PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
منم بازی رو تموم کردم . در یک کلام بی نظیر .
گرافیک گیم پلی موسیقی متن و صداگذاری و داستان همگی عالی و حتی کوچیکترین نقصی به چشمم نیومد و البته دلیل اینهمه ایراد گرفتن به داستان بازی رو هم نفهمیدم که هیچ و بنظرم بسیار عالی بود و عالی هم روایت شد . در حقیقت این بازی تصورات من درباره گیم رو بروز کرد و حقیقتا نایتی داگ در کنار راکستار در صنعت گیم یه سر و گردن و بهتره بگم چند لول از بقیه رقبا جلوترن. بی صبرانه منتظر قسمت سوم هستم .

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
مثل اینکه چند وقت پیش آلبوم The Last of Us Part 2: Covers and Rarities توی بعضی از مناطق منتشر شده و خب همونطور که از اسمش معلومه شامل کاور آهنگ هایی میشه که توی خود بازی و تریلرها شنیدیم. آلبوم کوتاهه و چیزی حدود 20 دقیقست، اما یه نکته مهمش اینه ورژن کامل کاور True Faith هم توش هست که مدت ها منتظرمون گذاشتن بابتش! :D (لینک یوتیوب):

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
مثل اینکه چند وقت پیش آلبوم The Last of Us Part 2: Covers and Rarities توی بعضی از مناطق منتشر شده و خب همونطور که از اسمش معلومه شامل کاور آهنگ هایی میشه که توی خود بازی و تریلرها شنیدیم. آلبوم کوتاهه و چیزی حدود 20 دقیقست، اما یه نکته مهمش اینه ورژن کامل کاور True Faith هم توش هست که مدت ها منتظرمون گذاشتن بابتش! :D (لینک یوتیوب):
لطفا اگه میشه یکی فایل صوتی کامل true faith و take on me رو بزاره. کاور ترو فیث رو من از قبل انتشار هر روز دارم گوش میدم و نسخه الی‌اش رو ندارم و تیک آن می هم نصفه‌اس و به کاملی این ویدیو نیس.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
یکی دو ماه قبل از انتشار این بازی، بعد مدتها تصمیم گرفتم برگردم اینجا و توی جریان قشنگ و جو پیش از عرضه‌ش بین طرفداراش سهیم بشم. از تصمیمی هم که گرفتم راضیم. اون چند ماه روزای سختی رو سپری می‌کردم و این بازی و منتظر موندن برای اومدنش به من حس زنده بودن می‌داد. احمقانه به نظر برسه یا نه، از اینکه قبل از اومدن و تجربه کردنش بمیرم هراس داشتم. اون چند ماه برای من چیزی جز پریشونی و خستگی و بی‌تابی و کوفتگی نداشت.

بعد از اون ماجرای لیک شدن اون فوتیج کذایی و جو ایجاد شده‌ی دور بازی، لذت انتظار به ترس از اسپویل شدن و کنجکاوی و کوفت و زهر مار تبدیل شد. اما به هر حال روز موعود فرا رسید، و صبح زودِ اون جمعه، همون روزی که بازی عرضه شد، یه باری هم از روی دوش من برداشته شد. نه چیزی برام اسپویل شده بود، و نه مُرده بودم. فقط چند کلیک با چیزی که این همه منتظرش بودم فاصله داشتم.

من اون فریم اول بازی، همون گیتاری که داره گرد و خاکش گرفته رو به خوبی به یاد دارم. شنیدن صدای جول و احساساتی که بعد از شنیدنش توی وجودم غوطه ور شد رو هم به یاد دارم. دلم برای اون حس و طعم خوشایندش تنگ شده بود. من بعد از مدتها، خوشحال بودم. نمی‌دونستم محو چی بشم. درختای زرد و پاییزی و دشتی که برام یادآور نقاشی‌ فن خوخ بود؟ اون نوت‌های اعجاب انگیزی که با کوهی از غم و اندوه منو به آغوش کشیده بود و از اتفاقات بدی که پیش رو بود می‌گفت؟ یا بازی کردن به عنوان جول تو همون ابتدای بازی؟ نمی‌دونستم. من فقط محو تجربه‌ی چندلایه و قشنگی شده بودم که مدتها منتظرش بودم.

به هر حال. راجب تجربه‌ام از این بازی به اندازه‌ی کافی حرف زدم. می‌خواستم بگم، پارت 2 باعث شد به اینجا برگردم. قرار هم نبود اینقدر موندگار بشم، ولی شدم. قرار نبود چیزی ترجمه کنم، ولی کردم. قرار نبود این همه سرش با این و اون بحث کنم، ولی کردم. امیدوارم کسی رو بخاطرش ناراحت نکرده باشم، و اگر کردم، بابتش عذر می‌خوام.

این یک سال اخیر، برای من پر از اتفاقات ناخوشایند و غیرمنتظره بوده و هست. همونطور که برای خیلی‌های دیگه بوده و هست. اما تو این چند هفته‌ی اخیر، زندگی شوخ طبع‌تر شده و داره بیشتر از قبل سر به سرم می‌ذاره. آدم بعضی اوقات چشماش رو می‌بنده و با استیصال به هر جایی چنگ می‌اندازه تا کورسوی امیدی پیدا کنه. اما دریغ از یک روزنه. بعد مجبور می‌شه به خاطرات خوب گذشته رجوع کنه. به تجربیاتی که به "بودن" و تحمل دردسرهاش ارزش می‌ده. آدم بعضی اوقات مجبوره روزنه‌های امید رو از دل تجربیات گذشته پیدا کنه. برای همین این روزا، بیشتر به یاد این بازی می‌افتم. برای همین دلم می‌خواد آخرین پستم توی این فروم، توی همین تاپیک باشه. من همیشه قدردان این بازی و اون تجربه‌ی خاکستری‌ای که بهم هدیه داد، هستم.

به امید یک روز آفتابی‌تر،
خدانگهدار، بازیسنتر.

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
یکی دو ماه قبل از انتشار این بازی، بعد مدتها تصمیم گرفتم برگردم اینجا و توی جریان قشنگ و جو پیش از عرضه‌ش بین طرفداراش سهیم بشم. از تصمیمی هم که گرفتم راضیم. اون چند ماه روزای سختی رو سپری می‌کردم و این بازی و منتظر موندن برای اومدنش به من حس زنده بودن می‌داد. احمقانه به نظر برسه یا نه، از اینکه قبل از اومدن و تجربه کردنش بمیرم هراس داشتم. اون چند ماه برای من چیزی جز پریشونی و خستگی و بی‌تابی و کوفتگی نداشت.

بعد از اون ماجرای لیک شدن اون فوتیج کذایی و جو ایجاد شده‌ی دور بازی، لذت انتظار به ترس از اسپویل شدن و کنجکاوی و کوفت و زهر مار تبدیل شد. اما به هر حال روز موعود فرا رسید، و صبح زودِ اون جمعه، همون روزی که بازی عرضه شد، یه باری هم از روی دوش من برداشته شد. نه چیزی برام اسپویل شده بود، و نه مُرده بودم. فقط چند کلیک با چیزی که این همه منتظرش بودم فاصله داشتم.

من اون فریم اول بازی، همون گیتاری که داره گرد و خاکش گرفته رو به خوبی به یاد دارم. شنیدن صدای جول و احساساتی که بعد از شنیدنش توی وجودم غوطه ور شد رو هم به یاد دارم. دلم برای اون حس و طعم خوشایندش تنگ شده بود. من بعد از مدتها، خوشحال بودم. نمی‌دونستم محو چی بشم. درختای زرد و پاییزی و دشتی که برام یادآور نقاشی‌ فن خوخ بود؟ اون نوت‌های اعجاب انگیزی که با کوهی از غم و اندوه منو به آغوش کشیده بود و از اتفاقات بدی که پیش رو بود می‌گفت؟ یا بازی کردن به عنوان جول تو همون ابتدای بازی؟ نمی‌دونستم. من فقط محو تجربه‌ی چندلایه و قشنگی شده بودم که مدتها منتظرش بودم.

به هر حال. راجب تجربه‌ام از این بازی به اندازه‌ی کافی حرف زدم. می‌خواستم بگم، پارت 2 باعث شد به اینجا برگردم. قرار هم نبود اینقدر موندگار بشم، ولی شدم. قرار نبود چیزی ترجمه کنم، ولی کردم. قرار نبود این همه سرش با این و اون بحث کنم، ولی کردم. امیدوارم کسی رو بخاطرش ناراحت نکرده باشم، و اگر کردم، بابتش عذر می‌خوام.

این یک سال اخیر، برای من پر از اتفاقات ناخوشایند و غیرمنتظره بوده و هست. همونطور که برای خیلی‌های دیگه بوده و هست. اما تو این چند هفته‌ی اخیر، زندگی شوخ طبع‌تر شده و داره بیشتر از قبل سر به سرم می‌ذاره. آدم بعضی اوقات چشماش رو می‌بنده و با استیصال به هر جایی چنگ می‌اندازه تا کورسوی امیدی پیدا کنه. اما دریغ از یک روزنه. بعد مجبور می‌شه به خاطرات خوب گذشته رجوع کنه. به تجربیاتی که به "بودن" و تحمل دردسرهاش ارزش می‌ده. آدم بعضی اوقات مجبوره روزنه‌های امید رو از دل تجربیات گذشته پیدا کنه. برای همین این روزا، بیشتر به یاد این بازی می‌افتم. برای همین دلم می‌خواد آخرین پستم توی این فروم، توی همین تاپیک باشه. من همیشه قدردان این بازی و اون تجربه‌ی خاکستری‌ای که بهم هدیه داد، هستم.

به امید یک روز آفتابی‌تر،
خدانگهدار، بازیسنتر.

دوست عزیز خیلی مبهم و همراه با افسردگی و غم و اندوه صحبت کردی.حالا چرا میخوای از بازی سنتر بری!!!!!ادر کل موفق باشی

• Like
Reactions: paya.tasis

Shayan Gamer

کاربر سایت
Oct 14, 2020
19
اونایی که انقدر به داستان نسخه دوم و پایانش گیر میدن... هیچ متوجه هستید همون نسخه اول که پایانش تمام پیرنگ اتفاقات نسخه دوم بهش وابسته است مشکل داشته؟!

مگه میشه تمام سرنوشت بشر دست فقط و فقط دست یک شخص باشه؟! :D از لحاظ علم پزشکی اصلا میشه همچین چیزی؟! :D (الان همین ویروس کرونا میلیون ها نفر هستن که خونشون در برابر ویروس مقاوم هست و حتی آنتی بادی خونشون رو به بقیه که آسیب پذیر بودن تزریق کردن اما فقط یک نفر در هشت میلیارد؟! شوخی میکنی؟! :-j:D)

اگه به این فکر میکردید، میدونستید این سری همیشه مشکل داشته. بار اولش نیست و نخواهد بود. تازه بنظر من داستان نسخه دوم خیلی منطقی تره. (بازی کردن در نقش Abby بنظر من کار جالب دراکمن بود!) هرچند بازی در نقش villain اصلا چیز تازه ای نیست در دنیای گیم.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
اونایی که انقدر به داستان نسخه دوم و پایانش گیر میدن... هیچ متوجه هستید همون نسخه اول که پایانش تمام پیرنگ اتفاقات نسخه دوم بهش وابسته است مشکل داشته؟!

مگه میشه تمام سرنوشت بشر دست فقط و فقط دست یک شخص باشه؟! :D از لحاظ علم پزشکی اصلا میشه همچین چیزی؟! :D (الان همین ویروس کرونا میلیون ها نفر هستن که خونشون در برابر ویروس مقاوم هست و حتی آنتی بادی خونشون رو به بقیه که آسیب پذیر بودن تزریق کردن اما فقط یک نفر در هشت میلیارد؟! شوخی میکنی؟! :-j:D)

اگه به این فکر میکردید، میدونستید این سری همیشه مشکل داشته. بار اولش نیست و نخواهد بود. تازه بنظر من داستان نسخه دوم خیلی منطقی تره. (بازی کردن در نقش Abbey بنظر من کار جالب دراکمن بود!) هرچند بازی در نقش villain اصلا چیز تازه ای نیست در دنیای گیم.

به نکته جالبی اشاره کردی ولی بنظرم بد بودن بازی رو حتی قبل از اون پایان میتونسی بفهمی
مگه میشه ویروسی وجود داشته باشه که آدما رو بشکل موجودات آدمخوار و وحشی در بیاره که بدون آب و غذا و در حالی که نصف مغز و بدنشون بفاک رفته دووم بیارن؟ اینکار ناتی داگ واقعا جک قرن بود.

جدا از اون سال ۲۰۱۳ که اصلا این شکلی که بازی نشون میده نیست!! هممون ۲۰۱۳ رو دیدیم و دنیا این شکلی نبوده و outbreak ای هم درکار نبود‌.
توصیه میکنم به اینا و مسائلی مشابهشون هم فکر کنی و به اشتراک بذاری :-bd
تا هرچه بیشتر مچ این استودیو اوورریت گرفته شه.

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه

اگه به این فکر میکردید، میدونستید این سری همیشه مشکل داشته. بار اولش نیست و نخواهد بود. تازه بنظر من داستان نسخه دوم خیلی منطقی تره. (بازی کردن در نقش Abby بنظر من کار جالب دراکمن بود!) هرچند بازی در نقش villain اصلا چیز تازه ای نیست در دنیای گیم.

بخدا اینقدر تلاش میکنی که بگی. Tlouمشکل داره نانی بدرد نمیخوره و ... یه باز بیشن دو نسخه رو اژ اول بازی کن نه تو یوتیوب بازی کنی ها ???

تلاشت برا جبهه مقابل قابل تقدیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر