Ryujinx | Switch Emulator

• Thread starter Thread starter s.1
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مشکل مربع های کوچیک روی تخته سنگ ها:

Screenshot 2023-05-02 144246.jpg
کادر های رنگی (مشکی، قرمز و...) پشت بعضی از نوشته ها:

Screenshot 2023-05-02 143057.png

همینجوری چون فعلا ردیت نمیشه گذاشت گفتم اینجا بذاریم مشکلات فعلی رو
دو تا از کات سین های اوایل بازی هم حالت شطرنجی داشت (حدس میزنم هر کات سینی که ریل تایم رندر بشه اونطور هست)

با ماد 60FPS تست کردم انگار گیم اسپید با فریم متغیره چون نمیتونم بالای 40 بگیرم بازی کنده :D

ولی 30FPS مثل هلو اجرا میکنه :D

تو GBAtemp یکی گفته با i5-13600k, rtx 4070ti راحت 60 فریم میگیره، من که با 3700X ته زورم 38 فریم اینا بود :D

اینو نینتندو ترکوند :D کجا باید ریخت؟
Ryujinx\mods\exefs_patches
اینجا ریختم جواب نداد هنوز سریعه.
تو Ryujinx رو بازی کلیک راست کن بزن Open mods directory

میشه اینجا :D :
1683034685871.png

خودش هم دیفالت با ماد اجرا میکنه اصلا نمیدونم میشه بدون پاک کردن فولدر Disable ـش کرد یا نه :D

با ماد 60FPS تست کردم انگار گیم اسپید با فریم متغیره چون نمیتونم بالای 40 بگیرم بازی کنده :D

ولی 30FPS مثل هلو اجرا میکنه :D

تو GBAtemp یکی گفته با i5-13600k, rtx 4070ti راحت 60 فریم میگیره، من که با 3700X ته زورم 38 فریم اینا بود :D

تو Ryujinx رو بازی کلیک راست کن بزن Open mods directory

میشه اینجا :D :
View attachment 291811

خودش هم دیفالت با ماد اجرا میکنه اصلا نمیدونم میشه بدون پاک کردن فولدر Disable ـش کرد یا نه :D
ممنون فیکس شد :D البته هنوز کات سین اول مثل موشک پلی میشد صداها هم ناهمانگ ولی خود گیم فیکسه.
آره من با 5600 حدود 37-45 میگیرم محیط باز، که صحنه آهسته میشه با فایل 60، اولش که 50-60 راحت میداد گفتم به چه خوب ران میشه که هیچی شد :دی
فایلی نیست واسه 45؟ :-" الان همون 45 صحنه آهسته خیلی نرم تر و تروتمیز تر از 30 اجرا میشه ولی خب صحنه آهستس. خودم سیخ زدم فایلشو دیدم چندتا عدد بین 60 و 30 فقط فرقشه یه چی بینش وارد کردم ولی دیگه بازی بالا نمیومد :-"

• Like
Reactions: TeTration and NHM
ممنون فیکس شد :D البته هنوز کات سین اول مثل موشک پلی میشد صداها هم ناهمانگ ولی خود گیم فیکسه.
آره من با 5600 حدود 37-45 میگیرم محیط باز، که صحنه آهسته میشه با فایل 60، اولش که 50-60 راحت میداد گفتم به چه خوب ران میشه که هیچی شد :D
فایلی نیست واسه 45؟ :-" الان همون 45 صحنه آهسته خیلی نرم تر و تروتمیز تر از 30 اجرا میشه ولی خب صحنه آهستس. خودم سیخ زدم فایلشو دیدم چندتا عدد بین 60 و 30 فقط فرقشه یه چی بینش وارد کردم ولی دیگه بازی بالا نمیومد :-"
خواهش :D

آره VSync خاموش کنی تا بتونه سریع میکنه، مخصوصا تو منو :D

جایی ندیدم :-" آره منم باز کردم فقط 4 رقمشون فرق داره، همونارو بیشتر دستکاری کن به نتیجه رسیدی اینجا هم بذار :))

ویرایش:
جالبه با
4
4
3
3
که دو تای اول رو از 30 فریم و دو تای دوم رو از 60 فریم برداشتم لانچ شد، ولی همون 30 فریم لاکه :D برعکسش هم که میشه
2
2
5
5
باز لانچ شد و 60 فریم لاکه :)) @majidred2011 کمک این چی بود تو ذهنم انداختی دارم دیوونه میشم :))

آخرین ویرایش:
خوب با مورد آخر که بالا نوشتم ظاهرا کپ فریم 60 میمونه، ولی سرعت پایین نمیاد اگر زیر 60 فریم بده :D

ممکنه هم بیس لاین سرعت رو بذاره 30 و چون من الان 35 میگیرم افزایش سرعت رو حس نمیکنم(یعنی به جای اینکه با کانفیگ اصلی 60 کند بشه، با این کانفیگ جدید سریع میشه)

@majidred2011 نیازمندم رو سیستمت که قوی تره تست کنی تا مطمئن بشم :D

Attachments

خوب با مورد آخر که بالا نوشتم ظاهرا کپ فریم 60 میمونه، ولی سرعت پایین نمیاد اگر زیر 60 فریم بده :D

ممکنه هم بیس لاین سرعت رو بذاره 30 و چون من الان 35 میگیرم افزایش سرعت رو حس نمیکنم(یعنی به جای اینکه با کانفیگ اصلی 60 کند بشه، با این کانفیگ جدید سریع میشه)

@majidred2011 نیازمندم رو سیستمت که قوی تره تست کنی تا مطمئن بشم :D
خب نایس :> این قشنگ Sweet Spot ـه خیلی معلوم نمیشه سریع تر میشه یا نه.
در کل الان خوب شده ولی چند وقت دیگه بهتر نمیشه وضعش؟
من نوب سگم تو این موارد اگه میشه یه زمانی 60 فریم زد (حالا چه با این چه Yuzu) که ولش کنم فعلا چون عجله ای ندارم :D

ادیت: الان 2k اجرا کردم چقد کریسپ شد همه چی فریم هم تغییری خاصی نکرد :D ماد نیست Motion Blur اضافه کنه؟ الان همون 35-45 فریم یه Motion blur نرم بخوره روش فک کنم تجربه خوبی بشه :D

آخرین ویرایش:
ادیت: الان 2k اجرا کردم چقد کریسپ شد همه چی فریم هم تغییری خاصی نکرد :D ماد نیست Motion Blur اضافه کنه؟ الان همون 35-45 فریم یه Motion blur نرم بخوره روش فک کنم تجربه خوبی بشه :D
چشمهات رو تنگ کن موشن بلوری میشه تصویر.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or