PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

xerexplay

کاربر سایت
Dec 14, 2018
46
نام
Khashayar Bakhshandeh
سختی ها و فشارهای وارده بر ناتی داگ در زمان ساخت بازی TLOU با کلمات قابل توصیف نیست،
ما جامعه پلی استیشن از زحمات جناب دراکمن و تیم ایشون برای خلق چنین سری نابی کمال تشکر را داریم
گوتی سال مبارکتون باشه???

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
یه ادیت خیلی عالی و زیبا از هر دو نسخه بازی که اتفاقات هر دو بازی از نظر زمانی کنار هم قرار داده ،، حتما ببینید ۔۔۔۔ خیلی خوب یاد اوری میکنه که این ها دو بازی و داستان نیستن، دو پارت از یک داستان هستن

طبیعتا اسپویل داره

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
هشدار اسپویل
(اگه بازیو تمام نکردید ویدیوی زیر پخش نکنید)

View attachment 188287
View attachment 188289
كلمه اي مثل شاهكار براي توصيف داستان اين نسخه واقعا كمه
يادمه يه نقد خونده بودم كه ميگفت شايد تو قسمت دوم به ظاهر اينطور نباشه اما كل اين قسمت درمورد جوئله تمامش درمورد اين شخصيته حتي بيشتر از نسخه اول نقش پررنگ تري داره
و حالا كه نگاه ميكنم به داستان اين سري به منظور حرفش پي بردم
ناتي داگ بدون شك سلطان داستان پردازيه

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان کسی خبر نداره تا الان چند نسخه فروخته؟ سودش در کل چقدر شده تا الان؟. تا جایی که چک کردم اخرین باری که میزان فروش بازی رو گفته تو همون هفته اول ریلیز بوده بعد اون خبری پیدا نکردم . اگه کسی میدونه لطفا اطلاع بده. امیدوارم اونقدر سود کرده باشه که سونی رو راضی کنه قسمت سوم رو بسازه. مخصوصا با انتخاب شدنش به عنوان بازی سال(شخصا بیشتر منتظر معرفی پارت سوم لست هستم تا ایپی جدید ناتی داگ)

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
دوستان کسی خبر نداره تا الان چند نسخه فروخته؟ سودش در کل چقدر شده تا الان؟

قرار نیست سود آنچنانی کنه تا پارت سه ساخته بشه، دلیل بودن انحصاری ها بیشتر سیستم سلر بودن هست نه درآمد فروش،
گرچه فروششون هم قطعا اندازه ای هست که هزینه ساخت در بیاد و حتی بیشتر از اون.

• Like
Reactions: reza11

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دوستان کسی خبر نداره تا الان چند نسخه فروخته؟ سودش در کل چقدر شده تا الان؟. تا جایی که چک کردم اخرین باری که میزان فروش بازی رو گفته تو همون هفته اول ریلیز بوده بعد اون خبری پیدا نکردم . اگه کسی میدونه لطفا اطلاع بده. امیدوارم اونقدر سود کرده باشه که سونی رو راضی کنه قسمت سوم رو بسازه. مخصوصا با انتخاب شدنش به عنوان بازی سال(شخصا بیشتر منتظر معرفی پارت سوم لست هستم تا ایپی جدید ناتی داگ)
احتمالا تا سالگرد انتشار بازی امار جدیدی نمیدن ،، اگه بخش مولتی و اپدیت نسل بعدی بازی زودتر معرفی شد ، شاید اونجا امار بدن

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
با سلام من TLOU1رو کامل نرفتم و الانم دیگه حسش رو ندارم برمش و دارم TLOU2 رو میرم.فقط یسوال برام پیش اومد لطفا کسایی که هر دو نسخه رو تموم کردن پاسخ بدن.ممنون
کشته شدن جری اندرسون،پدرABBY داخل نسخه اول بازی اتفاق افتاد؟ این ABBY OWEN و بقیه گروهکشون داستانشون چیه ؟
و سوال بعدیم اینه که همون اوایل نسخه دوم تام رو هم در حد مرگ میزنن ،چطور میشه که تو سکانس بعدی سر و مر و گنده میاد پیش سارا؟مگه نکشتنش؟
/

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دیگه 2021 هم اومد...امیدوارم بعد از فصل جوایز دوستانی که به خاطر برداشت های غلط و ویدیوهای کلیک بیت خودشونو از تجربه کردن بازی محروم کرده بودن، حداقل یه بار بازی رو تجربه کنن و نظر خودشونو بدون توجه به حاشیه ها بگن.
دیروز یه سر زدم به اون ساب ردیت معروف هیترا...هنوزم بعد از اینهمه ماه، دارن دوباره میم های تکراری و غلط از بازی میزارن و دور هم حرص میخورن...اصلا نمیتونم درکشون کنم. دیگه هیت هم میورزی فوقش دو سه ماه، بعدش باید خسته بشی دیگه و بری سراغ بازیایی که واقعا دوست داری...

به هر حال امیدوارم امسال هم حداقل یه بازی توی این سطح داشته باشیم...با اینکه بعید میدونم. من که هنوزم درگیر بازی و فوتومودشم... :x~o)

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
با سلام من TLOU1رو کامل نرفتم و الانم دیگه حسش رو ندارم برمش و دارم TLOU2 رو میرم.فقط یسوال برام پیش اومد لطفا کسایی که هر دو نسخه رو تموم کردن پاسخ بدن.ممنون
کشته شدن جری اندرسون،پدرABBY داخل نسخه اول بازی اتفاق افتاد؟ این ABBY OWEN و بقیه گروهکشون داستانشون چیه ؟
و سوال بعدیم اینه که همون اوایل نسخه دوم تام رو هم در حد مرگ میزنن ،چطور میشه که تو سکانس بعدی سر و مر و گنده میاد پیش سارا؟مگه نکشتنش؟
/
اول اینکه بله آخر نسخه اول پدر ابی کشته میشه
داستان گروهکشون توی داستان دوم مشخص میشه
نه تام رو نمیکشن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دیگه 2021 هم اومد...امیدوارم بعد از فصل جوایز دوستانی که به خاطر برداشت های غلط و ویدیوهای کلیک بیت خودشونو از تجربه کردن بازی محروم کرده بودن، حداقل یه بار بازی رو تجربه کنن و نظر خودشونو بدون توجه به حاشیه ها بگن.
دیروز یه سر زدم به اون ساب ردیت معروف هیترا...هنوزم بعد از اینهمه ماه، دارن دوباره میم های تکراری و غلط از بازی میزارن و دور هم حرص میخورن...اصلا نمیتونم درکشون کنم. دیگه هیت هم میورزی فوقش دو سه ماه، بعدش باید خسته بشی دیگه و بری سراغ بازیایی که واقعا دوست داری...

به هر حال امیدوارم امسال هم حداقل یه بازی توی این سطح داشته باشیم...با اینکه بعید میدونم. من که هنوزم درگیر بازی و فوتومودشم... :x~o)

منم بودم به کاره پاره وقتم با درامد مکفی ادامه میدادم ،،، :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر