The Last of Us | PSN

ezr4eel

کاربر سایت
Mar 17, 2014
110
اولین ساعات مالتی بازی رو تجربه کردم و باید بگم که فوق العادست بازی ! :D مخصوصا وقتی تو Supply Raid آخر بازی Last Man Standing باشی که دیگه آدرنالین فوران میکنه ! :D سرور ها هم فوق العادست و به هیچ عنوان لگی نداشتم .

اره خیلی حال میده id بده بازی کنیم

آخرین ویرایش:

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
بچه ها خیلی کم پیدایین حدود یه 2 یا 3 هفته ای می شه یه پرایوت نزدیم:-/
محسن که تازه ساعت 2 3 شب ان می شه:|دو تا رضا ها هم که اصلا نمی یان اقا سعید هم که حدود 19 روزی ان نشده بقیه هم.......
اگه یکم دیگه همین طور پیش بریم tlou رو می بوسم می زارم کنار:d
ایدی بعدی بنده هم Im-_-erfan0_0:d
رضا اتفاقا هر از گاهی یادی ازش میکنم که اصلا معلوم نی کجاس فک کنم چنتا افتاده باباش دسگاشو برداشته:d
بابا عرفان داغونم کرده خوب وقتی میبینم اینطوری میشه چطور برم تو بازی تا وارد بازی میشه تا میرسم به دشمن دشاخه ول نمیکنه پینگ یهو میچسبه به سقف بعد از یخوردهم که کیک میکنه.واقعا عجیبه فقطم تو tlou اینطوریه تو فیفا اصلا لگ نداره.نمیدونم زنگ بزنم به پشتیبانی چی بهش بگم مثلا بگم تو tlou مشکل دارم درستش کن!!!!!.منم اگه اینطور پیش بره میبوسم میزارم کنار.فوقش انچارتدو میچسبیم بش اگه کلا از سروراش بود دیگه دمیرم کال اف

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان تو بازی چطور میشه عکس گرفت ؟
دکمه وسطیو میزنی(اونجایی که میخوای عکس بگیری دکمه ps).میری رو قسمت photo بعد screenshotو میزنی عکس میگیره

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
رضا اتفاقا هر از گاهی یادی ازش میکنم که اصلا معلوم نی کجاس فک کنم چنتا افتاده باباش دسگاشو برداشته:d
بابا عرفان داغونم کرده خوب وقتی میبینم اینطوری میشه چطور برم تو بازی تا وارد بازی میشه تا میرسم به دشمن دشاخه ول نمیکنه پینگ یهو میچسبه به سقف بعد از یخوردهم که کیک میکنه.واقعا عجیبه فقطم تو tlou اینطوریه تو فیفا اصلا لگ نداره.نمیدونم زنگ بزنم به پشتیبانی چی بهش بگم مثلا بگم تو tlou مشکل دارم درستش کن!!!!!.منم اگه اینطور پیش بره میبوسم میزارم کنار.فوقش انچارتدو میچسبیم بش اگه کلا از سروراش بود دیگه دمیرم کال اف
والا اون شبی هم که بهم گفتی داشتم شاخ در می اوردم. بهتره تنظیمات مودم رو روی اتومات بزاری و اپدیت انلاین بازی رو یه بار دیگه بنصبی شاید فایده داشت.

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
بابا شماها چیکار می کنید اینقدر زود بن میشید:dمثل من به صورت تناوبی بن بشید:p....هه هه:d ایدی جدیدم هم AIN1EST8:hug:
دلمان برای بشیر شیو کش:d,اقا رضا(:d),احسان ددشات:d,محسن باهوش(:-/),عرفان شاتگان:d,محمد کماندار:x,علی هدشوت(:lol:)و.....تنگیده:(
ولی دیگه وجدانن از توی مولتی این بدبخت بکشید بیرون:d به قول رضا که میگفت من از بس مولتی تلو بازی کردم الان توی مپ چک پوینت وقتی بازی شروع میشه میدونم چند قدم تا جعبه اول راه هست :|:d
ماشالله 99.99%تون هم که مفت خورین:d(بر وزن کپی خور:d) بریم توی مولتی 1بازی دیگه اتراق کنیم مثلا UC2&3 هم فاله هم تماشا:d
حیف سونی اپ داد وگرنه تا الان co op انچارتد با رضا جویده بودیم:(,lp2 با احسان و رضا و محسن خبرمون بعد از 3بار دانلود کردن بازی میرفتیم:|
حالا 1شعری هم در باب همین مولتی تلو بگم:d

میشه پرنده باشی/اما رها نباشی (یعنی بابا اسنایپری که هدتوهد کله میترکونی اینجا استعدادت حروم میشه برو 1مولتی دیگه:(:d)

حالا که آسمونم دنیای تازه ای نیست/اون وفت یه جا بشینی محو گذشته ها شی (یعنی شاید دیگه اینقدر برات تکراری شده که دیگه حال بازی کردن مولتی دیگه نداشته باشی و دچار مولتیمرگی(روزمرگی:-/:d) تلو شده باشی:(:d

ترسیده باشی از کوچ اوجو ندیده باشی/واسه یه مشت دونه اهلی آدما شی (یعنی شاید استعداد اصلیت اسنایپ نیست و مثلا استعدادت تو بازیه ریمن توی عبور از موانع بهتر از اسنایپ باشه:|:d و فقط به خاطر تعریف دیگران هنوز مولتی ریمن تجربه نکردی:(:d)
رضا قمیشی:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بابا شماها چیکار می کنید اینقدر زود بن میشید:dمثل من به صورت تناوبی بن بشید:p....هه هه:d ایدی جدیدم هم AIN1EST8:hug:
دلمان برای بشیر شیو کش:d,اقا رضا(:d),احسان ددشات:d,محسن باهوش(:-/),عرفان شاتگان:d,محمد کماندار:x,علی هدشوت(:lol:)و.....تنگیده:(
ولی دیگه وجدانن از توی مولتی این بدبخت بکشید بیرون:d به قول رضا که میگفت من از بس مولتی تلو بازی کردم الان توی مپ چک پوینت وقتی بازی شروع میشه میدونم چند قدم تا جعبه اول راه هست :|:d
ماشالله 99.99%تون هم که مفت خورین:d(بر وزن کپی خور:d) بریم توی مولتی 1بازی دیگه اتراق کنیم مثلا UC2&3 هم فاله هم تماشا:d
حیف سونی اپ داد وگرنه تا الان co op انچارتد با رضا جویده بودیم:(,lp2 با احسان و رضا و محسن خبرمون بعد از 3بار دانلود کردن بازی میرفتیم:|
حالا 1شعری هم در باب همین مولتی تلو بگم:d

میشه پرنده باشی/اما رها نباشی (یعنی بابا اسنایپری که هدتوهد کله میترکونی اینجا استعدادت حروم میشه برو 1مولتی دیگه:(:d)

حالا که آسمونم دنیای تازه ای نیست/اون وفت یه جا بشینی محو گذشته ها شی (یعنی شاید دیگه اینقدر برات تکراری شده که دیگه حال بازی کردن مولتی دیگه نداشته باشی و دچار مولتیمرگی(روزمرگی:-/:d) تلو شده باشی:(:d

ترسیده باشی از کوچ اوجو ندیده باشی/واسه یه مشت دونه اهلی آدما شی (یعنی شاید استعداد اصلیت اسنایپ نیست و مثلا استعدادت تو بازیه ریمن توی عبور از موانع بهتر از اسنایپ باشه:|:d و فقط به خاطر تعریف دیگران هنوز مولتی ریمن تجربه نکردی:(:d)
رضا قمیشی:d

مرض :punish:
تو که گفتی همه رو اد میکنم ،شما فقط زحمت بکشین اکسپت کنین.../:)
چی شد په :|
دلم شده اندازه 1 پشکل واست :((

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
ینی الان دیگه دلش پشکلم نمی ارزه:d
از تاریخه نمیدونم چنده نمیدونم چنده 1393 بقچهاتون رو اماده کنین میخوایم کوچ کنیم به uncharted 3.دیگه همهم خسته شدنو وقت تلف میکنیم تو این tlou.تا الان من به عنوان یک لول 12ی در انچارتد به شما خوش امد مینمویم:d.یالا پاشین بریم انچارتد ناموسن.حالم میکنیم هرکی پایس اعلام حضور کنه.تا الان 4نفرم جمع شدن

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
ینی الان دیگه دلش پشکلم نمی ارزه:d
از تاریخه نمیدونم چنده نمیدونم چنده 1393 بقچهاتون رو اماده کنین میخوایم کوچ کنیم به uncharted 3.دیگه همهم خسته شدنو وقت تلف میکنیم تو این tlou.تا الان من به عنوان یک لول 12ی در انچارتد به شما خوش امد مینمویم:d.یالا پاشین بریم انچارتد ناموسن.حالم میکنیم هرکی پایس اعلام حضور کنه.تا الان 4نفرم جمع شدن

یعنی تو دهنتون :d

اون همه وقت من تو UC2 و UC3 ول بودم نمیومدین حالا که کلا قید گیم رو زدم همتون میریزین اونجا :|

ولی در کل شانس اوردین نیستم چون آنچارتد خونه ی منه و جوری بازی میکنم که هد ها تاپ تاپ ابازی بشن :d کلا خیلی سگم اونجا :d حیف :(

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
یعنی تو دهنتون :d

اون همه وقت من تو UC2 و UC3 ول بودم نمیومدین حالا که کلا قید گیم رو زدم همتون میریزین اونجا :|

ولی در کل شانس اوردین نیستم چون آنچارتد خونه ی منه و جوری بازی میکنم که هد ها تاپ تاپ ابازی بشن :d کلا خیلی سگم اونجا :d حیف :(

امشب تازه میخوایم پرایوت بزنیم و هد بترکونیم;;) ...هه هه:d
جِلِزٍُوِلِز:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
امشب تازه میخوایم پرایوت بزنیم و هد بترکونیم;;) ...هه هه:d
جِلِزٍُوِلِز:d

یه جلزو ولزی بهت نشون بدم که تا به حال از هیچ مای فرندو مای هانیو مای جیگر ندیده باشی...
فدای اون رخسار بی رنگت=))

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
:| :| :| :|

ان شا الله به حق علی اینترنتاتون بترکه با هم مچ نشین هی بزنه unable join a party بخندم بهتون :d

دهنتون سرویس :| :d
رفتم توی تلو دیدم 1چیزی اینجوریه:crying1: و میگه علی بی تو دلم شکسته
پوکه ی میلیتاری که محتویاتس توی هدت پخش شده:))
یه جلزو ولزی بهت نشون بدم که تا به حال از هیچ مای فرندو مای هانیو مای جیگر ندیده باشی...
فدای اون رخسار بی رنگت=))
تو همش با دارا سارا مپیری با ما همنشین نمیشی که!:(:d
ببند مردک هموفیلینی:| استینش با جیبش ارتباط برقرار کرده=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر