The Legend Of Zelda

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
من از روز اول هم وی یو رو فقط به خاطر این زیلدا خریدم و الان هم پی به اینده نگری خودم بردم عجب جمله سنگینی زدم خوب دیگه فقط لطف کنید و این کلیپو ببینید

باید تک تک بازی ها برن دوباره از روش کپی بر داری کنن

بررسی ویدیویی از گیم پلی بازی The Legend of Zelda
من از همون قدیما گفتم وی یو بگیرم فقط به خاطر زلدا میگیرم ! انقدر بازی شاخه که به خاطرش میارزه کنسول رو بخری... بازی های دیگه به کنار... از نمایش گیم پلیش هم فوووووووق العاده خوشحال شدم :x
موندم محمد حسین کجاست که ببینه بالاخره از این یکی زلدا هم گیم پلی نشون دادن :D

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
من از همون قدیما گفتم وی یو بگیرم فقط به خاطر زلدا میگیرم ! انقدر بازی شاخه که به خاطرش میارزه کنسول رو بخری... بازی های دیگه به کنار... از نمایش گیم پلیش هم فوووووووق العاده خوشحال شدم :x
موندم محمد حسین کجاست که ببینه بالاخره از این یکی زلدا هم گیم پلی نشون دادن :D

نقشو بگو چقدر بزرگ بود و حالت اسلموشنو در ضمن حرکتش خیلی نرم و رون بود من بازی های توش اسب باشن زیاد بازی کردم ولی این یه چیز دیگست اساسین کرید انگار سوار قاطر شده بود پشت اسبش چسبیده بود به زمین

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
نقشو بگو چقدر بزرگ بود و حالت اسلموشنو در ضمن حرکتش خیلی نرم و رون بود من بازی های توش اسب باشن زیاد بازی کردم ولی این یه چیز دیگست اساسین کرید انگار سوار قاطر شده بود پشت اسبش چسبیده بود به زمین
زلدا زیر دست نینتندو داره ساخته میشه و AC زیر دست یوبیسافت !! :D اصن قابل مقایسه نیستن :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این تریلر که واقعا عالی بود!
نقشه هم که خیلی بزرگه،فقط اگه دریا و کشتیرانی :d هم بزارن براش بینهایت شاهکار میشه :d
+
در مورد Epona/اسب لینک هم یه موردی نشون دادن که اصلا تا حالا توی بازی ها خودم هم بهش دقت نکرده بودم،وقتی بین درخت ها و .... اسب در حال دویدن هست خودش مسیر رو تشخیص میده و به درخت و ... نمیخوره :d و موانع رو خود اسب رد میکنه.
در مورد این قسمت گفتن " خوب خیلی کم پیش میاد که یه اسب بخوره به یه درخت و تصادف کنه" :d
توجه به اینجور جزییات داخل بازی واقعا جالبه!
از نکته های دیگه این بود ک همیاموتو گفت "روی این درخت ها دفعه قبلی من سیب دیدم"
آنوما "آره متیونی اون میوه ه ارو بچینی و بخوری" :|
goty 2015 :d

• Like
Reactions: ehsanservat

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به شاهکار 2015 سلام کنید !

GOTY شخصی بنده برای سال بعد این بازی خواهد بود به احتمال 99 درصد

zelda-wii-u-656x359.png

جناب میاماتو و جناب آنوما و همچنین THE LEGEND OF ZELDA

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
نقشه هم که خیلی بزرگه،فقط اگه دریا و کشتیرانی :d هم بزارن براش بینهایت شاهکار میشه :d
+
در مورد Epona/اسب لینک هم یه موردی نشون دادن که اصلا تا حالا توی بازی ها خودم هم بهش دقت نکرده بودم،وقتی بین درخت ها و .... اسب در حال دویدن هست خودش مسیر رو تشخیص میده و به درخت و ... نمیخوره :d و موانع رو خود اسب رد میکنه.
در مورد این قسمت گفتن " خوب خیلی کم پیش میاد که یه اسب بخوره به یه درخت و تصادف کنه" :d

به شاهکار 2015 سلام کنید !

GOTY شخصی بنده برای سال بعد این بازی خواهد بود به احتمال 99 درصد

zelda-wii-u-656x359.png

جناب میاماتو و جناب آنوما و همچنین THE LEGEND OF ZELDA

من خودم به شخصه دوست دارم بازی رو از ای شاپ بخرم و زود دستم برسه ولی برای این داشتن کاور و پک فیزیکی کلی خاطرست مثل اوکارینا که هنوز هم دارم

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من خودم به شخصه دوست دارم بازی رو از ای شاپ بخرم و زود دستم برسه ولی برای این داشتن کاور و پک فیزیکی کلی خاطرست مثل اوکارینا که هنوز هم دارم
من اگه بشه حتما سعی میکنم فیزیکیش رو بگیرم اگه نشد دیجیتالی (البته امیدوارم پولش هم باشه)

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
+

با اينكه من شدييييدا زلدا فنم و اين بازى رو هم از همون اول كار كه رونمايى شد گفتم شاهكار به تمام معنا ميشه و سال ديگه ١٠٠٪ بهترين بازى ايه كه بازى ميكنم ولى گوتى سال ديگه MGS TPP ميشه ... فكر نكنم كوجيما بزاره كس ديگه اى گوتى رو بگيره ( البته به شخصه خييييلى دوست دارم زلدا بشه ... ولى امسال بايونتا ٢ گوتى نشد DA گوتى شد :| با اينكه نتيجه گيريم مسخرست ولى به اينا باشه زلدا هم گوتى نميشه)
سال ديگه تازه رقابت نسل جديد شروع ميشه :دى
بعدشم اپونا ى عزيز بعد اين همه مدت بايد با اقتدار وارد شه ديگه ... الان ٨-٩ سال ميگذره از دفعه آخرى كه اپونا تو سرى بوده :دى ( بدون در نظر گرفتن ريميك اوكارينا برا ٣دى اس)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
The Legend Of Zelda

omfob9j8erez.jpg

- - -ویرایش - - -

Find some details below, along with the first footage
– First gameplay
– Can use the GamePad to look around in first-person
– Map on the GamePad
– Can mark points on the map
– Sailcloth is in the game
– Epona is back
– Swing sword on Epona, shoot arrows
– Insects and animal life
– Can volt off the horse, jump and shoot and arrow
– This happens in slow motion so it’s easier to aim
– Aonuma says the game will be released next year

http://nintendoeverything.com/nintendo-debuts-first-zelda-wii-u-gameplay-at-the-game-awards-2014/

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کلا من زلدا ها NES . SNES . GBA . GAMECUBE . DS تموم کردم

زلدا NINTENDO 64 اصلا بازی نکردم چون کارتجش اصلا گیر نیاوردم

زلدا Zelda no Densetsu - Yume wo Miru Shima که ژاپنی بود روی اولین GAMEBOY بازی کردم

روی WII زلدا شمشیر آسمان بازی کردم حداکثر 15 درصد پیش رفتم بعد گذاشتمش کنار

دیگه زیاد علاقه ای به زلدا ندارم نمیگم بده اتفاقا شاهکاره اما خوب چون زیاده روی تو هر چیزی اون چیز برای آدم عادی و دور از چشم میکنه نمون ساده اش ویتامین A کم بخوری چشمات ضعیف میشه و برای چشم لازمه اما همین ویتامین A زیادتر از حالت لازم بخوری خودش چشمو کور میکنه

اما این زلدا جدید WII U واقعا شاهکار و واقعا زیباست و همین بازی ارزش خرید WII U داره برای فن ها زلدا

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
The Legend Of Zelda

omfob9j8erez.jpg

- - -ویرایش - - -

Find some details below, along with the first footage
– First gameplay
– Can use the GamePad to look around in first-person
– Map on the GamePad
– Can mark points on the map
– Sailcloth is in the game
– Epona is back
– Swing sword on Epona, shoot arrows
– Insects and animal life
– Can volt off the horse, jump and shoot and arrow
– This happens in slow motion so it’s easier to aim
– Aonuma says the game will be released next year

Nintendo debuts first Zelda Wii U gameplay at The Game Awards 2014 - Nintendo Everything

کلا من زلدا ها NES . SNES . GBA . GAMECUBE . DS تموم کردم

زلدا NINTENDO 64 اصلا بازی نکردم چون کارتجش اصلا گیر نیاوردم

زلدا Zelda no Densetsu - Yume wo Miru Shima که ژاپنی بود روی اولین GAMEBOY بازی کردم

روی WII زلدا شمشیر آسمان بازی کردم حداکثر 15 درصد پیش رفتم بعد گذاشتمش کنار

دیگه زیاد علاقه ای به زلدا ندارم نمیگم بده اتفاقا شاهکاره اما خوب چون زیاده روی تو هر چیزی اون چیز برای آدم عادی و دور از چشم میکنه نمون ساده اش ویتامین A کم بخوری چشمات ضعیف میشه و برای چشم لازمه اما همین ویتامین A زیادتر از حالت لازم بخوری خودش چشمو کور میکنه

اما این زلدا جدید WII U واقعا شاهکار و واقعا زیباست و همین بازی ارزش خرید WII U داره برای فن ها زلدا

ای بابا احسان من کلی پول خرج شمشیر اسمان کردم تا اورجینالشو گیر بیارم اون وقت شما بی خیالش شدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر