Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
March 2017
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
NintendoSwitch_TLOZBreathoftheWild_boxart.jpg
سازنده: Nintendo Entertainment Planning & Development

ناشر: Nintendo
سری: The Legend of Zelda
پلتفرم: Nintendo Switch, Wii U
تاریخ عرضه: 3 مارس 2017
سبک: اکشن ماجراجویی
مدها: تک نفره
میانگین نمرات در متاکریتیک: 97/100

افسانه زلدا: نسیم طبیعت یک بازی در سبک اکشن-ماجراجویی است که در سال 2017 توسط شرکت نینتندو برای کنسولهای Wii U و Switch منتشر شده است. داستان این عنوان از لحاظ وقایع نگاری در انتهای خط داستانی سری افسانه زلدا اتفاق می افتد. بازیکنان در این عنوان کنترل لینک دچار فراموشی شده را به دست میگیرند که
بعد از صد سال خواب بیدار شده و سعی در به دست اوردن خاطرات خود و جلوگیری از نابودی سرزمین هایرول به دست مصیبت گنون رو دارد.
نینتندو در ابتدا قصد داشت بازی را در سال ۲۰۱۵ عرضه کند، اما در مارس ۲۰۱۵، تهیه‌کننده بازی در بیانه‌ای اعلام کرد شرکت برنامه‌ای برای انتشار بازی در این سال ندارد. سرانجام بازی در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۷ در سراسر جهان منتشر شد.
به لحاظ کیفیت و بازخورد منتقدین بازی موفقیت The Legend of Zelda: Ocarina of Time که در سال 1998 برای کنسول Nintendo 64 عرضه شد و موفق به کسب متای 99 گردید را تقریبا تکرار کرد و با کسب متای 97 موفق به کسب جوایز گوناگون و عنوان بازی سال در سال 2017 شد.

به لحاظ گیم پلی که پرمغزترین عنصر تشکیل دهنده ی این بازیست، نسیم طبیعت یک بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز است که در آن بازیکنان با کنترل شخصیت لینک به کند و کاو در سرزمین هایرول میپردازند. نسیم طبیعت تاکید شدیدی بر گیم پلی غیرخطی دارد، این امر معجونی عجیب، دلپذیر و بی همتا از گیم پلی بازی ساخته است چرا که بازی حول محور جستجوی شما در محیط برای کشف ماموریتها اصلی و جانبی، آیتم ها، سیاهچال ها، سلاح ها و... میچرخد. شایان ذکر است که این بازی علاوه بر پلتفرمهای Wii U و Nintendo Switch از طریق شبیه ساز Wii U بر روی PC نیز قابل بازی است.

DLC های بازی:
The Master Trials
The Champions' Ballad
Complete Edition (شامل دو محتوای قابل دانلود بالا)

اسکرین شات ها و تریلرها:
The Legend of Zelda™: Breath of the Wild for Nintendo Switch - Nintendo Official Site

تاپیکهای مرتبط :
? 97 | بررسی ای کاملاً جدّی و موشکافانه بر اثر The Legend of Zelda: Breath of the Wild
|همه چیز در مورد افسانه زلدا [پـست اوّل خوانده شود] :.
12 نکته دیگری که از The Legend of Zelda: Breath of the Wild نمی دانستید (به مناسبت سه سالگی بازی)
صد نکته از Zelda BOTW که نمیدانستید!

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
این همه امولیت می کنین با گرافیک رزولوشن 4K و فریم ریت 60 (نداریم ما از این سیستم ها که زلدا رو هم حتی روش این جوری ران کنیم) حداقل بعدش بیایید یکم در مورد بازی صحبت کنید منم یه چی برا گفتن داشته باشم

View attachment 110592

راستش من اولین باره که دارم زلدا بازی میکنم. در کل تا الان 1 ساعت بازی کردم. برای کسی که اولین باره داره زلدا بازی میکنه توصیه ای چیزی ندارید؟ :D

ParsaGolnia

کاربر سایت
Apr 1, 2019
21
راستش من اولین باره که دارم زلدا بازی میکنم. در کل تا الان 1 ساعت بازی کردم. برای کسی که اولین باره داره زلدا بازی میکنه توصیه ای چیزی ندارید؟ :D
ببخشید فکر کنم ندیدید پس دوباره میپرسم. الان به یه مشکل دیگه خوردم. بازی رو که اجرا میکنم you must perform a system update میاد. چیکار باید بکنم؟؟ چند تا کلیپ یوتیوب نگاه کردم میگفتن باید اپدیت ها و dlc هارو بگیرم. شما چیکار کردی براش که راه افتاد؟

• Like
Reactions: 235matin235

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
این زلدا با همه زلداهایی که تا بحال ساخته شده تفاوت های بنیادین داره و شبیه ترین نسخه بهش اولین بازی زلدا هستش :D من توصیه میکنم مپ رو خاموش کنی و بری فقط برا خودت بچرخی و اکتشاف کنی:D
من این بازی رو روی WiiU آتیش زدم ولی انقد از فریم ریت و تکسچرها تعریف کردید منم رفتم دانلودش کنم برا PC :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
ببخشید فکر کنم ندیدید پس دوباره میپرسم. الان به یه مشکل دیگه خوردم. بازی رو که اجرا میکنم you must perform a system update میاد. چیکار باید بکنم؟؟ چند تا کلیپ یوتیوب نگاه کردم میگفتن باید اپدیت ها و dlc هارو بگیرم. شما چیکار کردی براش که راه افتاد؟

سلام. راستش من وقتی دانلود کردم خودش DLC رو هم همراهش نصب کرد :-??
از همون سایت آسیا دی ال دانلود کردم و اینستال کردم. دست به هیچ چیزی نزدم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

نقشه بازی کامل بازه از همون اول، ولی تو تویه یه شبه قاره اول بازی اگه دقت کنی، گیر افتادی
یه سری کارها رو انجام بدی یه آیتم میده میتونی باهاش از این شبه قاره ـه بزنی بیرون
بدون اونم با یه ترفندهایی میشه زد بیرون... خیلی موضوع بحث من نیست
بحثم اینه اگه اولین Playthrough ـته، تو اون شبه قاره ـه حسابی بگرد، با همه چی ور برو
آشپزی
کامبت
سیستم معما ها
هر کدوم از 4 تا Rune ات
صخره نوردی
سرما و گرما
و مخصوصا مرگ

چون از اون جا بزنی بیرون واقعا میفتی تو یه مپ گنده که تقریبا هیچ جهتی بهت برای رفتن نمیده.
این از این

یه راهنمایی دیگه هم که میتونم کنم اینه
جاده ها تو مپ بازی تقریبا همیشه امن اند (رو لغت تقریبا پافشاری دارم)
ولی اینم در نظر بگیر، از جاده ها فقط بری جلو به هیچ وجه قوی نمیشی... بازی سیستم XP مانند نداره و صرفا لوت ـه لوت... هر چی بیشتر بگردی از محیط بیشتر خرت و پرت جمع کنی نون ات بیشتر تو روغنه
آیتم بی مصرف و کم ارزش تر نسبت به یه چی دیگه به غیر از اسلحه ها و... نداریم. هر چی رو زمین بود به غیر از همو سلاح و سپر و تیرکمون ضعیف تر رو بردار. یا بدرد میخوره یا میفروشیش

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
یکی میخواد زیرنویسهای بازی رو فارسی کنه ببنیم کار به کجا اخر میکشه:D
Question - BotW Persian Translation
تا وقتی خود نینتندو رسما اینکار رو نکنه فایده نداره
بعد استارتر تاپیکش همون چند خطم نتونسته انگلیسی بنویسه :|
بعیدم میدونم اصلا بتونه. بازی خیلی وسیعه

• Like
Reactions: 235matin235

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
تا وقتی خود نینتندو رسما اینکار رو نکنه فایده نداره
بعد استارتر تاپیکش همون چند خطم نتونسته انگلیسی بنویسه :|
بعیدم میدونم اصلا بتونه. بازی خیلی وسیعه

از نظر شدنی که شدنیه و من فقط دیدم دو نفر از برزیلیها اینکار رو کردن و به زبان پرتغالی(زبان رسمی برزیل) بازی رو برای خودشون ترجمه کردن و اره زحمت زیاد داره و من برنامه هاش رو دارم و روش کار هم تا حدی فهمیدم ولی وقتگیره

برای مثال
wmk_1.jpg

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
از نظر شدنی که شدنیه و من فقط دیدم دو نفر از برزیلیها اینکار رو کردن و به زبان پرتغالی(زبان رسمی برزیل) بازی رو برای خودشون ترجمه کردن و اره زحمت زیاد داره و من برنامه هاش رو دارم و روش کار هم تا حدی فهمیدم ولی وقتگیره

برای مثال
wmk_1.jpg
اون توضیحاتی که وقتی آیتم جدید پیدا میکنیم رو صفحه میاد (مثلا شمشیر جدید) اونها هم میتونن فارسی کنن؟
بماند انقدر آیتم تو بازی هست که حد نداره. همون غذاها واقعا معلوم نیست چقدرن تمامم توضیح دارن
بعد این بازی در اصل از ژاپنی به سایر زبونها ترجمه شده. کسیکه ترجمه میکنه اینم باید حواسش باشه دقیقا هر چی تو انگلیسی میبینه با همون ظرافت ترجمه کنه (کلمات کم کاربرد خیلی داره باید مترجم حواسش باشه با همون دید ژاپنی ترجمه کنه)
اینو نمیدونم چطور توضیح بدم:D
کاش خود نینتندو آستین بالا میزد. برای چینی و کره ای و چند تا زبون دیگه پچ داده بود.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
چون از اون جا بزنی بیرون واقعا میفتی تو یه مپ گنده که تقریبا هیچ جهتی بهت برای رفتن نمیده.
زیادم تو great plateu بگرده میبینه صد ساعته اونجاست جایی نرفته:)) :D
تو هر منطقه زوم کنی احتمال اینکه کلا بری تو باتلاق کلی توش وقت بگذرونی هست
خودم همین اتفاق تو گردو برام افتاد
لامصب بازی جای جایش جذابیت داره و خیلیم وسیعه.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
اون توضیحاتی که وقتی آیتم جدید پیدا میکنیم رو صفحه میاد (مثلا شمشیر جدید) اونها هم میتونن فارسی کنن؟
بماند انقدر آیتم تو بازی هست که حد نداره. همون غذاها واقعا معلوم نیست چقدرن تمامم توضیح دارن
بعد این بازی در اصل از ژاپنی به سایر زبونها ترجمه شده. کسیکه ترجمه میکنه اینم باید حواسش باشه دقیقا هر چی تو انگلیسی میبینه با همون ظرافت ترجمه کنه (کلمات کم کاربرد خیلی داره باید مترجم حواسش باشه با همون دید ژاپنی ترجمه کنه)
کاش خود نینتندو آستین بالا میزد. برای چینی و کره ای و چند تا زبون دیگه پچ داده بود.
دیگه این بازی از ویچر 3 که متن و نوشتارهای سنگین بیشتر نداره. برو ببین چه ترجمه ای برا ویچر انجام دادن. تا خرتناق فارسیش کردن خیلی هم خوب در آوردن:D

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali

اره توضیحاتش هم هست و ویدیو ترجمه برزیلی هست تو یوتوب دیدم و تمام این متنها روی هم 3.5 مگ هست کافیه یکی بره تو کارش و پوشه هم مثل همون مد دختری که گذاشتم برای این بازی کافیه بریزی تو پوشه تایتل اتمسفر یا sxos و رینکس کار میده

کلا دو فایل Bootup_EUen.pack و Bootup_USen.pack هست از بازی در میاری و یا امادش دان میکنی از یه جا (ورژن انگلیسی) و با برنامه BotW Unpacker v3.0.0 انپک میکنی و با برنامه WiiUExplorer فایلهای Msbt رو اکسترکت میکنی و با برنامه MsbtEditor v0.9.8 شروع به ادیت میکنی و دست اخر باید ریبلد کنی همش به همون دو فایل اول و در مسیر یکی از کاستوم فریمروها 01007EF00011E000\romfs\Pack میرزی اینا رو گفتم کسی خواست بره انجام بده و اون بابایی که سوال پرسیده بود تو gbatemp اگه اینجا هست جوابش همینه و البته ریزه کاریهایی هم داره باید خودش با تست و خطا بفهمه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر