PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
همون اول بازی میدونید که نیازه با تاچ پد دسته عمل Swap رو انجام بدیم منتهی دسته من قسمت تاچش مشکل داره، نمیشه دکمه ش رو تغییر داد؟که مثلا با یه دکمه دیگه بشه گیتار رو زد؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
اینم واکنش بروس بعد از تموم کردن بازی:

View attachment 158356

View attachment 158357
چه عجب! :D
در مورد بخش دوم صحبت‌هاش هم واقعاً نیازی نیست آدم خودش توی این صنعت کار کرده باشه تا بفهمه چه تلاشی برای طراحی این بازی شده. گذشته از بخش‌های اصلی مثل گیم‌پلی، داستان، گرافیک، موسیقی و صداگذاری که به نظرم همگی در اوج هستن، بازی از نظر جزئیات و ریزه‌کاری‌ها به قدری حیرت‌انگیزه که من دو بار تمومش کردم و هنوز کف می‌کنم وقتی بعضی چیزها رو می‌بینم!
اینم یه نمونه طنز از یه چیزی که احتمالاً ۹۹.۹۹٪ بازیکن‌ها ندیدنش:
r/thelastofus - TIL that you can lift toilet seats in TLOU2, thank you ND

خیلی دوست دارم بدونم کدوم یکی از اعضای استودیو به ذهنش رسیده که ممکنه ملت با نوک اسلحه اون درپوش نشیمنگاه(!) رو ببرن بالا! :)) حتی براش صداگذاری هم انجام دادن!!! :))

سلام
همون اول بازی میدونید که نیازه با تاچ پد دسته عمل Swap رو انجام بدیم منتهی دسته من قسمت تاچش مشکل داره، نمیشه دکمه ش رو تغییر داد؟که مثلا با یه دکمه دیگه بشه گیتار رو زد؟
میشه! :D من یه بار رفتم توی گزینه‌های Accessibility گشتم و کلی چیز اونجا بود و اگه اشتباه نکنم یه مورد هم برای این قضیه بود. حالا یادم نیست دقیقاً برای گیتار بود یا یه چیز کلی بود که اون رو هم شامل می‌شد، ولی کلاً یه سری به اون گزینه‌ها بزن و احتمالاً کارِت راه می‌افته.

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
چه عجب! :D
در مورد بخش دوم صحبت‌هاش هم واقعاً نیازی نیست آدم خودش توی این صنعت کار کرده باشه تا بفهمه چه تلاشی برای طراحی این بازی شده. گذشته از بخش‌های اصلی مثل گیم‌پلی، داستان، گرافیک، موسیقی و صداگذاری که به نظرم همگی در اوج هستن، بازی از نظر جزئیات و ریزه‌کاری‌ها به قدری حیرت‌انگیزه که من دو بار تمومش کردم و هنوز کف می‌کنم وقتی بعضی چیزها رو می‌بینم!
اینم یه نمونه طنز از یه چیزی که احتمالاً ۹۹.۹۹٪ بازیکن‌ها ندیدنش:
r/thelastofus - TIL that you can lift toilet seats in TLOU2, thank you ND

خیلی دوست دارم بدونم کدوم یکی از اعضای استودیو به ذهنش رسیده که ممکنه ملت با نوک اسلحه اون درپوش نشیمنگاه(!) رو ببرن بالا! :)) حتی براش صداگذاری هم انجام دادن!!! :))

میشه! :D من یه بار رفتم توی گزینه‌های Accessibility گشتم و کلی چیز اونجا بود و اگه اشتباه نکنم یه مورد هم برای این قضیه بود. حالا یادم نیست دقیقاً برای گیتار بود یا یه چیز کلی بود که اون رو هم شامل می‌شد، ولی کلاً یه سری به اون گزینه‌ها بزن و احتمالاً کارِت راه می‌افته.
ممنون آریا
اونو دیدم توش کلمه Swap هم داشت ولی فکر کنم یه چیز کلی بود
حالا باز یه بار دیگه چک میکنم
خدا کنه بشه کاری کرد

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
ممنون آریا
اونو دیدم توش کلمه Swap هم داشت ولی فکر کنم یه چیز کلی بود
حالا باز یه بار دیگه چک میکنم
خدا کنه بشه کاری کرد
تو قسمت تنظیمات میشه به جای استفاده از تاچ پد از ضربدر استفاده کرد

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آره درست شد تو تنظیمات تغییر دادم (چقد آپشن داره تو تنظیمات!)
راستی‌ صدای بازی واس شما هم کمه؟ من رو TV بازی میکنم احساس میکنم صداش کمه و به زور میاد
هر چقد هم تنظیمات رو دستکاری میکنم فایده نداره

• Like
Reactions: SHAYAN1999

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
دوتا عکس پشم ریزون ببینید
واقعا طراحی جالبی داره مخصوصا سیمبل اینیفینت! یا نامحدود بودن چرخه ی خشونت و انتقام.
دقیقا چیزی که بعد از تجربه ی اندینگ به ذهن م رسید این بود که این زنجیر یا سلسله باید یه جا با فدا کردن و پا روی نفس گذاشتن یه نفر (Ellie) تموم و پاره بشه ، کاری که Abby نکرد و باعث شد دوستاش هم سلاخی شن، یه جورایی اونا تو آتیش خشم و انتقام اَبی سوختن ، اگر این فدا کردن نفس درونی الی نبود ، این چرخه ی نامحدود خشم و انتقام ادامه داشت، فرضا الی کارش رو میکرد ، بعدا لِو میامد انتقام اَبی رو میگرفت بعد مثلا (و فرضا) JJ میرفت انتقام الی رو میگفت و همینطوری ادامه داشت ...
دم طراح ش گرم\m/

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
اینم از گل سرسبد مجلس ! مثل اینکه حسابی سرش شلوغ بوده از این زود تر نتونسته تمومش کنه .:-bd

158423

درود دوستان آخرین اخبار از بخش مولتی پلیر چیه ؟
آخرین ویدو لیک شده بر می گرده به 29 مارس از اون موقع هیچ خبر رسمی نشده . هر وقت از دراکمن پرسیدن سعی کرده طفره بره و جواب نده .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خطر اسپویل

View attachment IMG_20200802_040636_283.mp4

فقط اونی که لیز میخوره ...

ولی اینا مهم نیست... مهم اینه که دور بازو چقدره.... یا یکی میاد میگه چرا اصلا گیتار جوئل رو گذاشت و رفت ،،خوشم نیومد ...

پادکست گیم اسپات رو داشتیم می‌دیدم با دوستان،، خانومی که نقد کرد مشکل ساختاری با بازی نداشت فقط می‌گفت بازی باعث شد چند شب کابوس ببینم ... ولی یکیشون می‌گفت چرا اصلا آیزاک به اینا کمک کرد ... حالا این هیچی یه جاش گفت اگه ابی برای آیزاک مهم بود چرا به افرادش گفته بود دستگیرش کنن ... یعنی این تیکه من دیگه قاطی کردم ... طرف انگلیسی زبان مادریشه ... ولی هیچی از بازی نفهمیده ... یه دونه نت برنداشته بخونه ،، که بفهمه آیزاک با فراری ها یا قانون شکنا، چی کار میکرده ... نیازم نبود نت بخونه,,, اونجا که ابی می‌ره تو قایق اوون ،، اوون با یه تلخند بهش میگه پس تو رو فرستادن ...
واقعا من نمی‌فهمم ، این تلاش و تقلا برای دوست نداشتن بازی برای اثبات خوب نبودنش سر چیه ؟؟؟؟

اینم همینطوری یهویی

158511

آخه خیلی بهم میگفتن چرا کسی با لفت بیهایند مشکل نداره...

Phanomtz

کاربر سایت
Jan 7, 2020
270
نام
Mohamad Reza
اینم واکنش بروس بعد از تموم کردن بازی:

View attachment 158356

View attachment 158357
به احتمال بالا بروس عزیز داره روی انچارتد 5 کار میکنه ?

اتفاق جالبی که افتاد و خیلی ها از بروس برای کوبوندن لست 2 استفاده کردن این بود که بروس موافق این ایده نبوده ولی جالبیش این هس که نیل تو مصاحبش با کایندا فانی میگه که این ایده بعد اتمام لست داشتیم که جوئل باید کشته بشه ولی فقط فکر میکردیم توسط هانتر ها اول و بعدش ذهنمون به سمت دکتر رفت که بنظرم بهترین انتخاب همین بود و اصلا این ایده باعث شد عواقب کار جوئل نشون داده بشه و انقلابی تو روایت داستانی ببینیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر