Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
May 12, 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
fcixoivxwaipxuy-jpg.272164

The Legend of Zelda
Tears of the Kingdom

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: Action Adventure, Open World
تاریخ عرضه: 12 می 2023
پلتفرم ها: Switch

ادامه مستقیم The Legend of Zelda Breath of the Wild که در مراسم E3 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد.

اسکرین شات ها:

IMG_20210615_232418.jpg IMG_20210615_232138.jpg IMG_20210615_232140.jpg
IMG_20210615_232144.jpg IMG_20210615_232142.jpg

تریلرها:

تریلر E3 2019 - معرفی

تریلر E3 2021

تریلر دایرکت سپتامبر 2022

تریلر فوریه 2023

تریلر نهایی

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
خیلی تند تند بازی می کنین شماها :D
کیف نمیده اینجوری که...
اینو باید آروم آروم بازی کنی که زود تموم نشه

پ.ن: همانند همیشه بازی رسید دستم و تا یکشنبه نرسیدم که حتی بهش دست بزنم. حالا اینو ولش. یه مورد جالبی که دیدم این بود که رفتم و یه اسبی برای خودم دست و پا کردم. بعدشم گشتم و یه اسطبل پیدا کردم که رجیستر بشه. اسبه رو گذاشتم همونجا. بعداً که برگشتم برش دارم دیدم eeeeee، کل اسبای BOTWم که اینجان؟؟؟ هیچی دیگه، اون اسب سفیدیه zelda رو برداشتم و الان دارم باهاش دور می زنم. رنگ و طرح یال و دمش همونه که توی BOTW ست کرده بودم، فقط زین و افسار و ایناش نیست بالطبع. بقیه ی اسب هامم با همون اسم ها بودن توی اسطبل اینجا.
قاعدتاً گلیچ و باگ نیستش. لذا سوال اینجاست که آیا غیر از اسب، چیز دیگه ای هم هست که از سیوهای BOTW ترنسفر بشه اینجا یا نه؟
من فکر نکنم گلیچ باشه احتمالا از اون سوپرایز هاست

یه سری بازی های نینتندو رو یادم می شد از wii به DS وصل کرد و یه سری آیتم خاص گیر آورد اینم از اوناس قطعا

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
خیلی تند تند بازی می کنین شماها :D
کیف نمیده اینجوری که...
اینو باید آروم آروم بازی کنی که زود تموم نشه

پ.ن: همانند همیشه بازی رسید دستم و تا یکشنبه نرسیدم که حتی بهش دست بزنم. حالا اینو ولش. یه مورد جالبی که دیدم این بود که رفتم و یه اسبی برای خودم دست و پا کردم. بعدشم گشتم و یه اسطبل پیدا کردم که رجیستر بشه. اسبه رو گذاشتم همونجا. بعداً که برگشتم برش دارم دیدم eeeeee، کل اسبای BOTWم که اینجان؟؟؟ هیچی دیگه، اون اسب سفیدیه zelda رو برداشتم و الان دارم باهاش دور می زنم. رنگ و طرح یال و دمش همونه که توی BOTW ست کرده بودم، فقط زین و افسار و ایناش نیست بالطبع. بقیه ی اسب هامم با همون اسم ها بودن توی اسطبل اینجا.
قاعدتاً گلیچ و باگ نیستش. لذا سوال اینجاست که آیا غیر از اسب، چیز دیگه ای هم هست که از سیوهای BOTW ترنسفر بشه اینجا یا نه؟

ویرایش: رفتم یه دوری زدم توی وب ببینم چند چنده. مثل اینکه فعلاً فقط در همین حد انتقال اسب ها از BOTW به TOTK هست. کسی چیز دیگه ای رو ندیده.
ولی خیلی باحال بود. خیلی حال داد اسبام رو دیدم شون
من اولین بار که اسب بردم اصطبل ریجستر کردم اسبام توی botw نبود ولی تو دومین اصطبل یهویی دیدم همه شون اضافه شدن با همون اسم و رسم:D

• Like
Reactions: Parsa13 and Z-fan

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
من اولین بار که اسب بردم اصطبل ریجستر کردم اسبام توی botw نبود ولی تو دومین اصطبل یهویی دیدم همه شون اضافه شدن با همون اسم و رسم:D
میگم همین اسبا توی بازی جدید قابل گرفتن هستن؟

اگه قابل گرفتن نیستن مطمئنم از قصد بوده

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
تو شرایط عادی، منطق حکم میکنه برای شوکیس امشب هایپ باشم، ولی نمیدونم چرا هایپم که برسم خونه و برم تو دنیای هایرول غرق بشم.
بنظرم برنده ی واقعی امشب شما بودی از وقتت بهترین استفاده رو کردی :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,419
نام
سید محمد حسین
بنظرم برنده ی واقعی امشب شما بودی از وقتت بهترین استفاده رو کردی :D

به خدا
من وسط بازی بودم
گفتم بچه های انجمن بدجور هایپ کردن اینو
بستم بازی رو شوکیس رو ببینم اش

Give me that 1 hour TotK timeplay back Sony :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
به خدا
من وسط بازی بودم
گفتم بچه های انجمن بدجور هایپ کردن اینو
بستم بازی رو شوکیس رو ببینم اش

Give me that 1 hour TotK timeplay back Sony :D
دقیقا منم تا ۱۱ مشغولش بودم و اتفاقا خیلی غرقش شده بودم ولی بستمش و رفتم سراغ نمایش. خنده دار ترین قسمت نمایش هم اون کلون اسپلتون بود :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,359
بریم ادامه توتکمون رو بزنیم بلکه عن و گوه امشب رو بشوره....
Anyway, آقا فقط منم که دیواین بیست های بازی قبلی رو به تمپل های اینجا ترجیح میده؟ من اون اینتراکتیویتی که با بیست ها داشتی و میتونستی فضای داخلشون رو تغییر بدی خیلی دوس داشتم. ابهت بیشتری هم داشتن بنظرم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,419
نام
سید محمد حسین
Anyway, آقا فقط منم که دیواین بیست های بازی قبلی رو به تمپل های اینجا ترجیح میده؟ من اون اینتراکتیویتی که با بیست ها داشتی و میتونستی فضای داخلشون رو تغییر بدی خیلی دوس داشتم. ابهت بیشتری هم داشتن بنظرم.

والا من همه تمپل ها رو نرفتم
ولی از دوتایی که رفتم، منم اون حس کنترل خود دانجن رو دلم براش تنگ شده. البته ابهت wind temple خدایی زیاد بود
ولی خب دیواین بیست ها واقعا یه چیز خاص دیگه ای بودن
هر چند باس فایت ها این جا یه ده برابری خفن ترن

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,359
والا من همه تمپل ها رو نرفتم
ولی از دوتایی که رفتم، منم اون حس کنترل خود دانجن رو دلم براش تنگ شده. البته ابهت wind temple خدایی زیاد بود
ولی خب دیواین بیست ها واقعا یه چیز خاص دیگه ای بودن
هر چند باس فایت ها این جا یه ده برابری خفن ترن
ببین اون بخشهای قبل از ورود به تمپل ها باحالن مثل همون ویند تمپل که گفتی. ولی داخل خود تمپل به باحالی دیواین بیست ها نیست. پازل ها هم عموما خیلی ساده و سرراستن. باز برا دیواین بیست ها دو مثقال باید فسفور میسوزوندی مثلا چجوری کونشو بچرخونی که فلان سوراخ باز بشه:D اینجا ولی نکته خاصی ندیدم هنوز

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,558
نام
محمد
بنظرم اگر تکراری نمیشدن میگفتم آره، چون خدایی ابهت خوبی داشتن با این حال هنوزم تمپل های این رو ترجیح میدم و بنظرم خفن ترند، باس های آخر اینجا جدا عالی هستند.

قدرت هایی که آدم میگیره اینجا بهتره، فقط مشکل قدرت ها اینجاست، بخوای یکی رو فعال کنی، یکی دیگه جلوت میاد اتفاقی اون فعال میشه جایی هم که دکمه فعال سازی و گذاشتن در دسته زیاد جالب نیست.

اینکه همه هم یک رنگ رو دارند اذیت میکنه.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,359
بنظرم اگر تکراری نمیشدن میگفتم آره، چون خدایی ابهت خوبی داشتن با این حال هنوزم تمپل های این رو ترجیح میدم و بنظرم خفن ترند، باس های آخر اینجا جدا عالی هستند.

قدرت هایی که آدم میگیره اینجا بهتره، فقط مشکل قدرت ها اینجاست، بخوای یکی رو فعال کنی، یکی دیگه جلوت میاد اتفاقی اون فعال میشه جایی هم که دکمه فعال سازی و گذاشتن در دسته زیاد جالب نیست.

اینکه همه هم یک رنگ رو دارند اذیت میکنه.
آره خیلی خر تو خر میشه یهو. بخصوص اگه اون تمپل مخفی هم رفته باشی که دیگه جنگل میشه رسما:D

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
تا قبل از باس فایت هر کدوم نقاط قوت خودشونو دارن و تقریبا در یه حد ظاهر میشن دو تا نسخه. باس فایت تو نسخه جدید بهتره ولی بعدش قابلیتی که بهت میده اصلا در حد نسخه قبل نیست و بدترین قسمتش اینجاست که برای استفاده ازش باید یکیو احضار کنی. به جز اینا برج های نسخه قبلی رو ترجیح میدم. ولی از طرفی شراین ها اینجا خیلی بهتر و متنوع تر شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر