Multi Platform The Lords of the Fallen

سازنده
Hexworks
تاریخ انتشار
2023
ناشر
CI Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
1661345275438.png

The Lords of the Fallen

Developer: HEXWORKS
Publisher: CI Games
Platforms: PC, PS5, XBOX series
Release Date: 2023
شب گذشته و در طی مراسم زنده شروع گیمزکام، ادامه بازی The Lords of the Fallen، معرفی شد.
این عنوان که با نامی مشابه با شماره اول معرفی شده است را می توان یک سافت ریبوت از این سری دانست که با تغییر سازنده بازی از استدیو Deck 13 به استدیو تازه تاسیس HEXWORKS رخ داده است.
جریانات بازی در دو جهان موازی زندگان و مردگان رخ می دهد و بازیکنان در هر دو جهان فرصت پیشروی خواهند داشت. به گفته سازندگان در TloF جدید، با دنیایی 5 برابر بزرگتر از قسمت قبلی رو به رو هستیم .
در زمینه داستان، این عنوان بیش از 1000 سال پس از شماره اول رخ می دهد.
پس از گذراندن دورانی تاریک، سرانجام خدای شیطانی، آدیر، سقوط کرد (در شماره پیشین به این موضوع پرداخته شده است). با این حال خدایان برای همیشه نابود نمی شوند...
اکنون پس از گذشت قرن ها، آدیر در حال بازگشت است.
به عنوان یکی از صلیبیون تاریک، وظیفه شخصیت اصلی، سفر در سرزمین ها و مقابله با نیروهای آدیر است...

همانطور که پیشتر ذکر شد، بازی در دو جهان موازی رخ می دهد که قدم گذاشتن در هر کدام، چالش های خود را خواهد داشت.
در بازی جدید دیگر با شخصیتی از پیش تعیین شده رو به رو نیستیم و می بایست در ابتدای بازی کاراکتر خود را ساخته و شخصی سازی کنیم. به گفته سازندگان گزینه های متعددی برای شخصی سازی وجود خواهد داشت و همچنین 9 کلاس ابتدایی در بازی برای انتخاب وجود دارد.
The Lords of the Fallen جدید، کماکان یک بازی سولز لایک به شمار می آید با این تفاوت که جهان بازی تاریک تر از بازی اول و همچنین مبارزات بازی سریعتر از گذشته هستند. به گفته سازندگان صد ها سلاح در بازی برای انتخاب وجود خواهد داشت.
در این عنوان امکان تجربه بازی به همراه یک نفر دیگر به صورت آنلاین و یا تهاجم به سرزمین سایر بازیکنان نیز وجود دارد.
فانوسی که در تریلر بازی قابل مشاهده بود، وسیله ای است که به وسیله آن می توان بین دو جهان بازی جا به جا شد.

Last edited by a moderator:

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
در مقام قياس دو بازي به عرض مي‌رسانم:
نظر من در مورداين بازي بعد از پنجاه و چهار ساعت بازي و يك دور اتمام كامل بازي

نسخه كامپيوتري و ا ستيم بازي

امتياز من براي اين بازي هشت از ده مي‌باشد

براي من زامبي ها بازي و بعضي از زامبي ها كه به ديوار چسبيده‌اند يادآور سريال the last of us مي‌باشد

نكات مثبت بازي :

آيتم‌ها و گنج‌هاي دريافتي از كشته شدن boss ها بازي قابل قبول مي‌باشد برخلاف lord s of falen

طراحي باس ها زيبا و متفاوت مي‌باشد ولي هيچ‌كدام در دراز مدت نمي‌توانند در ياد و خاطره آدمي رخنه كند

بازي داراي ويژگي‌هاي منحصر به فرد خاص خود مي‌باشد

سيستم تل نت و قدرت‌هاي پي در بازي بسيار جالب مي‌باشد

سيستم human و pupet و دروغ‌گويي و يا دروغ نگفتن به نوع خود واقعاً زيبا مي‌باشد

پروانه قرمز رنگ كه از آن متريال آپديت اسلحه‌ها را مي‌شود بسيار بسيار باحال بود و در اكثر موارد دوباره ظاهر مي‌شود برخلاف ديگر بازي‌ها كه وقتي اينا پروانه يا سوسمار ها را از دست داديم بايد دوباره آن منطقه را رفرش كنيم تا باري ديگر با اين سوسمار مواجه شويم كه بسيار اعصاب خردكن مي‌باشد

كوچيك و بسته بودن اكثر محيط‌هاي باعث مي‌شود كه در بازي سر در گم نشويد

تنوع دشمنان در بازي بسيار عالي مي‌باشد برخلاف بازي lords of falen

بعد از باز كردن درخت طلايي و ميوه آن كه باشد golden شما با استفاده از اين ميوه‌ها مي‌توانيد تمام قدرت‌ها پي و يا LEVEL DESIGN كاراكتر خود و يا آپگريد بازوبند خود را به راحتي reset نمود و از بازي و تنوع build و تغيير در نحوه بازي كردن كلاستان بيش از پيش از بازي لذت ببريد به گمان من اين سيستم را بايد در تمام بازي‌ها souls پياده سازي نمايند (ولي از آنجايي اولويت تمام بازي‌سازان و در مرحله اول فقط به‌فكر شيردوشي و تبليغ بازي‌شان (( كه پلير ها اين همه ساعت بازي ما را بازي نمودن )) ديگر بازي‌سازان از اين شيوه استقبال نخواهند نمود ,براي شخص من بايد براي تيم لايزا في به‌خاطر ايجاد همچين سيستم عالي تبريك بگوييم برخلاف ديگر بازي‌سازان كه از قصد شما را مجبور مي‌كنند كه بازي را بارها تمام كنيد تا تا بتوانيد بيلد ها مدنظر خود را دوباره پياده سازي نماييد )

يكي ديگر از نقاط مثبت در همين راستا كه باري ديگر اخلاق مداري بازي‌سازان اين بازي را نشان مي‌دهد وفور داشتن metrial ها آپديت‌هاي سلاح‌هاي مي‌باشد كه باعث مي‌شود شما اكثر سلاح‌هاي را LEVEL UP كرد و از بين آنها سلاح منحصر به فرد خود را انتخاب كنيد (تيم بازي سازي خسيس نيستند )

در بازي هيچ گونه crashبراي اينجانب رخ نداد برخلاف بازي lords of falen كه چهار بار بازي CRASH خورد

وnew game plus بازي lies of p بسيار بهتر از lords of falen مي‌باشد چرا كه در بازي lords of falen بعد از ورود به new game plus اكثر مكان‌هاي ذخيره‌سازي قبلي محلreset از بين رفته و به نصف كاهش مي‌يابد كه به نظر اينجانب از لذت بازي مي‌كاهد (البته دليل سازندگان براي سخت‌تر كردن بازي اين مورد عنوان شده است ولي به گمان من بسيار مورد بي‌مورد مي‌باشد )

دريافت تجربه يا ergo در بازي بسيار عالي و راحت‌تر و مورد پسند تر مي‌باشد و در اين مورد نيز تيم سازنده دست و دل‌باز تر از بقيه بود و مثل بقيه تيم‌هاي سازنده خسيس نمي‌باشد

انيميشن last hitو انفجار حاصل از آن بسيار باحال مي‌باشد

نشان دادن محل مأموريت‌هاي با آيكون مربوطه در نقش و مكان مختص خود

در بازي منطقه سمي و يا باتلاق مانند در ابعاد بسيار كوچك بود و همانند ديگر بازي‌هاي اين سبك كه اكثر اين مراحل نيز بسيار اعصاب خورد كن و سمي طراحي شده است را خوشبختانه بازي‌سازان اين مجموعه با درك درست از نظرات بازيكنان از از ايجاد چنين محل‌هايي خودداري نمودند

انتخاب چنين شيوه داستان گويي و استفاده از داستان پينوكيو و پياده سازي مدرن و بازي پسند آن آن هم در قالب نوع بازي souls در نوع خود واقعاً تحسين برانگيز , شگفت انگيزه و خارق‌العاده مي‌باشد

نكات منفي بازي :

بعضي از آيتم‌ها در بازي بيش از حد قدرتمند مي‌باشند و عملاً بازي را به ez mode تبديل مي‌كند همانند Nameless One's Amulet

بازي كمي خشك و بي‌روح مي‌باشد

بازي به هيچ وجه چالشي نبود و بسيار بسيار آسان مي‌باشد به‌طوري‌كه در طول بازي بسيار كم پيش مي‌آيد كه كشته شويد برخلاف بازي lords of falen

متأسفانه در در بازي تير و كمان موجود نمي‌باشد برخلاف بازي lord s of falen

بازي داراي كلاس جادوگر نيز نمي‌باشدبرخلاف بازيords of falen در بازي سعي شده است كه باbuild قدرت advance اين مورد كمي جبران شود ولي ناكافي مي‌باشد

گرافيك بازي بسيار نسل گذشته مي‌باشد بخصوص آدمي بعد از ديدن بازي و مقايسه با lords of falen ديگر گرافيك اين بازي هيچ حرفي براي گفتن ندارد

و در آخر در اين روزها دو بازي lords of falenوlies of p هر دو با يكديگر مقايسه مي‌شوند و هر كسي نظر خود را بيان مي‌نمايد به نظر شخص من و براي من بازي lords of falen بسيار سرگرم كننده هيجان انگيزتر از بازي lies of p بود و بسيار بالاتر از بازي lies of p مي‌باشد و به گمان اينجانب اگر بازيlies of p در همان روزهاي اول در گيم پس نيامده بود شايد آن‌طور كه بايد ديده نمي‌شد .و و آن وقت كفه ترازو به سمت بازي lords of falen سنگيني مي‌نمود

و توصيه آخر براي اشخاصي كه بازي را به صورت اورجينال مي‌خرند بدون تخفيف بازي را نخريد برخلاف بازي elden ring كه لايق قيمت كامل بازي در همان روزهاي اول بود

نظر اينجانب در مورد بازي lords of falen در پست ذيل:
The Lords of the Fallen

آخرین ویرایش:

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
دوستان نقد طاها گیم رو که می‌دیدم می‌گفت خیلی اسلحه های Radiance زیاده تو بازی اما الان هیچی نمی‌بینم و برعکس بیشتر Inferno گیرم میاد... یعنی بخاطر آپدیت هاست؟

بعد این کلاس هایی که دوستان میگن خیلی خوبه مثل lord و dark crusader و ... از کجا گیر بیارم و چطور وسط بازی کلاسم رو عوض کنم ؟

پیشاپیش ممنون

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
Bloody Glory

Pieta's Sword
Pieta's Sword | Lords of the Fallen Wiki
Judge Cleric's Spear
Judge Cleric's Spear | Lords of the Fallen Wiki

Judge Cleric's Radiant Sword
Judge Cleric's Corrupted Sword
Radiance | Lords of the Fallen Wiki

Endings | Lords of the Fallen Wiki
Dark Crusader | Lords of the Fallen Wiki
باید ماموریت بری و بازی رو تموم کنی
در ضمن 4 بار میتونی بیلدت raa تو بازی عوض کنی

Pieta's Sword
اين شمشير يكي از بهترين‌ها براي اينbuild مي‌باشد اين سلاح را بعد از كشتن باس مي‌توانيد دريافت نماييد
تركيب اين شمشير با شمشير رئيس آخر يعني ياhiding boss
hiding ending
كه به رنگ آبي بود بسيار مورد توجه بازيكنان بود چرا كه كاراكتر شما را شبيه star warsمي‌كند

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
دوستان دستم به دامان نداشتتون 😁
اون باس که روی اژدهاست رو چند بار شکست خوردم کلا یه مسیر دیگ رو رفتم و رسیدم به بخش آتیشی ... باس اونجا رو هم زدم وارد غار شدم
رفتم و رفتم تا یه جایی که به یه دری رسیدم که از طرف من باز نمیشه
برگشتم برای این باس اژدها سوار که کلا نیستش
الان موندم چکار کنم
کلا ترتیبی نداره باس ها؟
پیشاپیش ممنون

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
دوستان دستم به دامان نداشتتون 😁
اون باس که روی اژدهاست رو چند بار شکست خوردم کلا یه مسیر دیگ رو رفتم و رسیدم به بخش آتیشی ... باس اونجا رو هم زدم وارد غار شدم
رفتم و رفتم تا یه جایی که به یه دری رسیدم که از طرف من باز نمیشه
برگشتم برای این باس اژدها سوار که کلا نیستش
الان موندم چکار کنم
کلا ترتیبی نداره باس ها؟
پیشاپیش ممنون

ديروز بالاخره پايان نامرئي بازي را هم تموم كردم hiding ending
4.7
جالبه فقط چهارراه هفت دهم پلير ها تونستن اين پايان را رقم بزنم
اون اژدها كلاً سه بار سراغ شما مي‌آيد كه هر سه بار اگر نتوانيد شكستش بدهيد مشكلي نيستش ازbossهاي سخت بازي هستش ولي كمي مانده به آخراي بازي آخرين رودررويي تان با اين باس هستش كه ديگر ناپديد نمي‌شود فقط شما را محو و نابود مي‌كند
از منطقه و در ب كه مي‌فرماييد باز نمي‌شود خواهشاً دو سه عدد عكس بندازيد

• Like
Reactions: reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
ديروز بالاخره پايان نامرئي بازي را هم تموم كردم hiding ending
4.7
جالبه فقط چهارراه هفت دهم پلير ها تونستن اين پايان را رقم بزنم
اون اژدها كلاً سه بار سراغ شما مي‌آيد كه هر سه بار اگر نتوانيد شكستش بدهيد مشكلي نيستش ازbossهاي سخت بازي هستش ولي كمي مانده به آخراي بازي آخرين رودررويي تان با اين باس هستش كه ديگر ناپديد نمي‌شود فقط شما را محو و نابود مي‌كند
از منطقه و در ب كه مي‌فرماييد باز نمي‌شود خواهشاً دو سه عدد عكس بندازيد
ممنونم از راهنماییت دوست عزیز
چون تاریک بود فکر میکردم راهی نیست
اما سمت راست راهی پیدا کردم و رفتم یه باس کشتم و با آسانسور رفتم بالا ...
فعلا به مشکلی نخوردم، اگر مشکلی بود حتماً مزاحمت میشم دوست عزیز
بازم ممنون

• Like
Reactions: Grand master

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
عجب آپدیت خفنی دارن میدن.
Master of Fate جذابترین آپدیت بازیه.

ماد روگلایت رو اضافه میکنه + آزاد گذاشتن دست پلیر که هرطور دوست داره تو بازی تغییرات بده.
از نحوه لوت ، آپگرید ، سختی ، تعداد دشمن ها و... همرو پلیر میتونه درش تغییرات بده.
این ماد حتی اچیومنتهای خودش رو هم داره
========

تو این ویدئو اینقدر Free Free گفت که معلومه بعد این آپدیت قطعا یک اکسپنشن تو راهه.
فکر کنم اگه نمیخواستن xpack بسازن واقعا حیف میشد ، اما الان بین خطوط تقریبا رسمی تایید شد که محتوای پولی تو راهه.

IGN تایید کرد که کار استودیو با بازی تموم شده و استودیو میخواد روی عنوان بعدی LOTF کار کنه.
=======
الان بهترین موقع برای پریدن تو بازیه ، میشه گفت تمام مشکلاتش حل شده و بازی به اون ویژنی که حین توسعه داشتن رسیده.

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
دوستان این خبر درسته آیا

(پشتیبانی از بازی Lords of The Fallen 2023 امروز برای همیشه پایان یافت

آخرین آپدیت بازی امروز منتشر شد)

Lords of the Fallen Gets Final 1.5 Update, Publisher Confirms Plans for ‘Next Installments’ in Franchise - IGN

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
خبرش که خیلی رسمیه.
متن خبر هم همین رو میگه.
پس من اشتباه کردم و اکسپنشنی در کار نیست.
مثل اینکه رسم شده تو آپدیت آخر یه ماد روگلایت بدی و بگی خداحافظ.
البته به هرچی تو نقشه راهی که پارسال دادن رسیدن و بالای 30تا آپدیت براش دادن.

در مقابل هیچوقت رسمی تایید نشد که DLC بزرگی میگیره و این حدسیات طرفدارها بود.
از این لحاظ چیزی به پلیرها بدهکار نیستن.

پس باید تصحیح کنم متنم رو.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
خبرش که خیلی رسمیه.
متن خبر هم همین رو میگه.
پس من اشتباه کردم و اکسپنشنی در کار نیست.
مثل اینکه رسم شده تو آپدیت آخر یه ماد روگلایت بدی و بگی خداحافظ.
البته به هرچی تو نقشه راهی که پارسال دادن رسیدن و بالای 30تا آپدیت براش دادن.

در مقابل هیچوقت رسمی تایید نشد که DLC بزرگی میگیره و این حدسیات طرفدارها بود.
از این لحاظ چیزی به پلیرها بدهکار نیستن.

پس باید تصحیح کنم متنم رو.
یه شایعه ای هم اومده بود چند وقت پیش که کار روی ادامه بازی با اسم Death of the Fallen شروع شده. هر چند نمی‌دونم چقدر میشه بهش اعتبار داد.

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,810
نام
محمد رضا
یه شایعه ای هم اومده بود چند وقت پیش که کار روی ادامه بازی با اسم Death of the Fallen شروع شده. هر چند نمی‌دونم چقدر میشه بهش اعتبار داد.
بازی پتانسیل فوق العاده بالایی برای ادامه داره، اگه کمی بیشتر روی گیمپلی بازی و صداگذاری اش کار کنن واقعا میتونن ادامه بازی رو در حد سولزلایکای میازاکی دربیارن. گرافیک اش هم که خوب بود اما جای کار داره تا بهتر هم بشه برای ادامه.
امیدوارم یه شانس دوباره به این آی پی بدن ،امیدوارم ادامه اش رو بسازن.
من که خیلی با این جور بازی ها حال کردم و میکنم. میتونن قشنگ از lies of p درس بگیرن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
بازی پتانسیل فوق العاده بالایی برای ادامه داره، اگه کمی بیشتر روی گیمپلی بازی و صداگذاری اش کار کنن واقعا میتونن ادامه بازی رو در حد سولزلایکای میازاکی دربیارن. گرافیک اش هم که خوب بود اما جای کار داره تا بهتر هم بشه برای ادامه.
امیدوارم یه شانس دوباره به این آی پی بدن ،امیدوارم ادامه اش رو بسازن.
من که خیلی با این جور بازی ها حال کردم و میکنم. میتونن قشنگ از lies of p درس بگیرن.
واقعا ادامه بازی میتونه یک بازی درجه یکی از آب در بیاد.
این استودیو در عرض سه سال و نیم یه همچین بازیی با این وسعت و جزئیات ساخته.
درست تر میشه تو 3سال چون از روز انتشارش هم 7 ماهی گذشته.
ولی خب این 7 ماه گذشته رو باید جزو مدت توسعه بازی در نظر گرفت.

البته مشکلات روز انتشارش هم به همین دلیل بود که ناشر فرصت نداد بهشون.
فکر کنم کلا تو کرانچ بودن ، حتی بعد انتشار.

حالا که کلی ابزار ، مکانیک و طراحیها موجوده اگه فرصت کافی داشته باشن میتونه مثل خیلی از شماره دو های دیگه یه چیزی خیلی خفنی ازش در بیارن.

آخرین ویرایش:

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,810
نام
محمد رضا
واقعا ادامه بازی میتونه یک بازی درجه یکی از آب در بیاد.
این استودیو در عرض سه سال و نیم یه همچین بازیی با این وسعت و جزئیات ساخته.
درست تر میشه تو 3سال چون از روز انتشارش هم 7 ماهی گذشته.
ولی خب این 7 ماه گذشته رو باید جزو مدت توسعه بازی در نظر گرفت.

البته مشکلات روز انتشارش هم به همین دلیل بود که ناشر فرصت نداد بهشون.
فکر کنم کلا تو کرانچ بودن ، حتی بعد انتشار.

حالا که کلی ابزار ، مکانیک و طراحیها موجوده اگه فرصت کافی داشته باشن میتونه مثل خیلی از شماره دو های دیگه یه چیزی خیلی خفنی ازش در بیارن.
با در نظر داشت اینکه موتور آنریل 5 هم سنگین بود و بهنیه نبود و مشکلات آشنایی با اون و اولین ساخت این استودیو با این موتور میشه به آینده آی پی و بازی امیدوار بود. استودیو هم تجربه کافی رو کسب کردن برای ادامه ، امیدوارم جهش اش در حد انچارتد یک با دو باشه :D
من که خیلی دوست دارم ادامه اش رو ببینم، واقعا این بازی خیلی آندریتده.:sad:
این اسم "Death of the Fallen" برای ادامه بازی رو هم دوست میدارم :cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر