The Last of Us | PSN

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
من تازه بازی اپدیت کردم الان میخوام وارد مولتی پلیر بشم می نویسه باید مپ و محتوای رایگان دانلود کنی وقتی اوکی میزنم استور مینویسه هیچ ایتمی برای خرید نیست حالا باید چیکار کنم اصلا هنوز کسی last of میزنه؟؟
و این انلاین پس چیه از کجا دانلود کنم؟ایدی گیم bces01584

آخرین ویرایش:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
2 تا مپ بود که آقا مهرداد قرار داده بودن دو تا هم از طریق خود بازی باید دانلود بکنین! و برای این کار هم باید یک اکانت اروپا بسازید.

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
لازم نیست اکانت اروپا.از تاپیک dlc ها دانلود کن بریز رو ps3.
چه وضعه شه چند تا execution واسه ریجن یک بازی یا ps4 هست که ما نداریم. این چه کاریه آخه .

آخرین ویرایش:

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
خب یه سرعت بیشتر بخر. موقعی که میخوای وصل شی به مولتی کسی به نت وصل نباشه.بعضی وقت ها هم دیر به سرور ها وصل میشه باید یه ربع 20 دقیقه صبر کنی.

اولین بازیم و اولین بارم که نیس
سرعتم مشکلی نداره
پس نباید کار خاصی انجام بدم دیگه!
در هر صورت ممنون ‎;)

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
سلام ...

تازگی واسه منم ارور سینکینگ لول میده! نمی دونم مشکل از کجاست ولی هرچی باشه از نتم نیست چون من باهاش بتلفیلد راحت بازی می کنم ( BlahBlahBlah_#FariD) ...

دیتارم الکی پاکیدم نشد ! ممنون می شم راهنمایی نمایید ;;)

دوستان واقعاً آقا احسان یک فرشته هست ... در توصیف این مرد هیچ چیزی به ذهنم نمیاد ... لامصب یه مشکل نشد ما داشته باشیم ایشون یک راه حل نده که درست نشه !!! :| گفتیم لول سینک ارور میده گفت آیپی رو تغییر بده درست شد ... : *

فقط من الان یه مشکلی دارم، فونت بازی کاملاً ریخته بهم همش میگه UKNOWN STRING !!! نمی دونم مشکل چیه ...

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر