The Last of Us | PSN

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
بازی شروع کردم رفتم جلو دیدم 1بابایی داره میدوه میاد طرفم...گفتم این بابا دیگه عجب اسب تکشاخیه مگه بتلفیلده؟:| دیدم اومد جلو تق تق تق .... همونجا بود که فهمیدم که دایس این dlc داده نه ناتی!!...اصلا این لانچره با اون یکی رگباریه توی کتم نمیره اخه مگه بتله!!!...سبک بازی بقا بود نه شوتر بزن برو دستت بزار روی R1 طرفو سوراخ کن:|...جالبه با هر گروهی بازی می کردم بیشترشون همین رگباری برمیداشتن و 1ماراتن لول2 دیگه فقط میدویدن و تیر میزدن همین! جالبه 1کی از بچه ها توی سرچ می گفت این رگباریه خیلی باحاله ادمو میبره توی فضای بتل و طرفو ابکش می کنی8-|
با وجود این لگ و استاپهای مداوم توی بازی دیگه فقط باید حرص بخوری...طرف 1دقیقه قبل زده نفلت کرده بعدش داری میدوی می میری یا توسط خورزوخان شیو میشی خیلی شیک و مجلسی:|
الان فقط پرایوت حال میده...وگرنه فقط باید حرص بخوری!
/
پارسا جان فکر کنم چون ما کپی خوریم و dlcهای قبل فیکس کردیم اسکیلها و اسلحه ها برامون بازه....ولی شما چون اوریجی باید پول بدی و طبیعتا قفله...ولی هنوز فیکس مپها برای ما نیومده:(
/
محمد اگه دیدی چندتا کامنت دادم خواستم به شرطمون احترام بذارم;)
وگرنه ,U منو بهتر میشناسی که به این سادگیا دم به تله نمیدم:d
خداخدا کن اتو به من ندی>:) چون برات 1مراسمی میگیرم که محسنم منو همراهی میکنه:d+ALL BARCA FAN:bighug:

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
بازی شروع کردم رفتم جلو دیدم 1بابایی داره میدوه میاد طرفم...گفتم این بابا دیگه عجب اسب تکشاخیه مگه بتلفیلده؟:| دیدم اومد جلو تق تق تق .... همونجا بود که فهمیدم که دایس این dlc داده نه ناتی!!...اصلا این لانچره با اون یکی رگباریه توی کتم نمیره اخه مگه بتله!!!...سبک بازی بقا بود نه شوتر بزن برو دستت بزار روی R1 طرفو سوراخ کن:|...جالبه با هر گروهی بازی می کردم بیشترشون همین رگباری برمیداشتن و 1ماراتن لول2 دیگه فقط میدویدن و تیر میزدن همین! جالبه 1کی از بچه ها توی سرچ می گفت این رگباریه خیلی باحاله ادمو میبره توی فضای بتل و طرفو ابکش می کنی8-|
با وجود این لگ و استاپهای مداوم توی بازی دیگه فقط باید حرص بخوری...طرف 1دقیقه قبل زده نفلت کرده بعدش داری میدوی می میری یا توسط خورزوخان شیو میشی خیلی شیک و مجلسی:|
الان فقط پرایوت حال میده...وگرنه فقط باید حرص بخوری!
/
پارسا جان فکر کنم چون ما کپی خوریم و dlcهای قبل فیکس کردیم اسکیلها و اسلحه ها برامون بازه....ولی شما چون اوریجی باید پول بدی و طبیعتا قفله...ولی هنوز فیکس مپها برای ما نیومده:(
/
محمد اگه دیدی چندتا کامنت دادم خواستم به شرطمون احترام بذارم;)
وگرنه ,U منو بهتر میشناسی که به این سادگیا دم به تله نمیدم:d
خداخدا کن اتو به من ندی>:) چون برات 1مراسمی میگیرم که محسنم منو همراهی میکنه:d+ALL BARCA FAN:bighug:

دمت گرم رضا جان با کامنتت حال کردم بعداز مدتی که رو مود فحش دادن بودم کمی خندیدم واقعا دمت گرم مخصوصا او قسمت خورزوخان خوب اومدی

»»» Im AhN «««

کاربر سایت
Apr 8, 2014
132
نام
امیرحسین
سلام بههمه دوستان با مرام

من آیدیم بن شد :(( NEW-AHN

اما آیدیجدید میسازم و الان دنبال PS Id میگردم
اگه کسی سراغ داره بگه تا زودتر به میادین برگردم

باتشکر :x

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
خداااااا علی قادری کجااااس:))(اونایی که باید بفهمن خودشون میفهمن)
اپدیت جدید اوممممد؟نامرداااا.رضا اگه لحجه یارو بردمو بشنوی فرار میکنی(عربی):d
من یه 2 روزی تو حالو هوای جشنم.دیگه از شنبه باز استارت میزنم با کلته
من در رفاقت مادریدم میفروشم;)چکو نزده همرو میفروشم:d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
این دی ال سی رو بازی کردم 3 تا از مپاشو بازی کردم بد نبودن ولی بازم به مپای اصلی بازی نمیرسن هیچ کدوم
از اسلحه ها با اون کلته خیلی حال کردم صداش باحال بود و اقعا زدن باهاش حال میده!
اون لانچرم بد نبود درواقع چون ضعیفه مشکلی پیش نیوورده تو بازی
اون رگباری هم هنوز ندیدم
کلا این دی ال سی از قبلی خیلی بهتره
ولی لگی که تو بازی هست حال ادمو میگیره
داشتم همینطور راه میرفتم یهو دیدم 4 نفر مثل روح جلوم ظاهر شدن!!!!! یعنی دقیقا ظاهر شدن و قبل از این که من ببینمشون مردم:| بعد یکیشون اومد رو من تی بگ میرفت منم برای پدر مادرش صلوات میفرستادم
:|
یه بارم مردم بعد تا ریسپان شدم یهو مردم کسی هم اون طرفا نبود که اینم 100 درصد از لگه
کلا مدتی یه دست بازی نتونستم درست بازی کنم از هر 15 دقیقه بازی 13 دقیقش رو لگ دارم...
فعلا که بیخیالش شدم تا بعد...

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
برا من همه ي ايتم هاي بازي انلاكه!، پارسا براي اينكه بتوني همه ي ايتم ها رو داشته باشي، بايد سيزن پس ميخريدي ! كه ديگه الان مهلت خريدش تموم شده و بايد ايتم ها رو جدا جدا بخري كه قيمتش گرون در مياد:(

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
برا من همه ي ايتم هاي بازي انلاكه!، پارسا براي اينكه بتوني همه ي ايتم ها رو داشته باشي، بايد سيزن پس ميخريدي ! كه ديگه الان مهلت خريدش تموم شده و بايد ايتم ها رو جدا جدا بخري كه قيمتش گرون در مياد:(

اومدم بخرما ولی یکی اومد بهم گفت بزار برا ps4 ش رو بخر :|
خدا بگم چیکارش کنه :d
اقا این dlc چرا اینجوریه ؟ً
یادتونه که گفتم اسلحه ها تو اون بخش که خودش یک سری تفنگ و کلت و اینا به صورت پیش فرض داره میشه باهاشون بازی کرد ولی اگه بخوای خودت بری انتخاب کنی قفل ؟
الان رفتم دیدم قفل یکیشون بی جهت باز شده :-/

ezr4eel

کاربر سایت
Mar 17, 2014
110
سلام
dlc رو دانلود کردم 150 مگ بود نصبش کردم ، اومدم انلاین بازی کنم دیدم باگ داره تصویر یه جوری میشه

رفتم همه dlc ها رو پاک کردم یه 5 گیگ و یه 7 گیگ (البه یکیش مال left behind بود ) + 130 مگ
دوباره که صب کردم اپدیت 1.6 و بعد 1.7 دیدم ارور میده میگه :
you need an online pass to access online
که دو تا گزینه هست چیکار کنم؟

- - -ویرایش - - -

دوستان لینک زیر رو دانلود کنید مشکلتون حل میشه :)

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

محمد تو لگ نداری؟ :|
من که دیوونه شدم اینقدر لگ داشتم :|
این pistol خیلی برا اسنایپرا خوبه یه gunslinger بردارن تیرهاش دو برابر هم میشه :d

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
بحث لگ شد
من بد بخت که برا گرفتن تروفی های Online ش دارم میرم clan م رو به 72 نفر رسوندم بعدش رفتم تو بازی 5min لودش طول کشید بعدشم نرفته تو بازی اومد بیرون زد -56
8-|
طرف رو زدم مرده خودم هم رفتم بعد از 2 Min یهو میبینم مردم :| میبینم همون یارو منو کشته :|

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
محمد تو لگ نداری؟ :|
من که دیوونه شدم اینقدر لگ داشتم :|
این pistol خیلی برا اسنایپرا خوبه یه gunslinger بردارن تیرهاش دو برابر هم میشه :d
اصلاًًنتونستم يك دست رو به پايان برسونم:| تنها چاره اينه كه جمع شيم پرايوت بازي كنيم

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
اصلاًًنتونستم يك دست رو به پايان برسونم:| تنها چاره اينه كه جمع شيم پرايوت بازي كنيم

محمد خدارو شکر دیروز نت خیلی بهتر بود و از سر شب که با بچه ها بازی می کردیم(محسن.رضا.عرفان.پوریا.حامد...) دیگه اون لگها و استاپهای وحشتناک ازشون خبری نبود...کلا خیلی خیلی بهتر شده بود...خدا کنه وضعیت همینجوری بمونه...تازه امار لحظه به لحظشم به ارمان میدادم:d
/
اقا من 2باره بن شدم روح اکانتم شاد یاد psid گرامی:d
همچین دیشب dlc ریختم اومدم وصل شم دیدم نوشت برو بگیر بخواب فعلا دیگه انلاین بسه:d ای کاش می گذاشت 1دست این مپای جدید امتحان کنم:(...حالا کی 2باره حالش داره اکانت بسازه.ادد کنه.لول اپ کنه....جالب اینجاست اصلا حالم گرفته نشد نمی دونم چرا:-/ شاید دلم با این اکانت نبود:p باید 2باره استین بالا بزنم برای تجدید فراش:d ولی حیف شد قرار بود امروز با رضا تو مپای جدید کمپ کنیم:(

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
محمد خدارو شکر دیروز نت خیلی بهتر بود و از سر شب که با بچه ها بازی می کردیم(محسن.رضا.عرفان.پوریا.حامد...) دیگه اون لگها و استاپهای وحشتناک ازشون خبری نبود...کلا خیلی خیلی بهتر شده بود...خدا کنه وضعیت همینجوری بمونه...تازه امار لحظه به لحظشم به ارمان میدادم:d
/
اقا من 2باره بن شدم روح اکانتم شاد یاد psid گرامی:d
همچین دیشب dlc ریختم اومدم وصل شم دیدم نوشت برو بگیر بخواب فعلا دیگه انلاین بسه:d ای کاش می گذاشت 1دست این مپای جدید امتحان کنم:(...حالا کی 2باره حالش داره اکانت بسازه.ادد کنه.لول اپ کنه....جالب اینجاست اصلا حالم گرفته نشد نمی دونم چرا:-/ شاید دلم با این اکانت نبود:p باید 2باره استین بالا بزنم برای تجدید فراش:d ولی حیف شد قرار بود امروز با رضا تو مپای جدید کمپ کنیم:(

ایشالاه به زودی درست میشه
چرا کمپ کنیم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر