Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
March 2017
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
NintendoSwitch_TLOZBreathoftheWild_boxart.jpg
سازنده: Nintendo Entertainment Planning & Development

ناشر: Nintendo
سری: The Legend of Zelda
پلتفرم: Nintendo Switch, Wii U
تاریخ عرضه: 3 مارس 2017
سبک: اکشن ماجراجویی
مدها: تک نفره
میانگین نمرات در متاکریتیک: 97/100

افسانه زلدا: نسیم طبیعت یک بازی در سبک اکشن-ماجراجویی است که در سال 2017 توسط شرکت نینتندو برای کنسولهای Wii U و Switch منتشر شده است. داستان این عنوان از لحاظ وقایع نگاری در انتهای خط داستانی سری افسانه زلدا اتفاق می افتد. بازیکنان در این عنوان کنترل لینک دچار فراموشی شده را به دست میگیرند که
بعد از صد سال خواب بیدار شده و سعی در به دست اوردن خاطرات خود و جلوگیری از نابودی سرزمین هایرول به دست مصیبت گنون رو دارد.
نینتندو در ابتدا قصد داشت بازی را در سال ۲۰۱۵ عرضه کند، اما در مارس ۲۰۱۵، تهیه‌کننده بازی در بیانه‌ای اعلام کرد شرکت برنامه‌ای برای انتشار بازی در این سال ندارد. سرانجام بازی در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۷ در سراسر جهان منتشر شد.
به لحاظ کیفیت و بازخورد منتقدین بازی موفقیت The Legend of Zelda: Ocarina of Time که در سال 1998 برای کنسول Nintendo 64 عرضه شد و موفق به کسب متای 99 گردید را تقریبا تکرار کرد و با کسب متای 97 موفق به کسب جوایز گوناگون و عنوان بازی سال در سال 2017 شد.

به لحاظ گیم پلی که پرمغزترین عنصر تشکیل دهنده ی این بازیست، نسیم طبیعت یک بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز است که در آن بازیکنان با کنترل شخصیت لینک به کند و کاو در سرزمین هایرول میپردازند. نسیم طبیعت تاکید شدیدی بر گیم پلی غیرخطی دارد، این امر معجونی عجیب، دلپذیر و بی همتا از گیم پلی بازی ساخته است چرا که بازی حول محور جستجوی شما در محیط برای کشف ماموریتها اصلی و جانبی، آیتم ها، سیاهچال ها، سلاح ها و... میچرخد. شایان ذکر است که این بازی علاوه بر پلتفرمهای Wii U و Nintendo Switch از طریق شبیه ساز Wii U بر روی PC نیز قابل بازی است.

DLC های بازی:
The Master Trials
The Champions' Ballad
Complete Edition (شامل دو محتوای قابل دانلود بالا)

اسکرین شات ها و تریلرها:
The Legend of Zelda™: Breath of the Wild for Nintendo Switch - Nintendo Official Site

تاپیکهای مرتبط :
? 97 | بررسی ای کاملاً جدّی و موشکافانه بر اثر The Legend of Zelda: Breath of the Wild
|همه چیز در مورد افسانه زلدا [پـست اوّل خوانده شود] :.
12 نکته دیگری که از The Legend of Zelda: Breath of the Wild نمی دانستید (به مناسبت سه سالگی بازی)
صد نکته از Zelda BOTW که نمیدانستید!

آخرین ویرایش:

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
من دارم بازی میکنم. خیلی خیلی هم راحت و روون اجرا میشه. فقط یه جای بازی (که اگه بگم اسپویل میشه) رو باید روی 30 فریم بازی کنید وگرنه باس پرواز میکنه میره تو آسمون :D
من راحت دارم با 60 فریم بازی میکنم و خیلی هم گرافیک بهتر از نسخه های دیگه هست.
نسخه هایی که همه پکهای گرافیکی روش نصب باشه تو سایتای وطنی پیدا میشه. فقط دقت کن حتما ورژنی رو دانلود کنی که با نسخه cemu 1.12 یا بالاتر ست شده باشه.

اگه میشه ورژن برنامه و اینارو بگین مام یه تستی بکنیم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
اگه میشه ورژن برنامه و اینارو بگین مام یه تستی بکنیم

سلام. والله من از همون آسیا دی ال گرفتم

http://asiadl.ir/games/1894/text/افسانه-زلدا:-نفس-وحش

بدون مشکل هم اجرا شد. اکثر جاها 60 فریم ثابت هست، ولی بعضی وقتا وقتی خیلی شلوغ پلوغ باشه میاد توی 54-55 فریم. البته اگه سی پی یوی قوی تری از من داشته باشید احتمالاً همون یه ذره هم افت فریم نداشته باشه.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد

بدون مشکل هم اجرا شد. اکثر جاها 60 فریم ثابت هست، ولی بعضی وقتا وقتی خیلی شلوغ پلوغ باشه میاد توی 54-55 فریم. البته اگه سی پی یوی قوی تری از من داشته باشید احتمالاً همون یه ذره هم افت فریم نداشته باشه.

کیفیت گرافیک مث همون نسخه سوویچه؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• Like
Reactions: 235matin235

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
کیفیت گرافیک مث همون نسخه سوویچه؟

خیلی بهتر. اولاً که تکسچر فیلترینگ توی سوییچ تعطیله. دوماً رزولوشن بازی رو با کارتای جدید تا 2K و 4K هم میتونید بالا ببرید. نکته بعدی اینکه نسخه سوییچ فریم ریت جالبی نداره و روی پی سی میشه 60 فریم یا حداقل 30 فریم فیکس بازی کرد. از نظر کیفیت بافتها و ... هم این لینکی که دادم بهتر از نسخه سوییچه و اکثر پکهای گرافیکی هم توی فایل نصبی جا دادن. فقط فراموش نکنید اگه سی پی یوی چند هسته ای (سه هسته به بالا) دارید از قسمت بالای نرم افزار و بخش CPU وارد قسمت Mode بشید و Triple Core Recompiler رو انتخاب کنید. قسمت جالب قضیه اینه که بازی تقریباً هیچ باگی نداره. روون و تمیز تا آخر میشه رفت.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
خیلی بهتر. اولاً که تکسچر فیلترینگ توی سوییچ تعطیله. دوماً رزولوشن بازی رو با کارتای جدید تا 2K و 4K هم میتونید بالا ببرید. نکته بعدی اینکه نسخه سوییچ فریم ریت جالبی نداره و روی پی سی میشه 60 فریم یا حداقل 30 فریم فیکس بازی کرد. از نظر کیفیت بافتها و ... هم این لینکی که دادم بهتر از نسخه سوییچه و اکثر پکهای گرافیکی هم توی فایل نصبی جا دادن. فقط فراموش نکنید اگه سی پی یوی چند هسته ای (سه هسته به بالا) دارید از قسمت بالای نرم افزار و بخش CPU وارد قسمت Mode بشید و Triple Core Recompiler رو انتخاب کنید. قسمت جالب قضیه اینه که بازی تقریباً هیچ باگی نداره. روون و تمیز تا آخر میشه رفت.
دستت درد نکنه عزیز
فقط محبت کن بگو سیستمت چیه
کراشو نمیشه بازی کرد با این شبیه ساز؟:D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• Like

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
دستت درد نکنه عزیز
فقط محبت کن بگو سیستمت چیه
کراشو نمیشه بازی کرد با این شبیه ساز؟:D

i7 8700K/GTX 1070ti/16GB DDR4 3000Mhz

توجه کن که این نسخه ای که با شبیه ساز اجرا میشه نسخه امولیت شده Wii U هست که چون روی کامپیوتر میشه با کلی مخلفات اجراش کرد از نسخه سوییچ هم بهتر هست. شبیه ساز سوییچ هنوز خیلی جای کار داره.

• Like
Reactions: Sampler

ParsaGolnia

کاربر سایت
Apr 1, 2019
21

ای بابا آقا من همین نسخه ای که میگی رو گرفتم پس چرا نصب نمیشه:(( شما آخرین نسخه ای که آسیادی‌ال گذاشته رو داری یا قبلا گرفته بودی؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
ای بابا آقا من همین نسخه ای که میگی رو گرفتم پس چرا نصب نمیشه:(( شما آخرین نسخه ای که آسیادی‌ال گذاشته رو داری یا قبلا گرفته بودی؟

دقیقاً همینی که الان توی سایت هست رو گرفتم، کمتر از 5 روز می‌شه.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
دوستان این بازیو از کجا دانلود کنم با شبیه ساز راحت اجرا بشه تو سایت های ایرانی هستن اما نسخه های قدیمیه اذیت میکنه موقع اجرا

• Like
Reactions: che-jaleb

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
دوستان این بازیو از کجا دانلود کنم با شبیه ساز راحت اجرا بشه تو سایت های ایرانی هستن اما نسخه های قدیمیه اذیت میکنه موقع اجرا
از همون سایتهای فارسی بگیر نهایت امولاتورش اپدیت کن و من اون اولا اومده بود امولاتورش دانلود کردم و تست کردم روی pc بین 15 تا 20 فریم میداد و باگهایی هم داشت بازی ولی میشد بازی کرد و امولاتور رو اپدیت کردم کمی بهتر شد اون زمان و pc خوب هم شرطه مال من که زیاد قوی نبود

• Like

ParsaGolnia

کاربر سایت
Apr 1, 2019
21
  • Like

ParsaGolnia

کاربر سایت
Apr 1, 2019
21
http://uupload.ir/files/ar75_screenshot_(120).png
http://uupload.ir/files/m1ql_screenshot_(121).png
اینجوریه وقتی بازش میکنم. باز میشه ولی چیزی بالا نمیاد. به همچین چیزی تا حالا کسی برخورده؟
پ ن: چرا جلوش نوشته 32 بیت؟
آقا درست شد. تو تسک منیجر بخش details فایل Setup رو پیدا کردم بعد راست کلیک و بعد analyze wait chain رو زدم دیدم منتظر 2 تا فایل دیگه (مربوط به انویدیا بود فکر کنم) هستش برای باز شدن. اون 2 تا رو بستم بعد Setup خودش اجرا شد!

• Like

ParsaGolnia

کاربر سایت
Apr 1, 2019
21
فکر نکنم کسی این جا رو PC زده باشه ولی باید برید تاپیک شبیه ساز Wii U تو بخش خودش... یادم نیست دقیقا کجاست... ولی فکر کنم اون جا بپرسی بهتر جواب بگیری
راستی امروز نقدی که برای بازی نوشته بودین رو خوندم خیلی خوب بود. دست مریزاد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
این همه امولیت می کنین با گرافیک رزولوشن 4K و فریم ریت 60 (نداریم ما از این سیستم ها که زلدا رو هم حتی روش این جوری ران کنیم) حداقل بعدش بیایید یکم در مورد بازی صحبت کنید منم یه چی برا گفتن داشته باشم

110592

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر