PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
نظر بازیسازهای وطنی هم پیدا میکنم و میذارمشون اینجا
:D

View attachment 160115
View attachment 160117
اینو باهاش خیلی موافقم
یعنی دفعه اول که مربع زدم گفتم خب مثل تریلره دیگه مربع میزنی و تمام ...چیز خاصی نیست
ولی وقتی برای بار دوم مربع اومد اصلا شوکه کننده بود برام
و وقتی برای بار سوم اومد دیگه فقط ناراحتی بود
یه حس نزدیکی عجیبی به ادم میداد که انگار واقعا خودت داری نورا رو میزنی و حس هیولا بودن به خودت دست میداد
واقعا خیلی تاثیر گذار بود ...
خیلی هم خوب بهش اشاره کرده : عجیب و دردناک !
از این قسمت به بعد بود که دیگه اصلا نمیخواستم راهی که الی داره برای انتقام میره رو برم یا حداقل دچار شک و تردید شدم
و بخاطر همینم پایانش برام اصلا عجیب نبود

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
برای من اضافه شدن این دوتا تروفی و تو لیست تروفی های خود بازی قرار گرفتن و نه جداگانه، درصد دریافت تروفی ام که حدود ۶۰ بود پایین اومد، هرچند همچنان هیچ پچی برای آپدیت ندارم!

بله درصد میاد پایین ولی ربطی به پلتینیوم نداره ... شما این 2 تا تروفی رو نگیری هم بهت پلت رو میده ولی 100 درصد نمیشی .

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
بله درصد میاد پایین ولی ربطی به پلتینیوم نداره ... شما این 2 تا تروفی رو نگیری هم بهت پلت رو میده ولی 100 درصد نمیشی .
من دیروز که چک کردم تو صفحه ی تروفی های قبلی اضافه شده بود ولی امروز که دوباره به اینترنت وصل شدم دو تا تروفی به شکل مجزا در زیر مجموعه grounded قرار گرفتن، در واقع مشکل حل شد و الان میشه بدون کسب این تروفی ها بازی رو پلات کرد.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
بازی رو تازه تموم کردم

بسیار بسیار زیبا و تکرار نشدنی هست مخصوصا داستانش که کلیشه ای نبود

امتیاز من :

گرافیک 9.5
اصلا حرفی برای گفتن نمیذاره فوق العاده خوب بود

داستان 10
خارج از کلیشه و درگیر کننده

صداگذاری و موزیک 9
موزیک میتونست بهتر باشه ولی افکتهای صدایی خیلی خوب کار شده بودن

گیم پلی : 8.5
-تنها نقطه ضعف بازی از دید من گیم پلی بود از یه جاهایی یه مقداری تکراری میشد مخصوصا نیمه اول بازی ...... نیمه دوم بازی به لطف سلاحهای جدید کمی بهتر میشه ولی اون چیزی که باید نیست

امتیاز کلی 9.2/10

• Like
Reactions: IMANOKA

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
آپدیت شد ...

خب این Permadeath رو یه توضیح بدم که 3 تا حالت داره :
  • Per Chapter که اگه بمیرید از اول همون چپتر شروع میشه که آسونترین حالتش هست
  • Per Act که اگه بمیرید از اول همون Act شروع میشه
  • Whole Game که هر جای بازی بمیرید از اول بازی شروع میشه
و درجه سختی بازی هم میتونید انتخاب کنید یعنی Permadeath رو از آسونترین حالت تا Grounded میتونید تجربه کنید .
ضمنا Manual Save هم فعال نیست و اگه وسط نبرد از بازی خارج بشید هم بازی ریست میشه .

برای تروفی Permadeath هم فرقی نمیکنی که روی کدوم حالت و با چه درجه سختی بازی کنید ... در واقع این تروفی هم کلا آسونه .

و تنها تروفی سخت بازی همون Grounded میشه .

160312

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
آپدیت شد ...

خب این Permadeath رو یه توضیح بدم که 3 تا حالت داره :
  • Per Chapter که اگه بمیرید از اول همون چپتر شروع میشه که آسونترین حالتش هست
  • Per Act که اگه بمیرید از اول همون Act شروع میشه
  • Whole Game که هر جای بازی بمیرید از اول بازی شروع میشه
و درجه سختی بازی هم میتونید انتخاب کنید یعنی Permadeath رو از آسونترین حالت تا Grounded میتونید تجربه کنید .
ضمنا Manual Save هم فعال نیست و اگه وسط نبرد از بازی خارج بشید هم بازی ریست میشه .

برای تروفی Permadeath هم فرقی نمیکنی که روی کدوم حالت و به چه درجه سختی بازی کنید ... در واقع این تروفی هم کلا آسونه .

و تنها تروفی سخت بازی همون Grounded میشه .

View attachment 160312
یعنی اون عزیزی که میخواد whole game بره باید سی ساعت بی وقفه بازی کنه؟ :D
یه سوال دیگه grounded میتونی new game plus بری؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
یعنی اون عزیزی که میخواد whole game بره باید سی ساعت بی وقفه بازی کنه؟ :D
یه سوال دیگه grounded میتونی new game plus بری؟

نه :D وسط نبرد نباید خارج بشی ، یعنی باید به جای امن برسی و بعد میتونی خارج بشی از بازی ، سیستم Checkpoint ش فرقی با حالت عادی نداره ، فقط نباید بمیری به هیچ وجه و وسط مبارزه و جاهای خطرناک هم نباید از بازی خارج بشی ...

بله Grounded+ میتونی بری ، من الان میخوام Permadeath Per Chapter روی +Grounded شروع کنم که جفت تروفی ها رو با هم بگیرم .

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
نه :D وسط نبرد نباید خارج بشی ، یعنی باید به جای امن برسی و بعد میتونی خارج بشی از بازی ، سیستم Checkpoint ش فرقی با حالت عادی نداره ، فقط نباید بمیری به هیچ وجه و وسط مبارزه و جاهای خطرناک هم نباید از بازی خارج بشی ...

بله Grounded+ میتونی بری ، من الان میخوام Permadeath Per Chapter روی +Grounded شروع کنم که جفت تروفی ها رو با هم بگیرم .
فکر کنم هر کدوم جدا بری کمتر وقت بگیره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر