The Legend Of Zelda

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من تا حالا زلدا بازی نکردم و نمیدونم اصلاً خوشم بیاد ازش یا نه (فکر نمیکنم!) ولی چیزی که هست اینه که احتمالاً این زلدا رو خواهم گرفت. امیدوارم خوشم بیاد! البته قبلاً روی DS بازی کرده بودم ها. ولی خیلی نگرفت منو:|
راستی! بنظرم اینکه لباس لینک رو عوض کردن، واقعاً کار اشتباهی کردن:| حداقل رنگشو نباید عوض میکردن. اصل شخصیت لینک به همون لباس و رنگ سبزش بود:|

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من تا حالا زلدا بازی نکردم و نمیدونم اصلاً خوشم بیاد ازش یا نه (فکر نمیکنم!) ولی چیزی که هست اینه که احتمالاً این زلدا رو خواهم گرفت. امیدوارم خوشم بیاد! البته قبلاً روی DS بازی کرده بودم ها. ولی خیلی نگرفت منو:|
راستی! بنظرم اینکه لباس لینک رو عوض کردن، واقعاً کار اشتباهی کردن:| حداقل رنگشو نباید عوض میکردن. اصل شخصیت لینک به همون لباس و رنگ سبزش بود:|

ببخشید همونطور که خودتون گفتید فکر کنم زیاد آشنایی ندارید با این سری بازی

البته من خودمم هم خیلی آشنایی ندارم

اما مثلا twilight princess یا skyward sword از اول بازی لباس لینک همون لباس معروف سبزش نبوده و بعدا اون لباس رو پوشیده لینک

به نظر من این بازی تقریبا با سلیقه همه جور در میاد (جدای از محتویات بازی میگم)

البته بستگی داره خوب شاید بازم یکی خوشش نیاد

ببینید من قبل از انجام اولین افسانه ی زلدایی که رفتم (ocarina of time) ازش زیاد خوشم نمیومد

اما بعد از اینکه یکم ocarina of time رفتم نظرم عوض شد تقریبا !

بعدها که twilight princess رو رفتم (میانگین حدود 95 از 100 !!!)
خیلی ازش خوشم اومد !!! :)
واقعا زیباست
من به نظرم جزء بهترین افسانه زلدا هاست و یکی از بهترین بازی های تاریخ هست !

البته ناگفته نماند که زلداهایی مثل phantom hourglass برای ds به نظرم با مثلا ocarina of time یا twilight princess فرق داره ! البته اونم قشنگی خودش رو داره و میانگین امتیازش حدود 90 هست !

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Nintendo-Direct-Wii-U-01.png

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
"Zelda Wii U is set "in an endless world without barriers

WiiU_Zelda_scrn04_E3-656x369.jpg

A tiny blurb posted on one of Nintendo’s Japanese pages holds an extra tidbit about the new Zelda game for Wii U. It states, “In an endless world without barriers, the biggest one in the series yet, Link will encounter new mysteries and tough enemies”. As an important note, some recently reported that the blurb confirmed a new villain for Zelda Wii U. Please note that this was not actually accurate

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
منکه کلا با بازیهای نینتندو ارتباط برقرار نمیکنم ولی مبارک طرفدارش باشه :x

تا بازیا نینتندو تجربه نکنی درکشون نمیکنی اما وقتی بازیشون کنی عاشقشون میشی چون تو ذهن ما ایرانیا گیم یه تعرف خاص پیدا کرده

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Zelda Wii U's open world won't be like the open worlds from other games - Nintendo Everything
Aonuma گفته open-wrold بودن بازی,شبیه به بازی هایی که سال های اخیر منتشر شدن نیست.

آقا هایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییپ تمامی ندارد انگار !!!

یه تریلر بدهیییییییییییییییییییییییییییید

ممنون

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
من از روز اول هم وی یو رو فقط به خاطر این زیلدا خریدم و الان هم پی به اینده نگری خودم بردم عجب جمله سنگینی زدم خوب دیگه فقط لطف کنید و این کلیپو ببینید

باید تک تک بازی ها برن دوباره از روش کپی بر داری کنن

بررسی ویدیویی از گیم پلی بازی The Legend of Zelda

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر