PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

Sony Ps

کاربر سایت
Jun 24, 2014
23
:| مگه گفتیم نگیرین ؟ منم والا کاری به مولتیش ندارم ولی چون بازیو میخوام نگه دارم میخوام بازی ریجن 1 یا آل باشه . چون فیلمهای مولتیشو دیدم تیکه تیکه شدن کاراکتره خیلی حال به هم زنه :d طرف عین سوسیس تیکه تیکه میشه :( ولی بازیه و حال میده دیگه کاریش نمیشه کرد ;) منی که دارم برای این شاهکار از قبل از اینکه معرفی هم بشه لحظه شماری میکنم هر کسی جای من بود تا الان خریده بودش . شما هم مبارکت باشه چیزیو از دست ندادی ایشالا بهت بچسبه :-*
ما مخلص داش ونداد هم هستیم .من بازی رو حداقل پلات میکنم .مولتی هم دل سیر بازی میکنم .اخر هم فروش چون اینقدر بازی هست که ،،،،،

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
نیل درحال حاضر در comic-con هست.

Neil Druckmann, writer of The Last Of Us, says they met with Maisie Williams to play Ellie

گفته که طی ملاقاتی که با Maisie Williams داشته قرار هست نقش الی خانوم( فیلم Tlou) رو ایشون بازی کنه!

yyxqqz9kiih3izl6d7s0.jpg

----------------------------------------
جلل خالق !

خدا یا توبه :-o

l9fj3ljen6nfd5f920w5.jpg

آخرین ویرایش:

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
ما مخلص داش ونداد هم هستیم .من بازی رو حداقل پلات میکنم .مولتی هم دل سیر بازی میکنم .اخر هم فروش چون اینقدر بازی هست که ،،،،،
نوکرتم داداش ;) منم میخوام پلاتش کنم اگه پایه تروفی هستی پس بذار منم بیام واسه مولتی بچه ها رو جمع کنیم بریم Trophie boost :D

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
گفته که طی ملاقاتی که با Maisie Williams داشته قرار هست نقش الی خانوم( فیلم Tlou) رو ایشون بازی کنه!
از نظر من اگه از Ellen page استفاده می کردند خیلی بهتر بود . هم بازیگر خوبی هست و از نظر قیافه هم خیلی بهم شباهت دارند .
اگه درست یادم باشه توی Game informer هم شخصیت مناسب برای ایفای نقش Ellie رو Page میدونستن.

lm6ntyum815cef6t6677.jpg

الن پیج خیلی پیره برا این نقش!
کجاش پیر هست ؟ بعد گریم برای چی وجود داره. تو انتخاب هات باز مورتز قبول دارم ، ولی ویلیامز اخرین انتخاب من بین این سه تا هست، هر چند ممکن توی فیلم خیلی نتیجه بهتری ویلیامز ارائه بده ( نسبت به 2 تا شخصیت دیگه ) در کل علاقه زیادی به حضور الن توی فیلم داشتم که منتفی شد.

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
فیلمش معلومه چه گندی میخواد از کار دربیاد! چهره ی میسی ویلیامز که اصلا معصومیت چهره الی رو نداره اون یکی هم الان تو IMDB دیدم همون شادمغزیه که تو سری evil dead بازی میکرد! رو یه فیلم درجه سه پاپکورنی حساب باز کنید:-&

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خبر بهتر از این نمی شد بشنوم! هر چند هنوزم به نظرم بهترین فرد برای الی ، کلوئه گریس مورتز هست ولی میسی ویلیامز خیلیییییییییی عالیه!
بروس کمپل رو هم اصن نمیشناسم!
----------------------------- عوامل فیلم کین؟

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
^ عوامل هنوز مشخص نشدن بجز سم ریمی که تهیه کننده ست ، نیل نویسنده فیلمنامه ست و خودش هم کارگردان رو انتخاب میکنه
بروس کمپل هم نقش دیوید رو بازی میکنه خوشبختانـه نه نقش جول :d
گفته شده که پایان فیلم هم با بازی متفاوت هست .

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
از نظر من اگه از Ellen page استفاده می کردند خیلی بهتر بود . هم بازیگر خوبی هست و از نظر قیافه هم خیلی بهم شباهت دارند .
اگه درست یادم باشه توی Game informer هم شخصیت مناسب برای ایفای نقش Ellie رو Page میدونستن.

lm6ntyum815cef6t6677.jpg

الن پیج خیلی پیره برا این نقش!
میسی ویلیامز عالیه ولی کلوئه گریس مورتز بعتره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر