PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
من تازه بازيو خريدم و راستش اصلا حس خوبي براي ترسناك بودنش بهش نداشتم. ولي الان تقريبا٣ ساعتي بازي كردم... بازي چقدر عاليه!! خيلي عاليه!
ترسناكيش هم تا الان اصلن حس نشد برام و فقط يك مقدار هيجان سالم موقع مخفيكاريش هست!
روی درجه گروندد که بازی کنی حس میکنی که چقدر بازی دلهره اور هست

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
با اين كه بازي رو ديگه ندارم ولي عملا" اين اپديت و DLC جديد يه روح تازه به بازي داده :| يعني عاشق اين SPECIAL EXECUTE هاي جديد شدم تو تريلرش :d
خصوصا" اوني كه اول رولور رو چك كرد گلوله داره يا نه بعد مخ يارو رو مي پاشوند رو زمين :d

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
سلام من اکانتم ریجن یک هست و از پلاس اکانت ژاپنی استفاده می کنم ، سوالم اینه که اکه این بازی رئ ریجن دو بگیرم می شه مولتیشو با اکانته خودم بازی کنم؟؟! (با توجه به اینکه باری استفاده از پلاس دو هفته ای باید اکانت ژاپنیه پرایمری باشه و برای دانلود مپ این بازی هم باید یه اکانت ریجن دو بسازم!!)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من اکانتم ریجن یک هست و از پلاس اکانت ژاپنی استفاده می کنم ، سوالم اینه که اکه این بازی رئ ریجن دو بگیرم می شه مولتیشو با اکانته خودم بازی کنم؟؟! (با توجه به اینکه باری استفاده از پلاس دو هفته ای باید اکانت ژاپنیه پرایمری باشه و برای دانلود مپ این بازی هم باید یه اکانت ریجن دو بسازم!!)
بازی کردنش که میشه مشکلی نداره
برای نصب dlc باید ریجن بازی و dlc یکی باشن مگرنه نصب نمیشه
برای پلاس که از japan استفاده میکنی و مشکلی نیست.

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
بازی کردنش که میشه مشکلی نداره
برای نصب dlc باید ریجن بازی و dlc یکی باشن مگرنه نصب نمیشه
برای پلاس که از japan استفاده میکنی و مشکلی نیست.
دوست عزیز برای استفاده از پلاس رایگان اکانت ژاپن باید پرایمری باشه سوال من اینه که برای استفاده از دی ال سی دانلود شده ی اکانت ریجن دو با اکانت ریجن یک ، آیا باید اکانت ریجن دو پرایمری باشه یا نه فقط باید اون اکانت ساین این باشه ،

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوست عزیز برای استفاده از پلاس رایگان اکانت ژاپن باید پرایمری باشه سوال من اینه که برای استفاده از دی ال سی دانلود شده ی اکانت ریجن دو با اکانت ریجن یک ، آیا باید اکانت ریجن دو پرایمری باشه یا نه فقط باید اون اکانت ساین این باشه ،
برای استفاده content یک اکانت روی دیگر اکانتها اون اکانت بایستی Primary بشه
موفق باشید.

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
این grounded اشکم رو در ورده.
یعنی این noughty dog زورش میاد تروفی بده
درکت میکنم ولی وقتی تروفی پلاتینیوم بازی آنلاک بشه خستگیت در میره
تروفی های آنلاین هم خیلی وقت گیر هستند

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دیروز بازیو تموم کردم... امروز لفت بیهایند رو...
نمیتونم چجوری بگم بازی فوق العادست! من راستش می ترسم زیاد و مردد بودم در خریدش ولی راضیم! فوق العادست بازی!

لفت بیهایند واقعا منو تحت تاثیر قرار داد... بشدت شاهکار بود! بشدت! بنظرم از بازی اصلی هم بهتر بود!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
آیا The Last Of Us 2 درحال ساخت است ؟!!
جناب Michael Knowland که سابقه ی کار روی The Last Of Us و Uncharted 4 به عنوان Lead Character داشته و در حال حاضر به عنوان کارکتر ارشد just cause 3 کار میکنه در صفحه ی LinkedIn خودش گفت :

آخرین ویرایش:

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
نسخه پلی سه لاست آف آس رو بازی کردم شاهکاره و اگه قسمت بشه نسخه پلی چهارشم بازی میکنم از بابت نسخه دوم این بازی اطمینان داشته باشید که ساخته میشه ولی دیر یا زود بودنش بستگی به گروه سازندش داره

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
hziijaudrcqcd92onczo.jpg
بچه ها اونایی که فیلم prisoners رو دیدین دقت کردین چقدر شخصیت هیو جکمن شبیه جوئل خودمونه؟؟؟ چهره هیکل بازی کردنش حتی شکنجه کردنش
یه عکس از صحنه شکنجه کردن جوئل و فیلم prisoners درست کردم ببینید چقد شبیه همن
اونایی که فیلمو ندیدن حتما ببینین

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دیروز بازیو تموم کردم... امروز لفت بیهایند رو...
نمیتونم چجوری بگم بازی فوق العادست! من راستش می ترسم زیاد و مردد بودم در خریدش ولی راضیم! فوق العادست بازی!

لفت بیهایند واقعا منو تحت تاثیر قرار داد... بشدت شاهکار بود! بشدت! بنظرم از بازی اصلی هم بهتر بود!
کاملا هم نظریم.
اینم نظر من
psn وصل شد اددت میکنم

Nightmare_AW

کاربر سایت
Dec 26, 2014
45
از وقتی PSN قطع شد این دو روز، هر وقت می‌رم Factions MP می‌گه دوباره مپ‌ها رو دانلود کن. قبلاً همچین مشکلی نداشتم. 10 بارم Restore Licence کردم ولی بازم درست نشد. چیکار باید کرد؟ با دوباره دانلود کردن درست می‌شه؟ یا روش دیگه‌ای هم هست؟

کسی نبود؟

والا منم مشکل شمارو دارم . موقع دانلود Faction MP ارور میده ..اونم بخاطر مشکل تو استور اروپا ...من ریجن PS4 ـم 1 هست و بازی ریجن 2 . دوستان گفته بودن یه اکانت ریجن 2 بسازم میشه دانلود کرد . انگلیس ساختم و دانلود هم شد . بازی هم شد . ولی فقط با همون اکانت انگلیسم . با اکانت اصلی بازم هرچی میزدم همون ارور سابق رو میده ...بد جوری رو مخه ! دی: فک میکنم بهینه ترین راه همینه که بریم بازی رو ریجن 1 گیر بیاریم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر