PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
سلام
دوستان تروفی های نسخه PS4 از PS3 جداس ؟
یعنی اگه کسی روی Ps3 پلات کرده باشه رو اینم یه دور دیگه میتونه تروفی های جدید بگیره ؟

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
دوستان شدیدا پیشنهاد میشه بازی رو اگرم شده چند ساعت با هدست گلد امتحان کنین واقعا فوق العادست مخصوصا تو انلاینش که هر کی اطرافت باشن راحت میفهمی
من که قسمت داستانی بازی رو چند بار رو ps3 و چند بار هم رو ps4 رفته بودم بعد از اینکه این هدستو گرفتم دوباره یه دور رفتمش و میتونم بگم که تجربه ی خیلی بهتر و لذت بخش تری بود;)

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
سلام دوستان
1 سوال
چرا این بازی ارزونه اینقد؟؟ گیم اسکای 145 میده:|:d

اولا چون قیمت بازی به جای 60 دلار 50 دلاره ( قیمت جهانیش) ثانیا این بازیرو اکثرا رو ps3 بازی کردن و زیاد بفروش نمیره بعدشم بازی که چند ماه از اومدنش بگزره قیمتش میاد پایین دیگه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
خوب دوستان ما هم موفق به بازی کردن the last of us شدیم.هم 30 فریم رو تجربه کردیم هم 60.این افزیش فریم یک خوبیهایی داره یک بدیهاییی.مثلا من توی مبارزات تن به تن 30 فریم رو ترجیه میدادم به 60 .ولی شوتینگ بازی توی 60 بهتر میچسبید.ولی در کل تفاوت 30 و60 انقدر نبود که فکر میکردم.به نظرم توی بازی های سوم شخص 30 فریم بهتر جواب میده تا 60.این نظر من بود

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
دوستان تو بخش آنلاین معنی این mission هایی که میده رو کسی میتونه برا من توضیح بده؟ مثلا میزنه 1/3 down!

اون ماموریت ها را اگه انجام بدید به اعضای کلن اضافه میشه. موقع انتخاب ماموریت اگه دقت کنید می نویسه که بعد از انجام ماموریت چند درصد با اعضای کلن اضافی میشه.
البته بعضی وقت ها هم اگه ماموریت رو انجام ندید اعضای کلنتون از بین میره که این ماموریت ها رو باید حتما انجام بدید

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
اون ماموریت ها را اگه انجام بدید به اعضای کلن اضافه میشه. موقع انتخاب ماموریت اگه دقت کنید می نویسه که بعد از انجام ماموریت چند درصد با اعضای کلن اضافی میشه.
البته بعضی وقت ها هم اگه ماموریت رو انجام ندید اعضای کلنتون از بین میره که این ماموریت ها رو باید حتما انجام بدید

انه بازی و نوع اسلحس تخاب کردن رو که می گی اصلا متوجه نیشم منظورت چیه؟ تنها چبزی قابل انتخابه نقشه بازی و نوع اسلحس آخه!

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
انه بازی و نوع اسلحس تخاب کردن رو که می گی اصلا متوجه نیشم منظورت چیه؟ تنها چبزی قابل انتخابه نقشه بازی و نوع اسلحس آخه!

شاید شما داشتید ماموریت رو انتخاب می کردید حواستون نبوده. مثلا انتخاب میکنید که ماموریتتون این باشه که با بمب دشمن رو down کنید . ۳ تا بازی وقت دارید تا تعدادی که بازی براتون معین کرده رو با بمب down کنید. اگه این کارو انجام بدید جایزه میگیرید اگه ندید هم که اتفاقی نمیافته.

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
دوستان تو بخش آنلاین معنی این mission هایی که میده رو کسی میتونه برا من توضیح بده؟ مثلا میزنه 1/3 down!

هر هفته یه اتفاقی میفته برای کلنتون، یه سری اتفاقا جمعیتو کم می‌کنن یه سری زیاد. و به عهده‌ی خودتونه که چه‌جوری اون اتفاقو کنترل کنین، یه ماموریت رو انتخاب می‌کنین و باید سعی کنین objectiveـهاشو انجام بدین.
مثلا سه روز دیگه قراره گروه مقابل به قبیله‌ی شما حمله کنه و شما ماموریت هدشات کردن رو انتخاب می‌کنین، کمتر از 2 هدشات کل قبیلتون توی حمله از بین می‌رن، بین 2 تا 4 تا هدشات 60 درصد از بین می‌رن، 4 تا 6 40 درصد و بالای 6 20 درصد.
هر دفعه هم که هر ماموریت رو انتخاب کنین دفعه‌ی بعد تعداد مورد نیازش بیشتر می‌شه.
پس ماموریتای آسونو بذارین برای اتفاقات بد با ریسک بالا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر