PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به نظرم بچه های تحریریه علی کنن . ی نفر که تخصص داره بیاد ی مقاله نه نقد بزاره برای نسخه Remaster
و به بهبود های گرافیکی و مقایسه 30 فربم و 60 فربم در بازی اشاره کنه . ی دوستی تو تایپک بحث ها ی تیکه رو ترجمه کرده بود که گفته
بود روی 30 فریم سایه ها بهتر هستن.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من از پارسال که American Horror Story فصل دوم رو دیدم تا الان به نظرم Ben Harmon بهترین فرد برای نقش Joel هست.
Imagesugytl.jpg

Ellen Page الان 27 سالشه، برای نقش Ellie که نهایتا 16 سال داره اصلا خوب نیست.

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
الن پیجو ول کردن اینو میخوان بازی بدن :-&
6ec1e6c0-e472-0131-6d02-0aa0f90d87b4.png
Maisie Williams همون بدرد got میخوره.
دوستان رو فیلمش حساب باز نکنین
بسم ا... این دیگه کی بود!! الی ؟! گناه داره بابا حیفه!!

راجب فیلم به نظرم همبازی آرنولد توی فیلم ترمیناتور جدید که همین الان در حال فیلمبردای هم هست شبیه ترین شخص به الی هست, از نظر تیپ قد و بالا پرستیژ چهره حالات همه چی:

udjpnhzmwpoblhkz3rn9.jpg

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بعد ۱ ساعت اومدم دیدم 4 صفحه رفته جلو تاپیک ! جیغ کشیدم الان 10 تا خبر و عکس جدید و اخبار نیل و فیلم و اینا هست ، با دیدن این 4 صفحه

:|

بچه ها الن خوب نیستا سنش کم نشون میده اما نمیتونن 16 سالش کنن دیگه :d

و این که این دخترم بد نیست بازیش خوب باشه حالا نمی خواد قیافشم خیلی خوب باشه ، با یه گریم حسابی هم شبیه میشه بگی نگی

بچه ها این Photo Mode قابلیت اینو داره که Full HD عکس بگیریم واسه چاپ و این حرفا ؟؟ قصد دارم یه دیوار کلا عکساشو بچسبونم به دیوارم بشه گیم روم :d زندگی هست بخدا !

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
من از پارسال که American Horror Story فصل دوم رو دیدم تا الان به نظرم Ben Harmon بهترین فرد برای نقش Joel هست.

باو الان با گریم طرف از سیاه پوست میشه سفیدپوست :| الن پیج قیافش خیلی بچه مونده و با یخورده گریم میشد راحت همسن الی در اوردتش :d قدش هم که بلند نیست :d
این دختره که انتخاب کردن اصلا ذره ای معصومیت نداره :d چند سال پیش مظلوم بود ولی الان دیگه نه :|

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
الان من موندم یه چیزی !

این شاهکار رو PS3 متاش نزدیکای 100 بود !

الان گرافیک رو کردن در حد بازی های Next Gen که اومده ، Photo Mode گذاشتن که فکر کنم خودش چند ساعتی باهاش بشه حال کرد ! یه عالمه DLC و یه DLC جدید و ترکیب Left Behind و سینگل بازی و ... وای خدا واقعا چه بلوری ارزشمندیه !

نمیدونم از کسایی که داشتن تا حالا واسه PS4 سر یه بازی انقدر هیجان داشتین ؟ :d تازه یه بازی که شیرشو بچه ها نسل قبل کشیدن بیرون !

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
144
نام
سینا
درود ، به نظر من تبدیل فیلم به بازی و یا بلعکس نتیجه ش شکت خواهد بود ، مهم نیست که پیش تر اون محصول یک فیلم خوش ساخت و یا یک بازی در سطح بالا بوده باشه .
من بر این باورم زمانی که مخاطب تمامی محتوایی که در یک عنوان وجود داره رو تجربه کرد چیزی باقی نمیمونه که بخواد یک بار دیگر هر چند با مکانیزمی متفاوت تجربه اش کنه ، مگر تغییرت چشمگیر شاهد باشیم که اسم اون دیگه اقتباس نیست .

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بچه با اینکه من با الن پیچ موافقم شدیدا" (بچه ها یادتون میاد که یه بار الن پیج که ناتی داگ قیافه الی رو از روی من طراحی کرده ؟ بعد ناتی داگ هم نارحت شده بود ؟ شاید برای این داستانه که طرفش نرفتن آخه خیلی قیافش شبیه حتی بعد تغیرات )
ولی ایشونم با گریم بد نیستن ( میشه تحملش کرد
t6cdb0kxau1l6fpxwwgg.png

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
شب همگي خوش :pراستي ببينم اين دوستمون به آرزوش رسيد ببينه كدومشون دفترچه داره يا نه ؟! تو خواب ريجن ها رو بررسي ميكنه ؟!يا اينكه ببينه دفترچه داره يا نه ؟ :d:d
خدايي از عضر تا الان دنبال اين بودم ببينم ميتونم براشون ريجن دفترچه دار پيدا كنم يا نه كه اونم توي ٢ يه كاغذه فقط

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
به شخصه که اصلا انتظاری از فیلم ندارم حتی اگه نیل دراکمن نویسنده باشه که هست. اگه اسپین اف بود یه چیزی ولی وقتی قراره داستانی رو که جویدیم فیلم کنن اصلا فایده نداره.کلا میشد از دنیای اخرالزمانی بازی کلی داستان جدید بیرون کشید. مثلا اتفاقاتی که برا تامی و دار و دسته اش میفته یا یه داستان من دراوردی از جول و تس قبل از حوادث مربوط به بازی یا اصلا هنری و سم. نمیدونم چه اصراری ـه که حتما جول و الی باشن. ما الی که تو بازی بود رو دوست داشتیم الان هم فرقی نمیکنه کی الی باشه. میخوان نقش الی رو بدن به جودی دنچ میخوان هم این دختره که اپسیلونی معصومیت تو چهره اش نیست که هیچ خیلی هم خراب به نظر میاد رو انتخاب کنن اصلا مهم نیست. در مورد جول هم با اینکه خوش خیالیه ولی بهترین انتخاب هیو جکمن هست که عمرا همچین کسی رو انتخاب کنن.8-|
تمام امیدواری مون یه داستان جدید بود که احتمالا بر باد رفت :|

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
ای خدا این چه چوسیه که میخواد نقش الی رو بازی کنه:d الن کجایی ؟!
82053576111984104219.jpg

12062767818659780760.jpg

شما بازی ایشون رو توی سریال GOT دیدی؟
Maisie Williams مطمئنا نقش الی رو به بهترین نحو ممکن میتونه بازی کنه

Imagesugytl.jpg

Hugh Jackman هم واسه نقش Joel خوبه,اگه بازیش رو توی فیلم Prisoners دیده باشی حرف منو تایید میکنی
prisoners_office_a_l.jpg

آخرین ویرایش:

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بسم ا... این دیگه کی بود!! الی ؟! گناه داره بابا حیفه!!

راجب فیلم به نظرم همبازی آرنولد توی فیلم ترمیناتور جدید که همین الان در حال فیلمبردای هم هست شبیه ترین شخص به الی هست, از نظر تیپ قد و بالا پرستیژ چهره حالات همه چی:

udjpnhzmwpoblhkz3rn9.jpg

اتفاقا قبلش میخواستم بگم که Emilia Clarke برای این نقش خیلی مناسبه :d ولی از لحاظ سنی و قیافه الن پیج بیشتر به نقش الی میاد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر