Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
March 2017
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
NintendoSwitch_TLOZBreathoftheWild_boxart.jpg
سازنده: Nintendo Entertainment Planning & Development

ناشر: Nintendo
سری: The Legend of Zelda
پلتفرم: Nintendo Switch, Wii U
تاریخ عرضه: 3 مارس 2017
سبک: اکشن ماجراجویی
مدها: تک نفره
میانگین نمرات در متاکریتیک: 97/100

افسانه زلدا: نسیم طبیعت یک بازی در سبک اکشن-ماجراجویی است که در سال 2017 توسط شرکت نینتندو برای کنسولهای Wii U و Switch منتشر شده است. داستان این عنوان از لحاظ وقایع نگاری در انتهای خط داستانی سری افسانه زلدا اتفاق می افتد. بازیکنان در این عنوان کنترل لینک دچار فراموشی شده را به دست میگیرند که
بعد از صد سال خواب بیدار شده و سعی در به دست اوردن خاطرات خود و جلوگیری از نابودی سرزمین هایرول به دست مصیبت گنون رو دارد.
نینتندو در ابتدا قصد داشت بازی را در سال ۲۰۱۵ عرضه کند، اما در مارس ۲۰۱۵، تهیه‌کننده بازی در بیانه‌ای اعلام کرد شرکت برنامه‌ای برای انتشار بازی در این سال ندارد. سرانجام بازی در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۷ در سراسر جهان منتشر شد.
به لحاظ کیفیت و بازخورد منتقدین بازی موفقیت The Legend of Zelda: Ocarina of Time که در سال 1998 برای کنسول Nintendo 64 عرضه شد و موفق به کسب متای 99 گردید را تقریبا تکرار کرد و با کسب متای 97 موفق به کسب جوایز گوناگون و عنوان بازی سال در سال 2017 شد.

به لحاظ گیم پلی که پرمغزترین عنصر تشکیل دهنده ی این بازیست، نسیم طبیعت یک بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز است که در آن بازیکنان با کنترل شخصیت لینک به کند و کاو در سرزمین هایرول میپردازند. نسیم طبیعت تاکید شدیدی بر گیم پلی غیرخطی دارد، این امر معجونی عجیب، دلپذیر و بی همتا از گیم پلی بازی ساخته است چرا که بازی حول محور جستجوی شما در محیط برای کشف ماموریتها اصلی و جانبی، آیتم ها، سیاهچال ها، سلاح ها و... میچرخد. شایان ذکر است که این بازی علاوه بر پلتفرمهای Wii U و Nintendo Switch از طریق شبیه ساز Wii U بر روی PC نیز قابل بازی است.

DLC های بازی:
The Master Trials
The Champions' Ballad
Complete Edition (شامل دو محتوای قابل دانلود بالا)

اسکرین شات ها و تریلرها:
The Legend of Zelda™: Breath of the Wild for Nintendo Switch - Nintendo Official Site

تاپیکهای مرتبط :
? 97 | بررسی ای کاملاً جدّی و موشکافانه بر اثر The Legend of Zelda: Breath of the Wild
|همه چیز در مورد افسانه زلدا [پـست اوّل خوانده شود] :.
12 نکته دیگری که از The Legend of Zelda: Breath of the Wild نمی دانستید (به مناسبت سه سالگی بازی)
صد نکته از Zelda BOTW که نمیدانستید!

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
همین الان داشتم توی گالری سوئیچ عکسام رو نیگا می کردم که رسیدم به این عکس:

B0AB2525-355A-46F3-B522-4ED4F4B480EC.jpeg

این عکس رو بعد از زدن آخرین divine beast (من رودانیا رو آخر از همه رفتم سراغش) و باز شدن کوئست the champions’ ballad گرفتم
این نما اولین نمایی هست که توی بازی می بینیم، وقتی از shrine of reasurestion بیرون میایم
و الان که می بینمش، تصور اینکه چه مسیری رو طی کردم تا به این نقطه برسم، در ذهنم ساعتها خاطره خوب و لذتبخش رو تداعی می کنه…
هیچ مدیایی در کل طول عمرم نتونسته همچنین اثری روی من بزاره

این عکس برای من تداعی کننده همون اسم زیبایی هست که تالکین روی کتاب هابیتش گذاشته: there and back again
و همینجا، دقیقاً همینجا، توی دنیای این بازی جایی هست که میرسیم به there and back again

پ.ن: البته من بعد از این عکس و قبل از اینکه برم سراغ گنون، حداقل ۸۰ ساعت دیگه گشت و گذار کردم و بعدش اولین run م رو به پایان رسوندم. زمانی که این عکس رو گرفتم حدود ۱۲۰ ساعت play time داشتم.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406
میگم سردر این تاپیک رو درست کنید خیلی بهم ریخته. اگرم کسی داوطلب نیست بدین من.
این سیستمش چجوریه؟
نمیشه که طرف تاپیک بزنه ول کنه کاریشم نشه کرد

این ماد تکفیری ر دریابید:

Cemu 1.26.2f - FPS_ 56.50 [Vulkan] [NVIDIA GPU] [TitleId_ 00050000-101c9400] Breath of the Wil...jpg
موهای Bob برای لینک:

Cemu 1.26.2f 6_7_2022 4_58_02 PM.jpg
و اینم دوتا عکس تدبر گونه:

Cemu 1.26.2f - FPS_ 55.00 [Vulkan] [NVIDIA GPU] [TitleId_ 00050000-101c9400] Breath of the Wil...jpg

Cemu 1.26.2f - FPS_ 52.00 [Vulkan] [NVIDIA GPU] [TitleId_ 00050000-101c9400] Breath of the Wil...png

• Like
Reactions: Z-fan and porfesor

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
دوستان نظرتون چیه با گیم ساب حرف بزنیم بزنن فارسیش کنن؟ 🤔 از اونجایی که دارن براش ماد میزنن فکر کنم کاملا شدنی باشه.

• Like
Reactions: Z-fan

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
پول نمیگیرن بابتش؟
میفروشن به مردم
ولی قیمت ناچیزی هست ارزششو داره
اگه هم کسی اسپانسر شه کل هزینه ها رو تقبل کنه رایگان منتشر میکنند
تا جایی که میدونم همه چی بستگی به این داره چقدر طالب فارسی شدنش باشن

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
انگار به راحتی قابل فارسی شدنه چون ماد عربیشو ساختن
Screenshot_2022-07-08-16-24-39-970_com.android.chrome.jpg
Mod_328442_sd_image.jpg

خودتون یه سرچ کنید میتونید عکسای مادش رو پیدا کنید
پس باید کمر همت ببندیم مخ همین گیم سابیا رو بزنیم. فنهای JRPG خیلی بهشون گفتم بابا پاشید بریم بگیم لاقل یه FF VII R رو فارسی کنن کسی پا نشد
ولی زلدا فنی مثل @Z-fan داره. شاعر اینجاست که میفرماید یکی مرد جنگی به از صد هزار:D

متای بالای بازی یه پوئن مثبته این کارو انجام بدن. بقیه ش باید آدم جمع کنیم اونجا قشون کشی کنیم:D

• Like
Reactions: Z-fan and omid0

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
هممممممممممممم

قشون کشی سخته :D
ولی ایده زلدای فارسی هم وسوسه کننده است

بدبختی این جاست من اهل شبیه سازی هم نیستم آخه
تو به جای صد هزار اومدی پیش یه مرد جنگی صلح طلب :D

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
هممممممممممممم

قشون کشی سخته :D
ولی ایده زلدای فارسی هم وسوسه کننده است

بدبختی این جاست من اهل شبیه سازی هم نیستم آخه
تو به جای صد هزار اومدی پیش یه مرد جنگی صلح طلب :D
اگه اشتباه نکنم! پچ فارسیشو بسازن روی سوییچهای هک شده هم باید کار کنه.
بعد به نظرم وجود پچ عربی کمکشون کنه از لحاظ فونتای خوبی که استفاده شده (البته شاید همون فونتای خود بازیو میشه با الفبای عربی و فارسی استفاده کرد) و مسائل فنی دیگه هر چی باشه الفباها جز چهار تا حرف یکیه.

• Like

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
من قبلاً بهشون گفتم ولی گفتن روی بازی که نسخه کامپیوتر عادی (نه شبیه ساز) نداشته باشه کار نمیکنن. تنها احتمال اینه که کل بودجه مورد نیاز رو به صورت پیش فروش تقدیمشون کنیم بعد شروع به ترجمه کنن( که خب اینم منتفیه، به خودمون نگاه نکن این بازی تو ایران اونقدرا هم طرفدار نداره)

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406
حالا جدا از اینا بازی داستان محور و سرشار از دیالوگی هم که نیست ملت بگن کاش فارسی داشت، مثلا ویچر ۳ خیلی جالبه فارسیش کردن ولی این اگه فارسی هم داشت من باز همون ورژن اصلی میرفتم، تو ذهنم اصن جالب بنظر نمیاد زلدا فارسی بشه!

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
من قبلاً بهشون گفتم ولی گفتن روی بازی که نسخه کامپیوتر عادی (نه شبیه ساز) نداشته باشه کار نمیکنن. تنها احتمال اینه که کل بودجه مورد نیاز رو به صورت پیش فروش تقدیمشون کنیم بعد شروع به ترجمه کنن( که خب اینم منتفیه، به خودمون نگاه نکن این بازی تو ایران اونقدرا هم طرفدار نداره)
خب اگه اینطوریه پس باید سوییچ کنیم رو تیم دیگه. سایت فارسی ساز هم هست
دلیلشون به نظرم منطقی نیست در کل. چون اولا شبیه سازش الان رو هر سیستمی اجرا میشه راحت
دوما زیرنویسش رو سوییچ هک شده هم اجرا میشه احتمالا
بعد اگه هدفشون ترجمه گیمهای فاخر هست فاخرتر از این وجود نداره
حالا جدا از اینا بازی داستان محور و سرشار از دیالوگی هم که نیست ملت بگن کاش فارسی داشت، مثلا ویچر ۳ خیلی جالبه فارسیش کردن ولی این اگه فارسی هم داشت من باز همون ورژن اصلی میرفتم، تو ذهنم اصن جالب بنظر نمیاد زلدا فارسی بشه!
مساله جالب شدن نشدنش نیست مساله جا انداختنش بین گیمرهای ایرانی هست، خصوصا گیمرهای کم سن و سال

• Like
Reactions: Z-fan and omid0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر