PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
داشتم آرشیو عکس هایی که گرفتم رو مرور میکردم که رسیدم به این عکس ها که زمان PS3 و اولین باری که بازی رو تموم کردم.

فکر کنم من باعث شدم تا داستان پارت 2 شروع بشه :D

the-last-of-us%E2%84%A2_1-jpg.199572

the-last-of-us%E2%84%A2_2-jpg.199573

the-last-of-us%E2%84%A2_3-jpg.199574
the-last-of-us%E2%84%A2_1-jpg.199558

the-last-of-us%E2%84%A2_2-jpg.199562

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
بعد از ۳۰ ساعت بازی بالاخره الان بازیو تموم کردم
اعصابم از گیم پلی طولانی بازی خورده ولی به جرات میتونم بگم اگر این کات سین ها توسط یک نفر تدوین بشه به حالت سریال درش بیاره هر بیننده ای رو میخکوب می‌کنه ، کارگردانی بازی فوق عالی بود ولی ای کاش روند گیم پلی بازی دارای تنوع بیشتری بود که آدم اینقدر اذیت نشه
دوست ندارم دوباره از اول برم ولی دلم برای داستانش تنگ میشه
فکر کنم بهترین کاری که کردم موقع شروع بازی هیچ کنکاشی در سطح اینترنت انجام ندادم تا چیزی برام اسپویل نشه اینجوری خیلی بهم مزه داد

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بعد از ۳۰ ساعت بازی بالاخره الان بازیو تموم کردم
اعصابم از گیم پلی طولانی بازی خورده ولی به جرات میتونم بگم اگر این کات سین ها توسط یک نفر تدوین بشه به حالت سریال درش بیاره هر بیننده ای رو میخکوب می‌کنه ، کارگردانی بازی فوق عالی بود ولی ای کاش روند گیم پلی بازی دارای تنوع بیشتری بود که آدم اینقدر اذیت نشه
دوست ندارم دوباره از اول برم ولی دلم برای داستانش تنگ میشه
فکر کنم بهترین کاری که کردم موقع شروع بازی هیچ کنکاشی در سطح اینترنت انجام ندادم تا چیزی برام اسپویل نشه اینجوری خیلی بهم مزه داد
حالا اتفاقا من برعکس
عاشق گیم پلی ورای تصوره بازی شدم
تمام جزئیات و انیمیشن ها و مکانیزم ها و موسیقی و.... هر چی که فکرشو بکنی، کاملا در خدمت گیم پلی هستن چطور میگید گیم پلی تنوع نداشت!!
در کل حالشو ببرید که دیگه تا یه نسل دیگه همچنین بازی ای پیدا نخواهید کرد
پ. ن: من بازی رو 2 بار پلات کردم و دوبار هم رو حالت گراندد بدون مردن تمومش کردم، فکر کنم 6 بار تموم کردم بازی رو!!!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
حالا اتفاقا من برعکس
تمام جزئیات و انیمیشن ها و مکانیزم ها و موسیقی و.... هر چی که فکرشو بکنی، کاملا در خدمت گیم پلی هستن چطور میگید گیم پلی تنوع نداشت!!
پ. ن: من بازی رو 2 بار پلات کردم و دوبار هم رو حالت گراندد بدون مردن تمومش کردم، فکر کنم 6 بار تموم کردم بازی رو!!!
دیگه شما سوپر فن بازی هستید!
کلا یک یا ۲ بار بازی کردنش خوبه دی

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
حالا اتفاقا من برعکس
خوب ببینید مثل شما که با حوصله باشه تو گیم کم پیدا میشه
من از دست آدمایی هستم که تنوع طلبم و این نظر من رو خیلی ها دارن که نیمی از محیط و گیم پلی بازی اضافی طراحی شده ، مثلا شما سربازی رو میکشید که همراهش قطعا کلی مهمات و آذوقه داره ولی هیچی به شما توسط طراح بازی داده نمیشه و مجبورت می‌کنه دایم اتاق و مغازه هارو بگردی که عجیبه ، دوران آخرالزمان هست درست ولی دیگه وقتی طرف و می‌کشی یا خفتش می‌کنی قطعا مهماات و لوازم همراهش باید بهت برسه. من ۳۰ ساعت وقت گذاشتم و واقعا روند گیم پلی اذیتم میکرد که هی باید در محیط سندباکس بیخودی برای مهمات بگردم پس میتونستن با توجه به کش دار بودن داستان از محیط سندباکس کمتر کنن و روند بازی رو سریعتر جلو ببرن.. اگر داستان بازی نبود هیچ جوره راغب به ادامه بازی نبودم چون هیچ پیشرفت خاصی به مرور به کاراکتر نمیدن و داستان کاملا خطی نیازی به سندباکس به این کندی و حوصله سر بر نداره

• Like
Reactions: HalfLife G

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
منم دیشب بازی رو تموم کردم 30 ساعت زمان برد.
اما هایلایتهای بازی در تجربه من:)
1-واقعا گرافیک بازی حیرت انگیزه چطور تونستن همچین گرافیکی رو روی پلی استیشن اجرا کنن اصلا پشمام ریخت چند ساعت اول بازی مبهوت عظمت گرافیک بودم منی که رد دد رو روی GTX1080 تو پی سی با بهترین کیفیت رفتم خدایی بعضی جاها شک میکردم که این گرافیکش از رد دد بهتره خصوصا حرکات چهره ها
2-با اینکه بازی طولانی بود ولی دوستان شک نکنید گیم پلی بازی و سیستم لوت بازی ظرفیت بیشتر از این رو هم داشت صحنه های درگیری خونین و ترسناکش خیلی خاطره انگیز بود ولی حقیقا شاید بشه گفت درصد کمی از اواسط نیمه دوم بازی یکم ضعیف شد یکم
3-دموها و کات سینهای بازی خدا بود خدا :o:o:o
4-به نظرم داستا نبازی فوق العاده بود و نشون میداد دنیای اپوکالیپسیه وحشی هیچ شوخی ای با کسی نداره و هر ان باید منتظر اتفاقات غیر منتظره باشید

قطعا به نظرم بهترین بازی ساله بدون شک
حتی اکر بعضی از قسمت های بازی رو فاکتور بگیریم به مراتب بالاتر از لست اف اس یک و بسیازی از بازیهای بزرگ جزو 5 بازی برتر ده سال گذشته هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر