PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سونی اصلا دیگه تو بازیاش دفترچه نمیزاره به خاطره حمایت از محیط زیست و بازیافت از اون جوری چیزا. یه موقع باشه یه برگه نوشته گارانتی اینا میندازه توش یا کده dlc اینا D:
الا K و infamous هیچ کدوم هیچی نداشتن همینطور بازیهای ویتا که سونی ناشرشون بوده D:

- - -ویرایش - - -

اصلا از بازیگر نقشه Ellie خوشم نیومد ×_×
به نظرم Chloe Grace Moretz و Elle Fanning بهترن واسه این نقش D:

Ellen page هم دیگه قدش زیادی بلنده ×_× نمیشه کارش کرد مگرنه فک کنم عالی میشد D: .
آریا کوتله تر از الن پیچ هم مگه داریم ؟
واقعا" الن پیچ مناسب هیت از نظر ظاهری

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
من الا توپخونه بودم کلا ریجن ۱ نداشتن همه ریجن ۲ امارات بود قیمت هم از ۲۱۰ تا ۲۳۰ به من قیمت دادن برا بازی ۵۰ دلاری واقعا زور داره :|

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
vuby4ava.jpg

جدا از سانسور بخش Multi Player، واقعا دیدن اون "اکثر من 200 جایزه لعبه العام" و "فقط علی PlayStation" حال آدم رو به هم می‌زنه :| :D

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
آف تاپیک : من دیدم ۲۰ صفحه تاپیک رفته جلو نشستم خوندم بغیر از چند تا از دوستان که عکس گذاشته بودن و لذت بردیم بقیش فقط اسپم بود یکم مراعات کنید دیگه دوستان.یه سوالو صد بار نمیپرسن که.یکم تحقیق کنید تو سایتای دیگه گوگل برای چی درست کردن پس.یه دفترچه انقدر ارزش نداره که یه سر پشت شهرداری برین میبینین بیشتر بازیایی که خرید و فروش میشه اصلا دفترچه ندارن خیلیا نمیدونن دفرچه چی هست اصلا بازم قیمت بالا میفروشن.بیخیالش بشین.
--------
این ویلیامز من نقششو تو GOT خیلی دوست داشتم هم یه حالت معصومیت دخترونه داره هم اون حس خشونت بنظرم بهترین نقش برای الی همینه.قیافشم خوبه سنشم به الی نزدیکتره.
الن دیگه سنش خیلی رفته بالا بعد تو بازی بیاند دیوید کیج هم بوده اون حس لازمو به بیننده های جدید و فن های بازی انتقال نمیده با اینکه هنوزم چهرش مثل دخترای تین ایجره ولی خب ویلیامزو بیشتر میپسندم.
-------
من شنیدم ۲۵۰ هم دارم میفروشن تو فروشگاههای معتبر توپخونه(!!) نخرین لطفا بازی ۴۹ دلاره هر چقدرم حساب کنی با بحرانی ترین شرایطم انقدر پولش نیست بحث ارزش نداشتن بازی نیست من خودم TLOU چهار بار تموم کردم و بهترین بازیه عمرمه بازم میخوام بخرم بیشتر بخاطر DLC داستانیش و اون دیفیکالت جدیدی که طراحی کردن یکم صبر کنید ریجن ALL یا همون ۱ رو بخرین با قیمت مناسب.

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
vuby4ava.jpg

جدا از سانسور بخش Multi Player، واقعا دیدن اون "اکثر من 200 جایزه لعبه العام" و "فقط علی PlayStation" حال آدم رو به هم می‌زنه :| :D
شما رو نمیدونم ولی من حاضر نیستم برای عدم علاقه به زبان عربی چهل پنجاه تومن بیشتر پول بدم برا ریجن 1

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
شما رو نمیدونم ولی من حاضر نیستم برای عدم علاقه به زبان عربی چهل پنجاه تومن بیشتر پول بدم برا ریجن 1

- - -ویرایش - - -

راست میگن به خدا بسه دیگه اههههه در این تاپیک یا بحث سانسوره یا فیلمش یا جلد یا دفترچه اهههه

به جا اینکارا عکسی بذارین تا حال کنیم:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر