PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
یعنی بنده پی پی کنم رو سر تا پای شانسم :|:Dچند روز پیش تصمیم گرفتم برای بار دوم بازی رو تموم کنم و پلات هم بشه خلاصه چون واقعا آسون بود و دور اول هم فقط فول اپگرید نشدن‌ها مونده بود، الان میبینم تو تروفی لیست دوتا تروفی اومده که یکیش برای درجه سختی Grounded هست و یکی هم Parmadeath :| و عمرا من حوصله کنم دوباره بازی رو شروع کنم از اول برای این دوتا :| خدا به سر شاهده گلبم گلفت
دیگه بازی بدون اینا پلات نمیشه، نه؟ :(

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
یعنی بنده پی پی کنم رو سر تا پای شانسم :|:Dچند روز پیش تصمیم گرفتم برای بار دوم بازی رو تموم کنم و پلات هم بشه خلاصه چون واقعا آسون بود و دور اول هم فقط فول اپگرید نشدن‌ها مونده بود، الان میبینم تو تروفی لیست دوتا تروفی اومده که یکیش برای درجه سختی Grounded هست و یکی هم Parmadeath :| و عمرا من حوصله کنم دوباره بازی رو شروع کنم از اول برای این دوتا :| خدا به سر شاهده گلبم گلفت
چرا پلات میشه ۱۰۰ درصد نمیشه اون دو تا تروفی اضافن

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اون دوتا تروفی ربطی به پلات ندارن ، به صورت DLC هستن و در یک پک جدا قرار میگیرن
160089

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
اون دوتا تروفی ربطی به پلات ندارن ، به صورت DLC هستن و در یک پک جدا قرار میگیرن
View attachment 160089
برای من اضافه شدن این دوتا تروفی و تو لیست تروفی های خود بازی قرار گرفتن و نه جداگانه، درصد دریافت تروفی ام که حدود ۶۰ بود پایین اومد، هرچند همچنان هیچ پچی برای آپدیت ندارم!

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
سلام..آقا این film grain تایید شده که میشه کم کرد؟
اگه بشه واقعا عالیه بهترین خبر واسه من..اصلا تو قسمت فوتو مود وقتی خاموش میشه خیلی بهتر میشههه...
من رو تلویزیون از حالت گیم مود خارجش کردم film grain نداشت

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
برام جالبه که در کنار منتقدهای بازی که اکثراً به شدت با TLoU2 حال کردن، خیلی از اهالی سینما هم بدجوری از داستانش تعریف کردن (حیف که از اول کل این تعریف‌ها و توئیت‌ها رو یه جایی جمع نکردم)، ولی از اون طرف یه گروه ویژه و خفن به نام یوتیوبر جماعت، اکثراً شروع کردن به مسخره‌بازی و تیکه انداختن و...
واقعاً آدم سر دو راهی می‌مونه که نظرات گروه اول رو قبول کنه (مثل همین نویسنده IndieWire که ملت میگن خیلی هم سختگیر هست)، یا نظرات اساتیدی مثل Angry Joe و PewDiePie! خیلی انتخاب سختیه! :(

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
نظری غیر از این قابل قبول نیست موندم چقدر داستان عالی جفت و جور شد که جای هیچ سوالی تو ذهن ادم نمیزاره داستان هر کاراکتر خودش داستان شکل میده غیر از اثارتارانتینو با هیچ داستانی مثل این حال نکردنم یعنی میشه با کات سین یکم گیم پلی یه فیلم ازش ساخت

• Like
Reactions: only sony

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر