Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
May 12, 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
fcixoivxwaipxuy-jpg.272164

The Legend of Zelda
Tears of the Kingdom

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: Action Adventure, Open World
تاریخ عرضه: 12 می 2023
پلتفرم ها: Switch

ادامه مستقیم The Legend of Zelda Breath of the Wild که در مراسم E3 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد.

اسکرین شات ها:

IMG_20210615_232418.jpg IMG_20210615_232138.jpg IMG_20210615_232140.jpg
IMG_20210615_232144.jpg IMG_20210615_232142.jpg

تریلرها:

تریلر E3 2019 - معرفی

تریلر E3 2021

تریلر دایرکت سپتامبر 2022

تریلر فوریه 2023

تریلر نهایی

آخرین ویرایش:

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
322
دوستان من یکم شوت هستم از این قضیه زلدا.بازی منتشر شده یا نشخه هکیش درز کرده بیرون؟
چطور دوستان ما دارن با شبیه ساز بازیش میکنن؟

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,293
دوستان من یکم شوت هستم از این قضیه زلدا.بازی منتشر شده یا نشخه هکیش درز کرده بیرون؟
چطور دوستان ما دارن با شبیه ساز بازیش میکنن؟
فایل بازی لیک شده. کسانی که سوییچ کپی خور دارن یا از PC و امولیتور استفاده میکنن، میتونن الان بازی کنن!

• Like
Reactions: pouria.sh

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,985
یکم رفتم جلو که تویت رجی رو دیدم ترجیح دادم وایسم بعد ریلیز بازی شروع کنم :D View attachment 292194

پ.ن: به امید بازگشت عمو رجی به نینتندو
منظورشو نگرفتم:D
یه درصد احتمال بده طرف جاهایی مثل روسیه یا ایران باشه:D حتی کوبا کره شمالی اینا:D در این شرایط چطور میخواد اونوقت کابوسش شه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
یه درصد احتمال بده طرف جاهایی مثل روسیه یا ایران باشه:D حتی کوبا کره شمالی اینا:D در این شرایط چطور میخواد اونوقت کابوسش شه:D

یه دیالوگ از فیلم Taken ـه (اگه اشتباه نکنم)
داره عملا رجی دستش میندازه...

طرف هم بعدش دید طرفش رییس سابق نینتندوئه زد توییت رو پاک کرد اکانت خودشم دی اکتیو کرد لول :D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,985
الان سایت nsw2u یه آپدیت 1.1 گذاشته قضیه اش چیه؟ مگه آپدیت پیش از عرضه هم داریم؟ کسی نصب کرده؟ نصب کنیم پرفورمنس بهتر میشه؟
من که نتونستم نصبش کنم ارور داد
یکی از بچه ها که سیستم فضایی داره تو همون تاپیک Yuzu گفت اونم مشکل لود نشدن بعضی از ابرها و... رو داره با تمام این تفاسیر
پرفورمنسش همین الانشم خوبه بدون هیچ افزودنی خاصی (فیکس، آپدیت و...) ۳۰ فریم اجرا میشه مشکلش ایرادات گرافیکی و استاترهای رو مخ هست

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396

یه دیالوگ از فیلم Taken ـه (اگه اشتباه نکنم)
داره عملا رجی دستش میندازه...

طرف هم بعدش دید طرفش رییس سابق نینتندوئه زد توییت رو پاک کرد اکانت خودشم دی اکتیو کرد لول :D

دقیقاً همین چیزی هست که سید گفت. حالا فارغ از شوخی شادیداً منتظر عرضه بازیم تا بشه بحث بکنم اینجا همون اول بازی (تو پیش در آمد) یک مورد بود که میخوام اینجا سرش صحبت کنم اما نمیتونم :(
---------------------------
پ.ن: گویا برای بازی 11 می یک برنامه Tree House داریم.

GHOST2012

کاربر سایت
Jul 23, 2014
162
نام
مجید نصر اصفهانی
الان سایت nsw2u یه آپدیت 1.1 گذاشته قضیه اش چیه؟ مگه آپدیت پیش از عرضه هم داریم؟ کسی نصب کرده؟ نصب کنیم پرفورمنس بهتر میشه؟
من آپدیت رو نصب کردم روی هر دو شبیه ساز مشکلی نداشت و بازی اجرا شد.
فقط تا جایی که بازی کردم توی شبیه ساز یوزو با ماد 60 فریم مشکل لود نشدن تکسچر ابر رو داره که با تغییرات توی تنظیمات بازی این مورد کمتر میشه و فریم هم اکثرا روی 45 بود برای من کات سین ها هم با ماد 60 فریم سریع پخش میشه.
توی شبیه ساز ریوجینکس بازی رو با ماد 30 فریم اجرا کردم هیچ مشکلی بابت تکسچر ها نداره و ابر ها هم بدون مشکل هستند. فریم هم توی کات سین ها روی 30 و داخل بازی روی 20 فیکس بود و سرعت بازی هم اصلا آهسته و کند نبود.

• Like
Reactions: A92Ta

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
من آپدیت رو نصب کردم روی هر دو شبیه ساز مشکلی نداشت و بازی اجرا شد.
فقط تا جایی که بازی کردم توی شبیه ساز یوزو با ماد 60 فریم مشکل لود نشدن تکسچر ابر رو داره که با تغییرات توی تنظیمات بازی این مورد کمتر میشه و فریم هم اکثرا روی 45 بود برای من کات سین ها هم با ماد 60 فریم سریع پخش میشه.
توی شبیه ساز ریوجینکس بازی رو با ماد 30 فریم اجرا کردم هیچ مشکلی بابت تکسچر ها نداره و ابر ها هم بدون مشکل هستند. فریم هم توی کات سین ها روی 30 و داخل بازی روی 20 فیکس بود و سرعت بازی هم اصلا آهسته و کند نبود.
منظورم روی سوییچ بود نه شبیه ساز

مهم نیست به هر حال صبر میکنم تا آپدیت های بعدی بیاد

نقشه بازی هم تکراری نیست و کلی تغییر کرده در اثر همون حوادث مقدمه بازی

خلاصه که خیلی حال میده:-h:-h

یه اسپویل درست حسابی میفرستادیم لذت ها تکمیل میشد.

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
اینکه آپدیت بازی هم لیک شده عجیبه واسم، چجوری آخه؟ فقط رنگ شورت آنوما مونده که لیک نشده باشه.
جالبه بازی و بدتر از اون آپدیت بازیهای نینتندو مثل آب خوردن چپ و راست لیک میشه اما چیزای مثل تاریخ دایرکت ها یا اطلاعات سوخته ای مثل بازیهای کنسل شده یا به سختی چیزی ازشون در میاد یا بعد ده سال تازه میفهمیم زمان وی ریترو روی چی کار میکرده!!! نینجاهای نینتندو توی اولویت بندی خوب نیستن گویا :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,533
نام
مــاکــان
من فکر کنم این یوزو/ریوجینکس و کلا اینکه بازیها روز اول یا حتی قبل انتشار روی اونها قابل بازیه خیلی فشار روی نینتندو آورده.

از طرفی هم که استیم دک ، ally و... مثل چی پرفروش شدن ، حدسم اینه که تو نسخه جدید کنسولش یک بازنگری کرده و عوامل بازدارنده اضافه کرده.

خودمونیم این شبیه سازها که بطور موازی با کنسولها بازیها رو با کیفیت بیشتر اجرا میکنن قاتل کمپانیهان. (انگاری فقط هم نینتندو همچین مشکلی داره :D )

اما خب اینقدری فروش داره که میتونه این مورد رو نادیده بگیره.

ولی اگه شبیه ساز نبود من خودم میخریدم، حدود سه سال پیش واقعا میخواستم بخرم که yuzu دودلم کرد و خب دیگه به کل از سرم پرید.
هدفم شد کنسول بعدی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر