Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
March 2017
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
NintendoSwitch_TLOZBreathoftheWild_boxart.jpg
سازنده: Nintendo Entertainment Planning & Development

ناشر: Nintendo
سری: The Legend of Zelda
پلتفرم: Nintendo Switch, Wii U
تاریخ عرضه: 3 مارس 2017
سبک: اکشن ماجراجویی
مدها: تک نفره
میانگین نمرات در متاکریتیک: 97/100

افسانه زلدا: نسیم طبیعت یک بازی در سبک اکشن-ماجراجویی است که در سال 2017 توسط شرکت نینتندو برای کنسولهای Wii U و Switch منتشر شده است. داستان این عنوان از لحاظ وقایع نگاری در انتهای خط داستانی سری افسانه زلدا اتفاق می افتد. بازیکنان در این عنوان کنترل لینک دچار فراموشی شده را به دست میگیرند که
بعد از صد سال خواب بیدار شده و سعی در به دست اوردن خاطرات خود و جلوگیری از نابودی سرزمین هایرول به دست مصیبت گنون رو دارد.
نینتندو در ابتدا قصد داشت بازی را در سال ۲۰۱۵ عرضه کند، اما در مارس ۲۰۱۵، تهیه‌کننده بازی در بیانه‌ای اعلام کرد شرکت برنامه‌ای برای انتشار بازی در این سال ندارد. سرانجام بازی در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۷ در سراسر جهان منتشر شد.
به لحاظ کیفیت و بازخورد منتقدین بازی موفقیت The Legend of Zelda: Ocarina of Time که در سال 1998 برای کنسول Nintendo 64 عرضه شد و موفق به کسب متای 99 گردید را تقریبا تکرار کرد و با کسب متای 97 موفق به کسب جوایز گوناگون و عنوان بازی سال در سال 2017 شد.

به لحاظ گیم پلی که پرمغزترین عنصر تشکیل دهنده ی این بازیست، نسیم طبیعت یک بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز است که در آن بازیکنان با کنترل شخصیت لینک به کند و کاو در سرزمین هایرول میپردازند. نسیم طبیعت تاکید شدیدی بر گیم پلی غیرخطی دارد، این امر معجونی عجیب، دلپذیر و بی همتا از گیم پلی بازی ساخته است چرا که بازی حول محور جستجوی شما در محیط برای کشف ماموریتها اصلی و جانبی، آیتم ها، سیاهچال ها، سلاح ها و... میچرخد. شایان ذکر است که این بازی علاوه بر پلتفرمهای Wii U و Nintendo Switch از طریق شبیه ساز Wii U بر روی PC نیز قابل بازی است.

DLC های بازی:
The Master Trials
The Champions' Ballad
Complete Edition (شامل دو محتوای قابل دانلود بالا)

اسکرین شات ها و تریلرها:
The Legend of Zelda™: Breath of the Wild for Nintendo Switch - Nintendo Official Site

تاپیکهای مرتبط :
? 97 | بررسی ای کاملاً جدّی و موشکافانه بر اثر The Legend of Zelda: Breath of the Wild
|همه چیز در مورد افسانه زلدا [پـست اوّل خوانده شود] :.
12 نکته دیگری که از The Legend of Zelda: Breath of the Wild نمی دانستید (به مناسبت سه سالگی بازی)
صد نکته از Zelda BOTW که نمیدانستید!

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,274
در اصل این نسخه از بازی یه بازگشت عالی به ریشه و گذشته زلدا بوده 🌹🥰
آر یو فاکین کیدینگ می؟
این دو بازی جدای اینکه اصلا در تایملاین زلدا Canon محسوب نمیشن ( چون اصلا نینتندو نساختتشون)، جز بدترین و زباله ترین بازی های تاریخ بشر شناخته میشن. یعنی کثافتی بودن که دومی نداشتن. معروف بودنشون هم بخاطر میم بودن و داغون بودنشونه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
آر یو فاکین کیدینگ می؟
این دو بازی جدای اینکه اصلا در تایملاین زلدا Canon محسوب نمیشن ( چون اصلا نینتندو نساختتشون)، جز بدترین و زباله ترین بازی های تاریخ بشر شناخته میشن. یعنی کثافتی بودن که دومی نداشتن. معروف بودنشون هم بخاطر میم بودن و داغون بودنشونه.

من هنوز شک دارم پستش جدیه یا نه :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
خوب میرسیم به اصل مطلب

زلدا از کی اومد ؟
از زمان nintendo nes بود
۲ نسخه زلدا اومد براش

نسخه ۱

images

نسخه ۲

large.jpg

images

کنسول بعدی نینتندو یعنی super nintendo
پخش جهانیش ۱۹۹۲ بود البته تا ۱۹۹۴ عرضه ریجن ها دیگه مثل برزیل و روسیه طول کشید

Philips cdi کی اومد ؟ ۱۹۹۰

178184-link-the-faces-of-evil-cd-i-screenshot-a-woman-frozen-by-the.png

maxresdefault.jpg

ما داریم درباره نسل ۳ و ۴ صحبت میکنیم
پایین‌ترین گرافیک اونم 2d نسل 8bit و 16bit

فکر کردی زلدا از اول محیط 3d بوده مثل botw؟
تازه اولین کنسول که میتونست بازیا 3d اجرا کنه نسل ۵ اومد اونم ps1 که بازم سخت افزار اون زمان مناسب بازیا 3d زیاد نبود
حداکثر روزلشنش 256×224 تا 640×480 بود
سی پیو ps1 حدود ۳۳ مگاهرتز بود , از ماشین حساب ها امروزی کمتر ☺️😁
تو نسل ۶ دیگه به بلوغ کامل رسید بازیا محیط 3d

خودتم میتونی یه جوری ps1 review کنی که هرکی ببینه حالت تهوع بگیره بگه چه کنسول مزخرفی بوده بخصوص نسل جدید که تجربه نکردن نمیدونن چی هست

در کل همه اینها به کنار این چیزی بود که خودت دیدی نینتندو استفاده کرده تو گیمش ، چه خوب چه بد
که ما خوششون بیاد چه خوشمون نیاد

تو کل اینترنت و فن بیس زلدا و کلهم جامعه گیمینگ تو اولین نفری هستی که به طرز Unironic ـی از این بازی تعریف می کنی. جدی میگم :D

واقعا نمیشه جدی گرفتت

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
کار جدید یادگرفتم! روالی گیل کنسل کنید میشه باهاش سیب بچینی:

View attachment Cemu 1.26.2F - Fps 59.50 [Vulkan] [Nvidia Gpu] [Titleid 00050000-101C9400] Breath Of The Wil...mp4

یه نفر تو ردیت گذاشته بود:
r/Breath_of_the_Wild - Non-destructive apple farming

یکی هم کوئست تعقیب کردن بچه رو با سرعت رفته جالب بود:
r/Breath_of_the_Wild - It's the intended way for the test of the wood, right ?

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
سلام :D

یه حقی تو تاپیک UO گفتم، اشاره کردن اینجا هم اعلام کنم :D

Genshin Impact > BotW :-"

تا اولین Divine Beast هم رفتم ولی حسش پرید ول کردم :-"

adios :D

مهر دیگری بر تایید این نظریه که گاچا باعث فساد مغز آدمی میشه :D
(باز تو تا اولین دیواین بیست رفتی. من همون بعد سومین کات سین گنشین، دکمه شو زدم :D... حیف حجمی که پاش رفت. لانچرش فوق العاده اشغااله رو PC اخوی بنده هم یه کات سین بیشتر از من دووم آورد :D)

من بعد بحث های مداوم به @Akiba فهمیدم که شماها همتون از دست رفتید.
امیدی به اصلاحتون نیست :>
در تاریکی بمونید و ازش لذت ببرید :D

1663142387067.png
کل گنشین روی هم اندازه لول دیزاین بخش Great Plateau هم نمیشه :D چه برسه بقیش

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,276
نام
امیر حسین
مهر دیگری بر تایید این نظریه که گاچا باعث فساد مغز آدمی میشه :D
(باز تو تا اولین دیواین بیست رفتی. من همون بعد سومین کات سین گنشین، دکمه شو زدم :D... حیف حجمی که پاش رفت. لانچرش فوق العاده اشغااله رو PC اخوی بنده هم یه کات سین بیشتر از من دووم آورد :D)

من بعد بحث های مداوم به @Akiba فهمیدم که شماها همتون از دست رفتید.
امیدی به اصلاحتون نیست :>
در تاریکی بمونید و ازش لذت ببرید :D

View attachment 272362
کل گنشین روی هم اندازه لول دیزاین بخش Great Plateau هم نمیشه :D چه برسه بقیش
بعد بحث های فراوان من اصلا نفهمیدم مشکلت چیه :))

و میومدی به راه راست و کنسول PS ، اینجا ما لانچر و این چیزا نداریم، راحت بازی میکنیم:p

• Like
Reactions: ce7en44

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
بعد بحث های فراوان من اصلا نفهمیدم مشکلت چیه :))

و میومدی به راه راست و کنسول PS ، اینجا ما لانچر و این چیزا نداریم، راحت بازی میکنیم:p

قبلا همه مشکلاتی که تو همون یه ساعت اول بازی کلافه ات می کنه رو برات توضیح دادم
واقعا شروع داغونی داره بازی از حیث گیم پلی هر جور فکرشو می کنم 8-|

حوصله دوباره توضیح دادنش تو تاپیک بازی ای که دقیقا خلاف شه رو ندارم :p
من Immortal Fenyx Rising هم بیشتر با گیم پلی اش حال کردم تا گنشین واقعا. حوصله ام نمی کشه به همچین چیزایی دیگه واقعا.:D
فکر کن بازی رو استارت بزنی، هفتصد تا تتوریال برات بیاره با ششصد نوع آیتم و واحد پولی و مکانیک به درد نخور. روش هم هفتصد تا نوتفیکیشن این ور و اون ور وا کنه برات آخرشم بگه کل بازی برات قفله LMAO
میخوام بازی کنم نمیخوام کار کنم که :D

(باو من بعد یه ساعت اول بازی حالم بد شد، بعد تو میگی به خاطر دور زدن لانچر داغونش پلی استیشن بخرم؟ Dafuq :D)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,276
نام
امیر حسین
قبلا همه مشکلاتی که تو همون یه ساعت اول بازی کلافه ات می کنه رو برات توضیح دادم
واقعا شروع داغونی داره بازی از حیث گیم پلی هر جور فکرشو می کنم 8-|

حوصله دوباره توضیح دادنش تو تاپیک بازی ای که دقیقا خلاف شه رو ندارم :p
من Immortal Fenyx Rising هم بیشتر با گیم پلی اش حال کردم تا گنشین واقعا. حوصله ام نمی کشه به همچین چیزایی دیگه واقعا.:D

(باو من بعد یه ساعت اول بازی حالم بد شد، بعد تو میگی به خاطر دور زدن لانچر داغونش پلی استیشن بخرم؟ Dafuq :D)
یادم نمیاد:-" شاید این بوده مشکلاتت که سلیقه ت داغونه:-"

به هر حال، اینکه زلدا >>>> گنشین یا گنشین >>>> زلدا به نظرم بیشتر بحث سلیقه ست :D

یک سری موارد مثل آزادی عمل زلدا ، اولین بازی بودن این سبکی و کلا خلاقیتی که تاثیر زیادی رو بازی گذاشت، اینا جزو نکات مثبته زلداست

از اونطرف داستان ، کاراکترها ، پویا بودن دنیاش به خاطر سرویس محور بودنش ، ایونت ها و فعالیت های مختلف ، تیم بیلدینگ و تنوع ایجاد شده تو گیم پلی
از نکات برتریه گنشینه

حس ادونچر و پازل و گشت و گذار و اینا هم که جفتشون دارن، هر کدومشون هم مواردی داشتن که کفت ببره تو این زمینه :D

من خودم بین این دوتا بخوام انتخاب کنم، گنشین رو انتخاب میکنم به خاطر داستان و تنوع گیم پلیی که همیشه داره!
این آپدیتم که ریجن جدید دادن، واویلاست اصلا :D موزیکاش!!! :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر