The Last of Us Tournament

Slh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
65
مسابقه ٤ :
تيم ها : ali4401540. vs. c_ronaldo_miladi
نوع: دوستانه
زمان : ٣ شنبه ساعت ٢٢يا ١٠ شب
اعضا :
c_ronaldo_miladi (3.09)
xboxoneooo (0.78)
new-ahn (0.5)
carnage1800 (0.30)
alimadani(0.75)
من ریتم بالاتر از این حرفاست از 1.03 :d

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
گروه ما که بعد یک ساعت تلاش آخرم نشد بازی کنیم یا قطع میشد یا یه عده بودن یه عده نبودن:|

سلام

از ساعت 5 دقیقه مونده به 9 من هرچقدر تلاش کردم با گروه بازی کنیم بقول شما هی میومدن میپریدن بیرون خلاصه ساعت شد 11 همچنان در کف یه مسابقه جوری که بنده لگ داشتم اصلاً نشد بازی کنیم آقا ناصر هم همش روشن خاموش میشد خلاصه ما اخرش نفهمیدیم کی به کیه ساعت شد 11:40 من چون
سایت بازی رایانه هم با گروه NEW-AHN بازی داشتیم رفتم با بچه های اونجا یه بازی مشتی ساعت 12 شروع کردیم و جانانه بردیم .

امیدوارم ناصر گروه هارو سروسامون بده ! همچنین نت خودش که هی دیسی آنلاین میشد . و سرگروهها خواهشاً لیدر بشن نه اینکه عضو گروه که هیچی بلد نیستند در لابی مردم رو ساعتها انتظار قرار میدن .

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
بابا این چه وضعش بود ؟ گفتید ساعت 10:30 بیا بازی اومدم بعد اون لیدرش نمیدونم علی چی چی بود ما رو کیک کرد ... آقا ناصر شما هم موقعی که دعوت نامه میفرستادید می اومدم ولی میگفت شما کیک شدید ...

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بابا این چه وضعش بود ؟ گفتید ساعت 10:30 بیا بازی اومدم بعد اون لیدرش نمیدونم علی چی چی بود ما رو کیک کرد ... آقا ناصر شما هم موقعی که دعوت نامه میفرستادید می اومدم ولی میگفت شما کیک شدید ...

نه داداش هیچ کس کیک نمیکنه این ایراد نت که شما میپری بیرون ولی پیغام میده که شما kick شدی .پس ناراحت نشید ایراد از مچ نبودنه

naser36

کاربر سایت
Jun 29, 2013
144
سلام

از ساعت 5 دقیقه مونده به 9 من هرچقدر تلاش کردم با گروه بازی کنیم بقول شما هی میومدن میپریدن بیرون خلاصه ساعت شد 11 همچنان در کف یه مسابقه جوری که بنده لگ داشتم اصلاً نشد بازی کنیم آقا ناصر هم همش روشن خاموش میشد خلاصه ما اخرش نفهمیدیم کی به کیه ساعت شد 11:40 من چون
سایت بازی رایانه هم با گروه NEW-AHN بازی داشتیم رفتم با بچه های اونجا یه بازی مشتی ساعت 12 شروع کردیم و جانانه بردیم .

امیدوارم ناصر گروه هارو سروسامون بده ! همچنین نت خودش که هی دیسی آنلاین میشد . و سرگروهها خواهشاً لیدر بشن نه اینکه عضو گروه که هیچی بلد نیستند در لابی مردم رو ساعتها انتظار قرار میدن .
واقعا نميدونم ديگه
نميدونم چيكار كنم لگ بازي رو كه من نميتونم كنترل كنم
hitman7575 بهم مسيج داد نتم پوكيده يكي رو جاي من بذار اقا amirsuperpower يا اقا بيژن كه وسط بازي پرواز ميكردن ( البته من زنگ زدم شاتل نت همه كشور داغون بود امشب ) ليدر بايد يكي باشه كه همه بهش جوين باشن نه سرگروه
لطفا لطفا لطفا لطفا به بهبود انجام بازي ها كمك كنيد نه اينكه فقط انتقاد كنيد

- - -ویرایش - - -

١ علي چيچي نه و اقا امير حسين
٢ وقتي نت شما با نت ليدر جوين نباشه شما نميتونيد باهم بازي كنيد و ميپريد بيرون مسيج كيك بهتون ميده
٣ برگزاري تورنمنت و كشوندن ٨ نفر سر ساعت سختتتتتتتتتتتته عزيز واقعا من همه ي همه ي تلاشم رو ميكنم كه بازي ها درست بر گزار بشه

- - -ویرایش - - -

نتيجه :
٢-١ به نفع ali_ghaderi6
جدول امتيازات رو ميزنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر