Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
May 12, 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
fcixoivxwaipxuy-jpg.272164

The Legend of Zelda
Tears of the Kingdom

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: Action Adventure, Open World
تاریخ عرضه: 12 می 2023
پلتفرم ها: Switch

ادامه مستقیم The Legend of Zelda Breath of the Wild که در مراسم E3 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد.

اسکرین شات ها:

IMG_20210615_232418.jpgIMG_20210615_232138.jpgIMG_20210615_232140.jpg
IMG_20210615_232144.jpgIMG_20210615_232142.jpg

تریلرها:

تریلر E3 2019 - معرفی

تریلر E3 2021

تریلر دایرکت سپتامبر 2022

تریلر فوریه 2023

تریلر نهایی

آخرین ویرایش:
من فکر می کردم اینا برای سخت تر کردن بازی صرفا در نظر گرفتن که اکثر پلیرهای بازی Breath of the Wild رو تموم کردن

تا این که امروز رفتم تو یه غاری و با چیزی روبرو شدم که قانعم کرد اینا رو Elden Ring رفتن ماها هم حساب وا کردن :D

اتفاقی که تو Breath of the Wild بود این بود که اینا زدن تصمیم گرفتن از اول رو دیزاین دشمن ها کار کنن و بیخیال هر چی شن که تو این سی سال تو سری ساخته بودن
و سر همین موضوع برگشتن به اولین بازی سری و از دشمن های Basic همون بازی مثل Moblin ها و Deku nut ها و Lynel ها و Wizrobe ها و... و ظاهر هشت بیتی شون الهام گرفتن و گذاشتن خلاقیت شون تا میتونه ببرتشون جلو و معادل مدرن شون رو تو Breath of the Wild بیرون بکشن

طبیعتا یه سری دشمن ها مثل Like Like ها از اون بازی موندند و تو BotW معادل نداشتن. اکثر اینا تو TotK دوباره معادل دارن. مثلا Like Like ها همون هیولاهایی اند که به سقف و دیوار می چسبن و باید به هسته شون حمله کنید و امثالهم

حالا سوال این جاست :D
کی از اون تیم لعنتی نشسته به Wallmaster های اولین زلدای کهن نگاه کرده...

View attachment 293108

به این موجود بامزه که میگیرتت پرتت می کنه اول دانجن بدون هیچ زور و اذیتی نگاه کرده

و گفته "آره"
This is the modern Iteration >:) >:) >:)

View attachment 293110

لعنتی ها! نمیگید قلب آدم میریزه
بعد موسیقی موقع مبارزه باهاشون... فاک اینا هی میگیرنت بعد این موسیقی Creepy لعنتی پخش میشه تمام بدنت خشک میشه

بعدم پنج تا پنج تا بهت حمله می کنن بدون حمله AoE نمیتونی بزنی شون چون هی دوباره ظاهر میشن.

بعد هم که میزنیشون یهو بازی میخنده میگه "fuck You" و Phantom Ganon میندازه به جونت
آخه چرا :(( :((

چه گناهیه ما مرتکب شدیم اخه؟
منم رفتم تو این غاره راه حلشم پیدا کردم باید ascend بزنی بیای بیرون :D یعنی قشنگ زود رفته بودم سراغش

• Smile
  • Like
Reactions: m.a.t and Z-fan
کسی تا حالا با این صحنه رو به رو شده؟؟ که مثلا همینجوری داری میری واسه خودت ناگهان صفحه قرمز میشه( مثل زمان ماه خونی) و چهار تا دست قرمز رنگ از زمین میزنه بیرون و دنبالت میکنه و میگیردت و میکشتت و بعد از مرگ به همون محل هم مراجعه کنی دیگه اون اتفاق نمی‌افته و مشکلی نیست. این لامصب چیه و هنگام مواجهه باهاش باید چیکار کرد؟

• Like
Reactions: Z-fan
کسی تا حالا با این صحنه رو به رو شده؟؟ که مثلا همینجوری داری میری واسه خودت ناگهان صفحه قرمز میشه( مثل زمان ماه خونی) و چهار تا دست قرمز رنگ از زمین میزنه بیرون و دنبالت میکنه و میگیردت و میکشتت و بعد از مرگ به همون محل هم مراجعه کنی دیگه اون اتفاق نمی‌افته و مشکلی نیست. این لامصب چیه و هنگام مواجهه باهاش باید چیکار کرد؟
واسه کشتنشون من با اسپم کردن Bomb flower میکشمشون، بزنی وسطشون همشون دمیج میخورن، ۱-۲ ثانیه هم متوقف میشن سمتت نمیان.
ولی اگه روش دیگه ای کسی داره استقبال میکنم یکمی هزینه بره این روش :D

واسه کشتنشون من با اسپم کردن Bomb flower میکشمشون، بزنی وسطشون همشون دمیج میخورن، ۱-۲ ثانیه هم متوقف میشن سمتت نمیان.

منم با همین روش زدمشون

البته مشکل اصلی بعد این که میزنی شونه :دی

من فکر می کردم اینا برای سخت تر کردن بازی صرفا در نظر گرفتن که اکثر پلیرهای بازی Breath of the Wild رو تموم کردن

تا این که امروز رفتم تو یه غاری و با چیزی روبرو شدم که قانعم کرد اینا رو Elden Ring رفتن ماها هم حساب وا کردن :D

اتفاقی که تو Breath of the Wild بود این بود که اینا زدن تصمیم گرفتن از اول رو دیزاین دشمن ها کار کنن و بیخیال هر چی شن که تو این سی سال تو سری ساخته بودن
و سر همین موضوع برگشتن به اولین بازی سری و از دشمن های Basic همون بازی مثل Moblin ها و Deku nut ها و Lynel ها و Wizrobe ها و... و ظاهر هشت بیتی شون الهام گرفتن و گذاشتن خلاقیت شون تا میتونه ببرتشون جلو و معادل مدرن شون رو تو Breath of the Wild بیرون بکشن

طبیعتا یه سری دشمن ها مثل Like Like ها از اون بازی موندند و تو BotW معادل نداشتن. اکثر اینا تو TotK دوباره معادل دارن. مثلا Like Like ها همون هیولاهایی اند که به سقف و دیوار می چسبن و باید به هسته شون حمله کنید و امثالهم

حالا سوال این جاست :D
کی از اون تیم لعنتی نشسته به Wallmaster های اولین زلدای کهن نگاه کرده...

View attachment 293108

به این موجود بامزه که میگیرتت پرتت می کنه اول دانجن بدون هیچ زور و اذیتی نگاه کرده

و گفته "آره"
This is the modern Iteration >:) >:) >:)

View attachment 293110

لعنتی ها! نمیگید قلب آدم میریزه
بعد موسیقی موقع مبارزه باهاشون... فاک اینا هی میگیرنت بعد این موسیقی Creepy لعنتی پخش میشه تمام بدنت خشک میشه

بعدم پنج تا پنج تا بهت حمله می کنن بدون حمله AoE نمیتونی بزنی شون چون هی دوباره ظاهر میشن.

بعد هم که میزنیشون یهو بازی میخنده میگه "fuck You" و Phantom Ganon میندازه به جونت
آخه چرا :(( :((

چه گناهیه ما مرتکب شدیم اخه؟
من بار اول که اومد اینجا و اینا رو دیدم ریدم به خودم:دی با بدبختی زدمشون که بعدش فنتوم گنون اومد و زیر 20 ثانیه نفله شدم:دی خلاصه دیشب با تجهیزات بهتر اومدم و راستیتش اونقدری که گرخیده بودم سخت نبود و راحت کشته شد. یه شیلد خوب داشته باشی فنتوم گنون تقریبا هیچ کاریت نمیتونه بکنه

یعنی میمیرن اینطوری؟ یا فقط فرصت فرار فراهم میشه؟ کلا چی هستن اینا؟ کشتنشون فایده ای هم داره؟
وقتی میگیرنت میشه کاری کرد؟ یا فقط باید منتظر مرگ موند؟

• Like
یعنی میمیرن اینطوری؟ یا فقط فرصت فرار فراهم میشه؟ کلا چی هستن اینا؟ کشتنشون فایده ای هم داره؟
وقتی میگیرنت میشه کاری کرد؟ یا فقط باید منتظر مرگ موند؟
نه این دست ها اینجوری میمیرن ولی مشکل اصلی بعدش پیش میاد که یه شخصیت گوگولی میاد که زیاد از بودن ما تو اونجا راضی نیست اونو من نمیدونم چه جوری باید زد نخوندمم دربارش تا خودم بفهمم.

میگم اینکه دوتا افکت همزمان نمیشه استفاده کرد مسخره نیست؟ مثلا چرا کلد رزیستنس و anti slip نباید بشه همزمان؟
این تو Botw هم بود ولی اینجا بیشتر به چشم میاد

______
خواهشا راجع به مکان ها و دشمنا و کلا هر چی ممکنه اسپویل باشه تو اسپویلر بذارید بازی هنوز اونقدری قدیمی نشده که راحت حرف میزنید

میگم اینکه دوتا افکت همزمان نمیشه استفاده کرد مسخره نیست؟ مثلا چرا کلد رزیستنس و anti slip نباید بشه همزمان؟
این تو Botw هم بود ولی اینجا بیشتر به چشم میاد

______
خواهشا راجع به مکان ها و دشمنا و کلا هر چی ممکنه اسپویل باشه تو اسپویلر بذارید بازی هنوز اونقدری قدیمی نشده که راحت حرف میزنید
با اینکه رو مخ خودمم تا حدی هست این ماجرا ولی مخالفم، اگه میتونستیم ست هارو‌ ترکیب کنیم و از هر کدومش یه تیکشو برداریم عملا باعث میشد Elixir ها بی خاصیت بشن. الان ولی اون ستی که لازمه تو شرایط رو میپوشی و واسه بقیه چیزا از الکسیر استفاده میکنی.

با اینکه رو مخ خودمم تا حدی هست این ماجرا ولی مخالفم، اگه میتونستیم ست هارو‌ ترکیب کنیم و از هر کدومش یه تیکشو برداریم عملا باعث میشد Elixir ها بی خاصیت بشن. الان ولی اون ستی که لازمه تو شرایط رو میپوشی و واسه بقیه چیزا از الکسیر استفاده میکنی.
راستش من هنوز به لباس اینا هم نرسیدم منطورم فقط خوراکی ها بود :D مثلا دوتا افکت بی ربط که اصلا هم باعث OP شدن نمیشه باید بشه با هم استفاده کرد، حالا بعدا پیشنهاد میدم شاید یکی ماد درست کرد براش که محدودیتش برداشته شه

• Like
Reactions: Z-fan and Parsa13
راستش من هنوز به لباس اینا هم نرسیدم منطورم فقط خوراکی ها بود :D مثلا دوتا افکت بی ربط که اصلا هم باعث OP شدن نمیشه باید بشه با هم استفاده کرد، حالا بعدا پیشنهاد میدم شاید یکی ماد درست کرد براش که محدودیتش برداشته شه
آها من فکر کردم سر ست هاست، منطقیه :دی

• Like
حالا چرا لازم دیدی بیای نمکدون بشی ؟
حامد طنز خاص خودش رو داره.
با اینکه آشنایی قبلی هم نداشتیم،چند بار سر نمرات رزیدنت 4 باهاش شوخی کردم و سر به سرش گذاشتم.ولی همیشه کول و مودب و خوش برخورد واکنش نشون داده.

عذر خواهی بابت آف تاپیک

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or