The Last of Us Part II

کدام نسخه را ترجیح می دهید؟

• The Last of Us

• The Last of Us Part II

Results are only viewable after voting.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
15,923
نام
امیر حسین
WARNING

لطفا به موارد زیر دقت کنید
هر گونه توضیح در مورد داستان، کرکترها، تعداد چپتر ها، تعداد فصول باید داخل اسپویلر قرار بگیره و حتما تگ اسپویلر هم توضیح داشته باشه.
سورپرایزهای گیمپلی هم اسپویل محسوب میشه و باید مورد بالا رعایت بشه.
احساسات خودتون در مورد داستان بازی رو کنترل کنید که باعث نشه نکته ای رو اسپویل کنید.

استفاده از ایموجی در توضیح قسمتی از بازی هم میتونه منجر به اسپویل بشه در نتیجه این مورد هم کنترل کنید.

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
11,926
نام
مازیار
خطر اسپویل

View attachment IMG_20200802_040636_283.mp4

فقط اونی که لیز میخوره ...

ولی اینا مهم نیست... مهم اینه که دور بازو چقدره.... یا یکی میاد میگه چرا اصلا گیتار جوئل رو گذاشت و رفت ،،خوشم نیومد ...

پادکست گیم اسپات رو داشتیم می‌دیدم با دوستان،، خانومی که نقد کرد مشکل ساختاری با بازی نداشت فقط می‌گفت بازی باعث شد چند شب کابوس ببینم ... ولی یکیشون می‌گفت چرا اصلا آیزاک به اینا کمک کرد ... حالا این هیچی یه جاش گفت اگه ابی برای آیزاک مهم بود چرا به افرادش گفته بود دستگیرش کنن ... یعنی این تیکه من دیگه قاطی کردم ... طرف انگلیسی زبان مادریشه ... ولی هیچی از بازی نفهمیده ... یه دونه نت برنداشته بخونه ،، که بفهمه آیزاک با فراری ها یا قانون شکنا، چی کار میکرده ... نیازم نبود نت بخونه,,, اونجا که ابی می‌ره تو قایق اوون ،، اوون با یه تلخند بهش میگه پس تو رو فرستادن ...
واقعا من نمی‌فهمم ، این تلاش و تقلا برای دوست نداشتن بازی برای اثبات خوب نبودنش سر چیه ؟؟؟؟

اینم همینطوری یهویی

158511

آخه خیلی بهم میگفتن چرا کسی با لفت بیهایند مشکل نداره...

Phanomtz

کاربر سایت
Jan 7, 2020
137
نام
Mohamad Reza
اینم واکنش بروس بعد از تموم کردن بازی:

View attachment 158356

View attachment 158357
به احتمال بالا بروس عزیز داره روی انچارتد 5 کار میکنه 😍

اتفاق جالبی که افتاد و خیلی ها از بروس برای کوبوندن لست 2 استفاده کردن این بود که بروس موافق این ایده نبوده ولی جالبیش این هس که نیل تو مصاحبش با کایندا فانی میگه که این ایده بعد اتمام لست داشتیم که جوئل باید کشته بشه ولی فقط فکر میکردیم توسط هانتر ها اول و بعدش ذهنمون به سمت دکتر رفت که بنظرم بهترین انتخاب همین بود و اصلا این ایده باعث شد عواقب کار جوئل نشون داده بشه و انقلابی تو روایت داستانی ببینیم .

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
800
نام
میلاد
آره درست شد تو تنظیمات تغییر دادم (چقد آپشن داره تو تنظیمات!)
راستی‌ صدای بازی واس شما هم کمه؟ من رو TV بازی میکنم احساس میکنم صداش کمه و به زور میاد
هر چقد هم تنظیمات رو دستکاری میکنم فایده نداره
درود
به نظر من یه هدست پیدا کن و بازی کن ... تجربه بازی با هدست کاملا یه چیز دیگس

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,025
نام
حسین
خطر اسپویل

View attachment 158510

فقط اونی که لیز میخوره ...

ولی اینا مهم نیست... مهم اینه که دور بازو چقدره.... یا یکی میاد میگه چرا اصلا گیتار جوئل رو گذاشت و رفت ،،خوشم نیومد ...

پادکست گیم اسپات رو داشتیم می‌دیدم با دوستان،، خانومی که نقد کرد مشکل ساختاری با بازی نداشت فقط می‌گفت بازی باعث شد چند شب کابوس ببینم ... ولی یکیشون می‌گفت چرا اصلا آیزاک به اینا کمک کرد ... حالا این هیچی یه جاش گفت اگه ابی برای آیزاک مهم بود چرا به افرادش گفته بود دستگیرش کنن ... یعنی این تیکه من دیگه قاطی کردم ... طرف انگلیسی زبان مادریشه ... ولی هیچی از بازی نفهمیده ... یه دونه نت برنداشته بخونه ،، که بفهمه آیزاک با فراری ها یا قانون شکنا، چی کار میکرده ... نیازم نبود نت بخونه,,, اونجا که ابی می‌ره تو قایق اوون ،، اوون با یه تلخند بهش میگه پس تو رو فرستادن ...
واقعا من نمی‌فهمم ، این تلاش و تقلا برای دوست نداشتن بازی برای اثبات خوب نبودنش سر چیه ؟؟؟؟

اینم همینطوری یهویی

View attachment 158511

آخه خیلی بهم میگفتن چرا کسی با لفت بیهایند مشکل نداره...
شت من نمیدونستم این قسمت رو میشه اینطوری هم رفت:|
حتی رو لیز خوردن زامبی هم فکر کردن
اینا مرض وسواس دارن خدایی:|

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
357
دوستان میشه اون صحنه کشتن نورا کاری نکنیم تا خودش به فنا بره؟ فراموش کردم قبلش سیو کنم تا بشه تست کرد

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,025
نام
حسین
دوستان میشه اون صحنه کشتن نورا کاری نکنیم تا خودش به فنا بره؟ فراموش کردم قبلش سیو کنم تا بشه تست کرد
هیچکدوم از وقایع بازی قابل تغییر نیست
بازی کاملا خطیه هیچی داخلش تغییر نمیکنه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
511
نام
امین پاشا
سلام دوستان،
من بازی رو تازه تموم کردم و شاهکار بود،
یه سوال
میخوام تروفی و ایتم ها مونده رو بگیرم، اگه از بخش انتخاب مراحل برم، همه ایتم و اسلحه ها هم که تو پایان بازی داشتم باهام هستن یا نسبت به مرحله ای که میرم همون چیزهایی که تو اون مرحله داشتم میده بهم؟
بعد اگه نیو گیم پلاس رو شروع کنم، باز بخش انتخاب مراحل رو میاره، یا باید تا تموم کردن نیو گیم پلاس صبر کنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: db07

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
199
نام
آرمان
سلام دوستان،
من بازی رو تازه تموم کردم و شاهکار بود،
یه سوال
میخوام تروفی و ایتم ها مونده رو بگیرم، اگه از بخش انتخاب مراحل برم، همه ایتم و اسلحه ها هم که تو پایان بازی داشتم باهام هستن یا نسبت به مرحله ای که میرم همون چیزهایی که تو اون مرحله داشتم میده بهم؟
بعد اگه نیو گیم پلاس رو شروع کنم، باز بخش انتخاب مراحل رو میاره، یا باید تا تموم کردن نیو گیم پلاس صبر کنم

همون چیزهایی که تا اونجای بازی داشته رو بهت میده.
نیو گیم پلاس هم شروع کنی می تونی سیوی که باش بازیو تموم کردی لود کنی مشکلی نداره.

HTC M8

کاربر سایت
Apr 20, 2012
5,408
نام
بابک
بازی تازه امروز گرفتم اما میترسم جلو خانواده پلی بدن :D
بازی صحنه هاش در چه حده؟
اول بازی صحنه داره؟
قابل اسکیپ هست؟

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
511
نام
امین پاشا
بازی تازه امروز گرفتم اما میترسم جلو خانواده پلی بدن :D
بازی صحنه هاش در چه حده؟
اول بازی صحنه داره؟
قابل اسکیپ هست؟

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
درود
بازی دو جا صحنه داره، یکی تو سه چهار ساعت اول بازی، یکی هم تو یک سوم پایانی،
اولی زیاد مشکلی نداره،
دقیقا جاش رو میتومن بگم تا رسیدی بهش بازی نکنی ولی اسپویل میشه،
اسکیپ میتونی بکنی ولی اصلا این کار رو نکن،

• Like
Reactions: HTC M8

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
11,926
نام
مازیار
اگه فکر میکنید جو منفی و حواشی دور بازی از پیک خودش گذشته و داره فروکش میکنه ، پس معلومه هنوز اینو نخوندید

Games need to return to black-and-white morality

این تلاش قابل ستایشه ..آخه چی کار یه شاهکار مثل بایوشاک داشتید برای به کرسی نشوندن طرز فکرتون ....

158707

واقعا چیزی برای گفتن ندارم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟