Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
May 12, 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
fcixoivxwaipxuy-jpg.272164

The Legend of Zelda
Tears of the Kingdom

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: Action Adventure, Open World
تاریخ عرضه: 12 می 2023
پلتفرم ها: Switch

ادامه مستقیم The Legend of Zelda Breath of the Wild که در مراسم E3 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد.

اسکرین شات ها:

IMG_20210615_232418.jpg IMG_20210615_232138.jpg IMG_20210615_232140.jpg
IMG_20210615_232144.jpg IMG_20210615_232142.jpg

تریلرها:

تریلر E3 2019 - معرفی

تریلر E3 2021

تریلر دایرکت سپتامبر 2022

تریلر فوریه 2023

تریلر نهایی

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
کسایی که سوییچ هکی دارن بار دیگر عشق دنیا رو میکنن
رو شبیه ساز استاتر و بیست فریم و باگ گرافیکی هست فقط، من که بیخیالش شدم ( البته کات سین ها اوکی بود)

____

پ.ن: مشکلتون با xci چی هست دقیقا؟
روی سوییچ خدارو شکر مشکلی نداره :D تا الان یک ساعتی زدم یه سری توضیحات کلی در مورد پرفورمنس گیم توی اسپویلر میدم. فرست ایمپرشن بدون اسپویل از خود بازی :D

به طور کلی من تا الان مشکل خاصی ندیدم، وضعیت گیم از نظر FPS در اکثر اوقات خیلی خوبه، یکی دو تیکه فقط سنگین افتاد اونم جزییات خیلی زیاد شدن یوهویی :)) در بقیه مواقع (از جمله گشتن توی اسکای آیلندز) یا FPS ثابت بود یا در حد چند دونه میوفتاد. در کل به نظر میاد گیم از نظر پرفورمنسی مشکل خاصی نداشته باشه. مگه اینکه در ادامه گیم توی تیکه های دیگه مشکلی پیدا بشه.
تنها چیزیم که از بازی نسبت به BotW تا الان رفته یکم رو مخم واسه انتخاب اسلحه ست، مثل همون BotW وقتی با دی-پد میخوایم انتخاب کنیم، بعد انتخاب کردن 1 ثانیه این حدودا مکث میکنه بعدش برمیگردیم توی گیم. نمیتونم درست تشخیص بدم استاتره یا عمدی نینتندو این حرکت رو زده (البته زیاد به استاتر نمیخوره)

توی ردیت یه سری هارو دیدم که با نصب گیم مشکل داشتن یا میگفتن گیم کرش میکنه براشون. من کنسول رو آپدیت کردم به 16.0.1 و بعدشم پک علی آقا (داخل تاپیک گذاشتن خودشون) رو ریختم و در نهایت هم گیم رو با Tinfoil نصب کردم، هیچ مشکلی نداشتم تا الان.

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
خب تنها چیزی که برای این بازی نگرانش بودم همین اجراش روی سوییچ بود و تقریباً خودمو آماده کرده بودم که بازی بخاطر وسعتش نسبت به botw ضعیفتر اجرا بشه منتهی با توجه به نظرات این از خدا بیخبرهایی که بازی رسیده دستشون ظاهراً مشکلی وجود نداره :D
بچه ها بازیو فقط رو صفحه مانیتور و با دسته بازی کنید. Botw رو وقتی رو مانیتور بازی میکردم عملاً انگار یه بازی دیگه بود. کلا کنترلش هم تو حالت دستی بنظرم سخته مخصوصا این نسخه که مکانیک های گیم پلی بیشترم شدن بنظرم واجبه با دسته بازی کنید.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,532
نام
مــاکــان
رو شبیه ساز استاتر و بیست فریم و باگ گرافیکی هست فقط، من که بیخیالش شدم ( البته کات سین ها اوکی بود)

____

حقش نیست نینتندو رو گنگ بنگ کنیم؟
این چه پورتی بود که روی PC داد؟ [-(

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
اونی هم که گیم رو لیک کرده احتمالا واقعا از زندگی سیر شده بوده :D نینتندو تا پیداش نکنه وکیلاش رو یه شب نمیذاره بخوابن :))
والا نینتندو که جای خود داره بیچاره
الان منم یکم دیگه فشار بیاد بهم، وکیلم رو میفرستم دنبال این رفقای پایریت مون در همین تا‌پیک 😁

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
اقا اصلاح میکنم کسی به اشتباه نیوفته
اگه سیستم قوی دارید قابل بازیه
اگرم ضعیف تر هست سیستمتون بازم اوکیه ولی ایدآل نیست
به یه ماد lock fps هم نیاز داره
راجع بهش حرف یا سوالی داشتید اینجا بگید :
Ryujinx | Switch Emulator

طبیعتا چیزی که گفتم برا دو سه ساعت اول بازی هست، تا آخر بازی رو کسی هنوز اطلاع نداره

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396

____

نمیدونم علتش چیه اما تین فویل روی سویچ من جواب نمیده!!! با گلد لیف کار میکنم که فقط nsp رو قبول میکنه :( :(

• Like
Reactions: reza8

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
833
نام
سید محمد حسین
من ۳ ۴ ساعتی بازی کردم اصلا نفهمیدم اینهمه بازی کردم انقدر تو دنیای بازی فرو رفته بودم .
شروع بازی خیلی حماسی تر از نسخه قبلی هست .گرافیک تقریبا همونه و مکانیزم های جدیدی هم که اضافه شده باعث میشه بازی از نظر پازل و معما سختر بشه .کلا یه معجونیه این گیم پلی بازی باور کنید جایی همچین چیزی پیدا نمی‌کنید.هر جایی میرید خودتون مشخص میکنید چه جوری برید چی کار کنید چیا با چی ترکیب کنید .خلاصه بی نظیره از اون بازیاست که آدم باید ۲ ۳ ماه باهاش حال کنه و ول بچرخه تو محیطاش

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
من ۳ ۴ ساعتی بازی کردم اصلا نفهمیدم اینهمه بازی کردم انقدر تو دنیای بازی فرو رفته بودم .
من یک ساعت بازی کردم با وجود کلی باگ و فریم دراپ بازم تحسین برانگیز و عالی بود
اینم که میگن کنترلش سخته هنوز حس نکردم
دوستان راهنمایی کنید بازی رو با لینک مستقیم از کجا دانلود کنم برای شبیه ساز؟
یادم نیس از چه سایتی گرفتم ولی تو تاپیک شبیه سازا بپرسی میدونن حتما

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
به نظرم بحث در مورد شبیه‌ساز و دانلود و پایریت رو ببرید توی تاپیک Yuzu‌یا Riuijinx بهتره. اینجا برای اسپویل کردن داستان و گفتن ویژگی‌های جدید گیم‌پلی ـه که توی تریلرها نشون ندادن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر