپی کن جایی که بازی رو نصب کردی. درواقع کپی کن اینجا \The Sims 3\Game\Bin

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خودم یه سوال هم دارم. شهر جدید از کجا باید دانلود کنم؟؟ سایت برای اضافات سیمز 3 معرفی کنین.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or