PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
دوستان یکی بگه این موضوع این مپ ها چیه که همه دارن راجع به دانلودش بحث می کنن؟ از کجا باید دان کنم من؟ پولیه؟ برا آنلاین فقط یا تو آفلاین هم تاثیر داره؟
شرمنده ها ولی هرچی پست هارو دنبال کردم به نتیجه نرسیدم:(

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
من هم جوگير شدم بازي رو خريدم :|:d هم ناراحتم هم خوشحال :|:d
روي 3 بازي كرده بودم

يه چيزي كه رو مخه اينه كه توي نسل جديد روي 4 دكمه هاي شليك اومدن رو R2 L2 ! بعد توي نسل قبلي و TLOU روي همون R1 L1 بودن !
الان ادم مياد بره با تنظيمات نسل قبلي بازي كنه با نسل جديد قاطي مي كنه بخواد با تنظيمات نسل جديد بازي كنه با نسل قبلي قاطي ميشه :|
كلا" دچار انواع ...نويا ها شدم :|:d

خو مهدی برو Private Match تمرین کن راه میوفتی!:d منم اولش گیج میزدم.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خو مهدی برو Private Match تمرین کن راه میوفتی!:d منم اولش گیج میزدم.

نه باو ديگه راه افتادم :d بمب گذاشتن هنوز اون لذت قبل رو داره :d ولي متاسفانه اون مپ هاي كلاسيك رو كمتر مياره بيشتر اين مپ DLC هاش رو مياره :|

دوستان يه سوال !
توي TLOU PS3 فكر كنم درجه هاي سختي بالاتر از هارد اون اول بسته بود ! ولي الان ديدم حتي GROUNDED هم اون اول بازه !!!
اگر برم روي SURVIVOR مشكلي نيست همه تروفي هارو ميده ؟!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان امشب این بازی رو گرفتم واسه مولتی ولی تا به حال تو عمرم مولتی نزدم و نوبه نوبم:dخواهشا add کنید با هم بازی کنیم از این نوبی در بیام:d
MehRan-exich

ped2man

کاربر سایت
May 21, 2013
111
نام
PEDRAM
دوستان یک سوال مهم.
من که بازیم ریجن 2 هست تو قسمت مولتی میتونم با رفیقام ک بازیشون ریجن 1 هست آنلاین بازی کنم؟
چون میگن ریجن یک بدن تیکه تیکه میشه ولی تو ریجن 2 اینطور نیس برا این اختلاف سوال پرسیدم

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان یک سوال مهم.
من که بازیم ریجن 2 هست تو قسمت مولتی میتونم با رفیقام ک بازیشون ریجن 1 هست آنلاین بازی کنم؟
چون میگن ریجن یک بدن تیکه تیکه میشه ولی تو ریجن 2 اینطور نیس برا این اختلاف سوال پرسیدم

بله میتونید بازی کنید مشکلی نداره

اون مورد ربطی نداره به این موضوع....

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
نه باو ديگه راه افتادم :d بمب گذاشتن هنوز اون لذت قبل رو داره :d ولي متاسفانه اون مپ هاي كلاسيك رو كمتر مياره بيشتر اين مپ DLC هاش رو مياره :|

دوستان يه سوال !
توي TLOU PS3 فكر كنم درجه هاي سختي بالاتر از هارد اون اول بسته بود ! ولي الان ديدم حتي GROUNDED هم اون اول بازه !!!
اگر برم روي SURVIVOR مشكلي نيست همه تروفي هارو ميده ؟!

بله ترافی های درجه سختی رو میگیری ولی دوباره باید +NG با درجه سختی SURVIVOR برید تا ترافی های + هم بگیری
بهتره اول با درجه سختی Normal بری بعد برای NG+ روی Grounded دوباره بازی رو تمام کنی

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان یک سوال مهم.
آره میتونید بازی کنید مشکلی نداره...ولی ریجن یک حالش بیشتره...من خودم ریجن یک دارم اصن وقتی دستو پای طرف میپره جوش دو برابر میشه...

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان ماله من نمیدونم چرا رو لودینگ connecting گیر میکنه:((شانسو ببین
در ضمن یک چیزه دیگه اکانت 2 ساختم و نقشه ها رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام با اکانت اصلیم که 1 برم باز گیر میده نقشه دان کن:((
قسمت نمیشه ما مولتی بزنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر